تحقیقات و خطرات و مزایای HBOT درمان در یک شخصی پرفشار مجلسی

[ad_1]

برای بیش از چهل سال در حال حاضر شخصی پرفشار اتاق استفاده شده است برای دولت از درمان با اکسیژن پرفشار برای درمان طیف گسترده ای از شرایط پزشکی بدون تحقیقات کافی و اعتبار علمی آن از ایمنی و اثر بخشی. پزشکان و پزشکان بسیار شک و تردید در مورد این روش درمانی. پرفشار جامعه پزشکی و زیراب تصویب استفاده شخصی پرفشار اتاق برای درمان شرایط خاص به عنوان تأیید پزشکی, تحقیقات و مقالات. در چنین شرایطی ضروری است که برای شروع درمان در اولین مرحله ممکن است پس از تشخیص.

بر اساس شواهد علمی برخی از شرایط است که می تواند در درمان شخصی پرفشار اتاق هستند:

درمان کمکی

نسوز استئوميليت.

آسیب ناشی از اشعه درمانی.

غیر طبیعی و طولانی شدن روند بهبود زخم.

بیش از حد از دست دادن خون ناشی از کم خونی است.

HBOT درمان شخصی پرفشار اتاق طبق تحقیقات بی اثر است و برای درمان بیماری هایی مانند زوال عقل و اسکلروز متعدد. این روش با این وجود استفاده می شود با وجود خطرات بهداشتی که درگیر هستند. برای دیگر اثبات نشده شرایط مانند آرتریت روماتوئید gastroduodenal زخم سیروز و غیره درمان باید انجام شود تنها در شرایطی که کارآزمایی بالینی است که به خوبی کنترل می شود.

بیوشیمیایی و سلولی مزایای HBOT درمان در یک شخصی پرفشار مجلسی

ترویج زخم و رگ.

کشته شدن برخی از انواع بیهوازی.

مانع از رشد سودوموناس.

مانع از تولید سم – سمهای آلفا.

بازیابی باکتریایی قتل فرایند توسط نوتروفیل در هيپوکسيک بافت.

در مورد ريپرفيوژن آن را کاهش می دهد شانس leucocyte چسبندگی در نتیجه جلوگیری از انتشار رادیکال های آزاد و proteases است که می تواند باعث آسیب سلولی و انقباض عروق.

شخصی پرفشار اتاق دو نوع هستند: Monoplace و multiplace پرفشار و گاز ، اجازه دهید ما نگاه به ویژگی های هر دو.

Monoplace پرفشار اتاق هستند:

قابل حمل.

مقرون به صرفه و ارزان است.

آنها به طور کلی در اندازه کوچک و از این رو دسترسی به بیمار در جریان جلسه درمان است و نه محدود.

این احتمال وجود دارد که از آتش به عنوان بسیار قابل احتراق اتاق مستعد ابتلا به حوادث است.

Multiplace پرفشار اتاق از سوی دیگر باید ویژگی های زیر است:

با توجه به در دسترس بودن فضای یک اپراتور می تواند همراه بیمار در اتاق.

در این اتاق اکسیژن اداره می شود توسط یک ماسک اکسیژن. بنابراین به طور کلی غلظت داخل محفظه را می توان کاهش می یابد و این به نوبه خود محدودیت امکانات آتش شیوع.

این بیماران خطر آلوده شدن زمانی که یکی یا بیشتر از بیماران به طور همزمان با کسی که یک ulcerous درد و یا عفونت های ویروسی.

اغلب پزشکان دولتی که پرفشار درمان موثر ترین زمانی که درمان انجام شده است در اولین فرصت ممکن پس از تشخیص. این ممکن است کمی مشکل ساز در مورد بیمارانی که بی حرکت و فلج به عنوان آنها را مجبور به سفر در مسافت های طولانی برای رسیدن به یک مرکز درمان که در آن HBOT درمانی انجام شده است. در چنین مواردی یک شخصی پرفشار اتاق حل بسیاری از مشکلات است. این monoplace اتاق های موجود در قیمت مقرون به صرفه و می تواند به راحتی به کار گرفته شده به عنوان سیستم های کنترل بسیار پیچیده است. این درمان را می توانید در ادامه از 45 تا 300 دقیقه و بیماران ممکن است نیاز به انجام به عنوان بسیاری به عنوان چهل و جلسات قبل از هر گونه تغییرات مثبت را می توان متوجه. تاسیسات مکانیک تهویه و احیا نیز در دسترس هستند همراه با این اتاق.

[ad_2]