تاکید جهانگیری بر مدیریت بارش‌ها و پیشگیری از سیل در استان‌های جنوبی

[ad_1]

معاون اول رییس‌جمهور در تماس‌های تلفنی با استانداران سیستان و بلوچستان، کرمان، بوشهر، فارس و هرمزگان، با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال جاری شدن سیل در این استانها، بر لزوم آماده‌باش کامل تاکید کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

اسحاق جهانگیری عصر امروز(چهارشنبه) در این تماس‌های تلفنی، خواستار آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران و نیروهای امدادی استان شد و از استانداران خواست تمهیدات و پیش بینی‌های لازم را برای پیشگیری از بروز خسارات احتمالی ناشی از سیل و طغیان رودخانه‌ها انجام دهند و آمادگی لازم را برای کمک و امدادرسانی به سیل زدگان داشته باشند.

جهانگیری همچنین در این تماس‌های تلفنی در جریان آخرین وضعیت شیوع کرونا در این استانها نیز قرار گرفت و از تعداد مبتلایان، بهبود یافتگان و جانباختگان مطلع شد.

استانداران سیستان و بلوچستان، کرمان، بوشهر، فارس و هرمزگان نیز در این تماس‌های تلفنی، ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته برای مدیریت بارش‌ها و پیشگیری از آبگرفتگی معابر، از آمادگی استان برای امدادرسانی به سیل زدگان در صورت لزوم خبر دادند و گزارشی از آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان متبوع خود به معاون اول رییس‌جمهور ارائه کردند.

[ad_2]

Source link