تصاویر| جنگ علنی مهاجم ایرانی علیه هم‌تیمی‌اش

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که برخلاف پنج مسابقه اخیرش سردار آزمون را در ترکیب نداشت و جزو نفرات ذخیره می‌دید، در استادیوم گازپروم آرنا مقابل تیم رده یازدهمی سوچی قرار گرفت.

برخلاف تصور دروازه یاران آزمون در دقیقه ۵ باز شد، اما برتری سوچی خیلی ادامه پیدا نکرد و زنیت سنت‌پترزبورگ موفق شد در نیمه اول کار را به تساوی بکشد.

زنیت در دقیقه ۳۳ روی همکاری دیدنی و یک- دو مالکوم و آرتم زیوبا، با شوت پای چپ استثنایی ستاره برزیلی‌اش که از پشت محوطه جریمه زده شد به کنج دروازه رفت، به گل تساوی دست پیدا کند تا امیدوار به کسب برتری در ادامه مسابقه باشد.

تصاویر| جنگ علنی مهاجم ایرانی علیه هم‌تیمی‌اش

این تصویر نشان می‌دهد که دو مهاجم ملی‌پوش روسی و ایرانی زنیت چقدر تشنه گلزنی و آقای گلی هستند

با شروع نیمه دوم سردار آزمون جانشین سباستین دریوسی شد تا ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ این فرصت را به دست بیاورد تا روند گلزنی‌های دو بازی اخیرش را ادامه داده و فاصله‌اش در جدول گلزنان با آرتم زیوبا، هم‌تیمی بلند قامت خود که دو گل از او بیشتر زده را کمتر کند.

آزمون پس از یک گل به تامبوف و دو گل مقابل کراسنودار، امشب هم خوش درخشید و در دقیقه ۷۶ ارسال آرتم زیوبا از جناح چپ زمین را از مقابل محوطه ۶ قدم تبدیل به گل کرد تا زنیت را در این مسابقه خانگی از سوچی پیش بیندازد.

تصاویر| جنگ علنی مهاجم ایرانی علیه هم‌تیمی‌اش

باید هم سردار پس از گلزنی خوشحال باشد چراکه او در حضور تعویضی‌اش توانسته اختلاف تعداد گل‌های خود با زیوبا را به 2 گل کاهش دهد

زنیت سنت‌پترزبورگ که هفته قبل قهرمانی‌اش در فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر روسیه را قطعی کرده بود، موفق شد با گل ارزشمند سردار آزمون روند پنج پیروزی متوالی اخیرش را ادامه دهد و با نتیجه ۲ بر یک سوچی را شکست دهد تا امتیازهای خود را به عدد ۶۵ افزایش دهد.

تصاویر| جنگ علنی مهاجم ایرانی علیه هم‌تیمی‌اش

سردار پس از حواشی جنجالی و جرایمی که برای او در نظر گرفته شده بود، می‌درخشد و گل می‌زند و با لبخندهای خود پاسخ محکمی به منتقدان‌اش می‌دهد

سردار آزمون با ادامه روند گلزنی دو دیدار اخیرش و باز کردن دروزاه سوچی، تعداد گل‌های این فصل خود را به عدد ۱۴ رساند تا در فاصله سه هفته به پایان فصل، تنها دو گل برای تصاحب جایگاه زیوبا فاصله داشته باشد. اتفاقی که سردار با تلاش زیاد می‌تواند در این سه هفته به آن دست پیدا کند و علاوه بر جام قهرمانی، کفش طلا را هم در یک فصل بگیرد.

تصاویر| جنگ علنی مهاجم ایرانی علیه هم‌تیمی‌اش

[ad_2]

Source link