تخفیف دندانپزشکی طرح: است AmeriPlan حلال جایگزین برای دندان و مراقبت های بهداشتی با پوشش?

[ad_1]

من قبل از تغییر حرفه ای برای بازاریابی آنلاین گذاشته بودم از کار من با اینترنت راه اندازی شرکت و خودم را با هیچ بیمه درمانی و بدون پوشش دندان. طنز به این است که من تا به حال نادیده گرفته شده یک دندان بود که باعث ناراحتی من واقعا برای مدتی که من در واقع باید دندانپزشکی تحت پوشش. بنابراین در حالی که من تا به حال بیمه من به سادگی از آن استفاده نمی کند چرا که… خوب من کاملا نفرت رفتن به دندانپزشک! من هم قرار بود برای من به طور منظم شستشو و معاینات.

به عنوان (سازمان ملل متحد)موفق باشید ممکن است آن را یک بار من بدون بیمه دندانپزشکی برای اولین بار در سال شدت و فرکانس دندان درد را برداشت. من اغلب خودم را در شب بیدار گاهی به نقطه ای از اشک. من حتی مبارزه با همسرم از تاریخ برنامه ریزی شده شب و اجتماعی به طور معمول تبدیل به اینکه من آشفته و پیچیده به دلیل درد. نه به ذکر است این نا امیدی که من احساس داشتن هیچ مراقبت های بهداشتی و بدون پوشش دندان به انجام هر کاری برای کمک به وضعیت من.

قادر به آن را دیگر من یک قرار ملاقات با دندانپزشک و ترتیبات ساخته شده برای استفاده از یک کارت اعتباری بهره بالا به پرداخت برای هر کاری که لازم است معاينه دندان ها, درمان و مراقبت لازم بود برای جلوگیری از درد. یک معاینه معمول تایید کرد که من نیاز به حدود 3000 ارزش کار دندانپزشکی.

همانطور که من راه رفتن را از دندانپزشک منشی من متوجه یک بسته نرم افزاری از AmeriPlan جزوه که قرار داده شد در دفتر مجله رک. منشی نمی دانید که بسیار در مورد AmeriPlan وقتی که من پرسید در مورد بروشور. او می دانست که آن, بهداشت و درمان, نسخه, و تخفیف دندانپزشکی طرح که پذیرفته شد در دفتر. او به من توصیه کرد به تحقیق در وب برای برنامه های خاص پس از او نبود كه واقعا مدافع و یا ترویج برنامه های تخفیف.

برخی می گویند AmeriPlan دندان پس انداز کلاهبرداری – هستند ؟

یک جستجو در گوگل به من نشان داد های مختلف انجمن های آنلاین که در آن کسانی ارسال شده که اظهارات AmeriPlan کلاهبرداری است. این احساس خطر من در ابتدا اما من تا به حال خواندن بروشور به طور کامل و قابل درک است که این شرکت نیست ترویج خود را به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا جایگزین برای بیمه بهداشت و درمان. من به طور کامل درک که من فقط پرداخت یک co-پرداخت مبلغ با هر مراجعه به دندانپزشک به عنوان من با پوشش بهداشت و درمان; اما من هنوز هم می خواهم بهره مندی از صرفه جویی در دندانپزشک برای هر فرد روش و درمان است.

به نظر می رسید به عنوان اگر آن اعمال کلاهبرداری به تگ AmeriPlan پذیرفته است که این برنامه یک مکمل یا جایگزین برای دندان و پوشش مراقبت های بهداشتی در قالب یک برنامه تخفیف. دیگران ارسال مورد AmeriPlan کلاهبرداری به نظر می رسید به جرم را به این واقعیت است که وجود دارد کارگزاران برنامه فروش آنلاین و در محله خود را. من از سوی دیگر شیفته شد توسط مدل کسب و کار و تعجب اگر من باید بپرسید بروکر من در مورد پیوستن به کسب و کار پس من از کار ما در مبارزه بودند. بدیهی است که در نهایت اتفاق افتاده است که من امروز اینجا هستم تا بازاریابی AmeriPlan.

نیز وجود دارد برخی از نظرات نشان می دهد که دندانپزشکان پذیرش AmeriPlan شد پایین فیدر در دندانپزشکی جهان و نیست بسیار خوب است. پرداخت بدون توجه به این مزخرف از من دندانپزشک می پذیرد AmeriPlan دندان پس انداز و کارت او رای داده بهترین دندانپزشک در پیتسبورگ PA بارها در نظر سنجی های مختلف توسط روزنامه های محلی و مجلات. توصیه من این است که فقط اسکن لیست دندانپزشکان در منطقه شما که قبول این برنامه قبل از ورود به سیستم ، که راه شما برای اطمینان می دانم که وجود دارد ارائه دهندگان شرکت کننده در یک فاصله مناسب برای خانه خود را و شما می توانید تحقیق و شهرت خود را آنلاین قبل از دیدن کسی که شما نا آشنا با.

AmeriPlan دندانپزشکی Plus نیست کامل پوشش مراقبت های بهداشتی اما آن را مفید جایگزین برای دندان و پوشش مراقبت های بهداشتی است که ممکن است بهترین شانس خود را برای صرفه جویی در دندانپزشک و چشم پزشک و فیزیوتراپ در علاوه بر این به داروخانه پس انداز. من به پایان رسید تا صرفه جویی بسیار نزدیک به 1000 دلار از قیمت اصلی نقل قول برای چیزی بیش از 20 دلار در ماه AmeriPlan بسته پوشش نه فقط من اما همسر من به عنوان به خوبی.

من قادر به توزیع آن 1000 دلار پس انداز در جای دیگر در همه چیز بدون شک بهتر از ريشه و من برای به دست آوردن بدهی بیشتر و حداکثر از کارت اعتباری خود را. من راحت ثبت نام به دلیل وجود دارد هیچ هزینه پنهان و من می تواند در هر زمان لغو. من ورود به هر نوع قرارداد مدت است. داروخانه پس انداز من به دست آمده با من AmeriPlan داروخانه کارت تخفیف برای آنتی بیوتیک ها و درد meds و شوهر اسید معده دارو بیشتر مرا تحت تاثیر قرار داد. ما بعد از گسترش طرح ما به AmeriPlan بهداشت و درمان بسته – پزشکی ارائه تخفیف علاوه بر صرفه جویی در دندانپزشک و داروسازی پس انداز دندانپزشکی به علاوه.

بازدید http://www.altcareonline.com و با کلیک کردهاید ارائه دهندگان در سمت چپ نوار ناوبری در زیر مزایای من به علاوه برای قرار دادن پزشکان و دندانپزشکان و داروخانه ها در منطقه شما در حال حاضر پذیرش Ameriplan.

[ad_2]