تعمیر آسیب دیده هندی مبلمان چوبی

[ad_1]

هندی, مبلمان چوبی مانند مبلمان های دیگر است در معرض ابتلا به خسارت. به طور کلی مبلمان چوبی اغلب رنج می برد از گوگ تجزیه جزئی ترک و شکسته و یا رنده بخش است. بسیاری از یک بار متخلخل مانند چوب افرا می تواند تبدیل به ترک خورده و خشک است. افرا با این حال چندان مورد استفاده در ساخت مبلمان هند. در جنوب هند که در آن آب و هوای گرمسیری است و دمای مرطوب, مبلمان چوبی, تار می تواند به راحتی. علاوه بر لوازم آرایشی و بهداشتی, معایب نیز می تواند آسیب مبلمان هند. این شامل لایه برداری از رنگ و ذوب از لاک الکل زدن به. آن را غیر ممکن است برای تعمیر آسیب دیده خود را هندی مبلمان چوبی و بازگرداندن آن به وضعیت خوب. آن تنها نیاز به کمی مراقبت.

قبل از شروع به ترمیم واقعی فرآیند حمل و نقل مبلمان خشک, هوای آزاد, بخش اگر آب و هوا اجازه می دهد. باز کردن همه پنجره برای اطمینان از تهویه اگر شما پیدا کنید که این قطعه از مبلمان است که بیش از حد بزرگ بود نقل مکان خارج است. جای برخی از روزنامه های قدیمی بر روی زمین برای حفاظت از آن از چوبی گرد و غبار و نشت مواد شیمیایی. پیش از شروع کار خود قرار داده و در مصرف لاستیک پوشیدن دستکش و ماسک ایمنی.

شروع به کار مرمت و خود را آسیب دیده هندی, مبلمان چوبی, استفاده از هر یک از در دسترس شیمیایی سلب عوامل سلب قدیمی لاک الکل یا رنگ. را تمیز و شیب آن را به سلب عامل و سپس گسترش این عامل در هند مبلمان چوبی. صبر کنید حداقل به مدت هفت دقیقه به صورت عامل به اکسیده. سپس شروع به تراشیدن کردن لایه های بالا از رنگ یا لاک الکل زدن با چاقو بتونه یا خراش دادن ابزار.

در حال حاضر قرار داده و در یک جفت جدید از دستکش برای محافظت از دست خود را از تراشه. اولین مالش روی سطح مبلمان هند با استفاده از برق تجهیزات سنباده برای صاف کردن آن را به طور مساوی و آوردن دانه. استفاده از کاغذ سنباده به ظرافت مالش از راه دور بخش از مبلمان با دست. پس از آن حذف تمام گرد و غبار با استفاده از یک تمیز کردن قلممو.

استفاده از برخی از چوب-چسب برای دوباره چسب کاری هر یک از مطرح تکه چوب. در حال حاضر نگاه و مبلمان را به دقت بررسی و مفاصل. Re-چسب و هر گونه سست میز یا صندلی ، طبق معمول اول مالش سطح را با کاغذ سنباده داخل مفاصل برای از بین بردن قدیمی باقی مانده از چسب. سپس درخواست چسب بر روی سطح داخل مفاصل و دوباره وصل کنید ، درخواست بست برای تامین قطعات در محل. حذف بست تنها پس از شش تا هشت ساعت که چسب خشک.

درخواست یک چوب درزگیر بر روی هر خط انشعاب و یا ترک. اجازه می دهد درزگیر خشک شود. زمانی که هر دو چسب و درزگیر خشک تا دوباره مالش سطح به آرامی. و سپس پاک کردن دور چوبی گرد و غبار را از مبلمان هند.

پس از انجام تمام موارد بالا خود را لکه دار هندی, مبلمان چوبی. شما می توانید با استفاده از آب بر اساس رنگ آميزي عامل برای مبلمان چوبی در هوای مرطوب یا خشک محیط زیست است. شما همچنین می توانید انتخاب کنید, لاتکس, مینا بر اساس رنگ اگر شما می خواهید به رنگ مبلمان خود را. یک زن و شوهر از کت خواهد بود به اندازه کافی. در نهایت برخی از اعمال ضد آب و ضد حشره-ضد براق بر روی چوب.

[ad_2]