تجربه بهترین با واقعیت افزوده خدمات

[ad_1]

واقعیت افزوده ابزار به طور گسترده ای به سه دسته اصلی تقسیم از جمله AR 3D بینندگان که در آن کاربران به جای مدل های 3D در محیط با یا بدون استفاده از انتقالها. دوم علیرضا مرورگر است که غنی دوربین صفحه نمایش با اطلاعات متنی برای مثال یکی می دانید در مورد تاریخ و یا مقدار برآورد شده از یک ساختمان فقط با اشاره بر روی گوشی های هوشمند. سوم یکی که بالا واقعیت افزوده شرکت ها در هند یک AR تجربه است برای ایجاد همهجانبه بازی که با بهره گیری واقعی, محیطی مانند اتاق خواب یا هر جای دیگر.

بر اساس نوع AR توسعه بسیاری از انواع بهترین واقعیت افزوده شرکت ها می توان برای خدمات متنوع. برخی از شناخته شده فناوری واقعیت افزوده شرکت ها عبارتند از: AR محصول و شرکت های بازی که توسعه کتاب و یا بازی به صورت خرده فروشی و فروش هدف برای مصرف کنندگان نوع دیگری است علیرضا پلت فرم شرکت هایی که در ساخت و بازار محصولات خود و همچنین ارائه خدمات سفارشی sidewise. آنها این کار را از طریق یک بنیاد قوی و جعبه ابزار را قادر می سازد تجربه توسعه دهندگان نرم افزار به استفاده از آنها برای ایجاد پیشرفته آر راه حل برای دیگر شرکت های علیرضا. دسته سوم شامل جهانی علیرضا بینندگان و سلف سرویس آر شرکت های که با استفاده از سلف سرویس ابزار و تخصص فنی برای تست و ساده ایجاد فیلم ها و یا انیمیشن. این خوب است برای دانش آموزان و آموزگاران و ناشران است که می تواند ایجاد علیرضا طریق راه های مقرون به صرفه و بدون کامل مارک برنامه. دسته دیگر به صورت واقعیت افزوده شرکت های سفارشی مارک توسعه برنامه های شرکت است که کار به طور مستقیم با سازمان و نام تجاری بازاریابان برای ایجاد سفارشی AR راه حل برای تجارت نشان می دهد تبلیغات و رویدادهای زندگی می کنند. آن است که یک پلت فرم برای ساخت AR راه حل است که شامل مدل سازی 3D, تجارت الکترونیک پلت فرم و یا خدمات نرم افزار یکپارچه سازی, بازی, توسعه, مجتمع, انیمیشن, اطلاعیه ها و خیلی بیشتر. نهایی دسته از واقعیت افزوده خدمات ارائه شرکت های صنعت خاص عمودی شرکت های که ارائه AR راه حل برای خدمت متنوع کسب و کار عمودی مانند پزشکی ، صنعتی ، دارویی و آرایشی و بهداشتی.

وجود دارد بسیاری از مزایای استفاده از واقعیت افزوده در کسب و کار بسیاری دارد; یکی از عمده این است که آن را ترویج مثبت ارتباط با مشتریان و همچنین در درون سازمان کسب و کار بهبود بهبود کار توابع. برای مثال در سیستم عامل تجارت الکترونیک که در تاریخ راه حل توسعه یافته است این اجازه می دهد تا مشتریان به خود را مشاهده و به نظر می رسد در یک لباس خاص و می توانید به راحتی تصمیم گیری. بهترین واقعیت افزوده شرکت ها به نفع مشتریان شدیدا با آنها ارائه مطلوب ترین خدمات در هزینه مقرون به صرفه و اثربخشی بالا.این نوع از خدمات است که به خصوص با توجه توسط توسعه نرم افزار و بازاریابی تولید شرکت که در مفهوم و ساخت آر و VR برنامه های کاربردی. این نیز می تواند به دست آمده از طریق واقعیت مجازی شرکت هند.

[ad_2]