تحصیل در خارج از کشور: پذیرش دانشجویان بین المللی در هند

[ad_1]

هند ممکن است این کشور به بهار به ذهن که با توجه به آموزش عالی در خارج از کشور, اما آن آموزش و پرورش است که به سرعت ساخت یک نام برای خود. با توجه به آخرین درهای باز بررسی سالانه توسط ایالات متحده’ موسسه بین المللی آموزش و پرورش تعداد دانش آموزان ایالات متحده در هند رسید و 44 درصد در حالی که تعداد دانش آموزان هندی – که حساب برای یکی از بزرگترین گروه از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده در ایالات متحده کاهش یافته است 1% به 104,000. هندي هستند اول دل کندن از غرب به رفتن به کالج در خانه ؟ اگر آنها انجام می شود بنابراین دلیل خوب است.

هند – جهان دومین شبکه آموزش با 343 دانشگاه ها و 17,000 دانشگاه – ارائه می دهد انواع بسیار متنوعی از دوره های پوشا دانشجویان مقطع کارشناسی, کارشناسی ارشد, دکترا, مهارت مبتنی بر های حرفه ای و سطح. آموزش از راه دور نیز بسیار مناسب گزینه وجود دارد: 66 آموزش از راه دور موسسات عملکرد در 60 دانشگاه و 11 باز دانشگاه.

آموزش و پرورش است ارزش بسیار است و این منعکس شده در کیفیت تدریس در دوره های آموزشی و دانشکده خود را. موسسات احترام بین المللی است. بسیاری از دانشگاهیان است که باید مورد مطالعه در رتبه بندی دانشگاه برتر در ایالات متحده و بریتانیا هستند یا بازگشت یا جابجایی به هند با توجه به اعتبار آموزش و پرورش. به عنوان یک نتیجه, هند تبدیل به یک نوآوری hub با شرکت های چند ملیتی مانند جنرال الکتریک, IBM و دایملر ایجاد تحقیق و توسعه مراکز در شهرستانها عمده.

هند تولید ناخالص داخلی در حال رشد است به سرعت در حال. صفحه اصلی صنایع در حال حاضر به خوبی تاسیس شده در سال 2010 تاتا موتورز شد اولین بار در جهان خودرو شرکت به 2000 دلار ، تقاضا برای تحصیل کارکنان ادامه خواهد داد به افزایش است و با آن استاندارد آموزش و پرورش است و تنها به افزایش است. به دست آوردن آموزش عالی مدارک در اینجا قرار داده خواهد شد فارغ التحصیلان در یک موقعیت ایده آل برای شروع حرفه خود.

در مقایسه با آمریکا و اروپا زندگی و تحصیل, هزینه های پایین هستند. این شامل هزینه های دوره و غذا و مسکن و حتی لوکس اضافی مانند لباس و الکل و درمان های زیبایی. هند شهرهای بزرگ ارائه تمام فعالیت های اوقات فراغت و حواس او را پرت دانشجویان بین المللی انتظار می رود از کشورهای خود.

کشور توریستی محبوب است و backpacker مقصد و وجود چندین خطوط هوایی بودجه ارائه یک فرصت فوق العاده برای کشف این قاره را با سهولت. به عنوان بزرگترین جمعیت انگلیسی زبان در جهان وجود ندارد و زبان مانع به رقابت با. هر دانشجوی بین المللی از ورود به هند اطمینان گرم و دوستانه خوش آمدید از آن مردم است. هند بر خلاف هر کشور دیگری بر روی زمین و نزدیک به یک قاره از نظر اندازه و در انواع فرهنگ چشم انداز و مردم است.

واجد شرایط ورود: دانشجویان خارجی و غیر مقیم سرخپوستان

دانشجویان بین المللی باید تکمیل حداقل 12 سال تحصیل قبل از بستری به یک موسسه آموزش عالی.

دانشجویان بین المللی در حال حاضر مشغول به تحصیل در مدارس در هند می توانند برنامه های کاربردی خود را در انتظار خود را بالاتر ثانویه (10 + 2) یا معادل نتایج آزمون. پس از به دست آوردن نمرات خود را ورق دانش آموزان باید ارسال نتایج در عرض 10 روز: دانش آموزان همراه اتاق شماره 1009 وزارت امور خارجی. اکبر Bhavan. دهلی نو.

پذیرش مستقیم دانشجویان بین المللی به مهندسی پزشکی (MBBS) دندانپزشکی (BDS) و یا هر گونه دیگر پزشکی دوره ارائه شده توسط عمومی موسسات مجاز نیست.

دانشجویان بین المللی می تواند به دانشگاه پذیرش در دوره های کارشناسی در رشته مهندسی پزشکی (MBBS) و دندانپزشکی (BDS) در خصوصی کالج ها. تعداد توانیر / پیو /دانشجویان خارجی است که محدود به یک سهمیه. باقی مانده مکان های پر شده توسط دانش آموزان هندی.

برای دانشجویان از کشورهای در حال توسعه در آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین که در آن امکانات پزشکی درجه یا کافی یا در دسترس نیست تعداد محدودی از مکان ها وجود داشته باشد در MBBS BDS دوره. تعداد دقیق و کشور مبتنی بر تخصیص متفاوت بوده و سالانه. دانش آموزان با استفاده از این اماکن مورد نیاز برای ارسال درخواست خود از طریق هند ماموریت های خارج از کشور و یا از طریق ماموریت های دیپلماتیک از کشورهای مربوطه در هند.

سال تحصیلی در هند شروع می شود در ماه جولای/آگوست. تمام دانشجویان بین المللی به دنبال ورود به مدارس و دانشگاه ها در هند توصیه به اعمال می شود به خوبی در پیشبرد.

[ad_2]