تاکتیک های استفاده شده توسط ناتوانی شرکت های بیمه در برابر مدعیان به انکار ادعای

[ad_1]

برای محافظت از کسب و کار خود و سهامداران خود و ناتوانی شرکت های بیمه را ساخته اند آن را سخت را برای فرد به طور متوسط به یک فایل ادعا می کنند و به دست آوردن مزایای که آنها امضا به دریافت خواهید کرد. هنگامی که یک فرد موفق فایل برای مزایای ناتوانی بیمه نامه آن است که در دراز مدت و بسیار گران به شرکت های.

به دلیل قوانین حاکم بر ناتوانی بیمه نامه نوشته شده بود وجود دارد هیچ مجازات در جایی که شرکت های انکار و یا تاخیر ادعا می کند. اگر شما باید به مبارزه برای مزایای از کارافتادگی و آن طول می کشد یک سال که در طی آن زمان شما از دست دادن خانه و زندگی خود را پس انداز وجود ندارد و مجازات یا مجازات به ناتوانی شرکت بیمه. اگر شما برنده شدن در یک مورد دادگاه شما را دریافت خواهد کرد آنچه را که آنها قرار است به شما پرداخت در وهله اول. تنها چیزی است که شرکت های بیمه از دست می دهد که زمان خود را در خانه شرکت حقوقی در حالی که افرادی که بیمار یا مجروح می توانید از دست دادن خیلی بیشتر. است که چرا مهم است که بدانید به عنوان آنجا که ممکن است در مورد بیمه از کار افتادگی روند پر ادعا و روند مبارزه برای یک ادعا می کنند برای محافظت از خودتان.

شرکت های بیمه استخدام بسیاری از متخصصان پزشکی به بررسی ادعا می کند. آنها باید کارکنان از پرستاران و پزشکان که هیچ چیز اما جزئیات پرونده پزشکی و نقد و بررسی تست های تشخیصی در تمام طول روز برای ساخت موارد در برابر مدعیان. موارد زیادی وجود دارد که ما را دیده اند که در آن پزشکی مؤلف تنها می بیند یک بخش کوچک از فرد پزشکی فایل – اسناد مهم است که به وضوح بررسی یک بیماری جدی در سمت چپ هستند. این است عمدی یا فقط ضعیف ضبط شده است ؟ آن سخت است می دانم – اما خط پایین این است که از کار افتادگی بیمه متقاضیان باید به مبارزه به مطمئن شوید که آنها را تکمیل پرونده پزشکی مورد بررسی قرار گرفته است.

شرکت های بیمه اغلب استفاده در خانه و پزشکی کارکنان برای تماس با درمان و پزشکان و نقد و بررسی ادعاها و نوشتن نامه که نیست دقیق برای کمک به ساخت موارد در برابر مدعیان. نمونه سناریو: پزشکی کارمند تماس مطب دکتر هایی در مورد مدعی و پس از آن شرکت های بیمه کارمند ارسال نامه ای به دفتر دکتر تایید مکالمه. مشکل این است که این نامه کاملا دقیق نیست و منعکس نمی کند گفتگو صورت گرفت. برخی از حقایق پیچیده دیگران از سمت چپ به طور کامل. بخش مهمی این است: این نامه حاوی یک بیانیه است که می گوید: “مگر ما شنیدن از شما (یک تاریخ خاص) شما را قبول اظهارات در نامه ای به واقعیت است.”

پزشکان در اتاق مدیران و کارکنان مشغول هستند و در پاسخ به این نامه نیست, خود را اولویت است. زمانی که هیچ کس پاسخ و یا زمانی که پاسخ می آید پس از این تاریخ شرکت های بیمه با استفاده از آن به عنوان یک توافق با محتویات نامه, حتی اگر این حرف کاملا نادرست و در تضاد با هر قطعه از اطلاعات در پرونده پزشکی بیمار.

امروز از آن است که ارزان قیمت برای شرکت های بیمه به استفاده از نظارت تصویری به مانیتور مدعی فعالیت های. اگر شما ثبت یک ادعا و یک ون یا کامیون را نشان می دهد تا بر روی بلوک است که به نظر نمی رسد به هر گونه شناسایی علائم و یا کارگران در نظر گرفتن تجهیزات و یا ساخت و تحویل آن را کاملا ممکن است که نظارت در حال وقوع است. اگر شما از کار افتادگی مانند فیبرومیالژیا که در آن برخی از روز شما می توانید از تخت و روز دیگر شما احساس می کنید تقریبا نرمال نوار ویدئویی نظارت تنها به شما نشان می دهد در یک روز خوب. این می تواند ایجاد یک وضعیت دشوار است. با این حال اگر سوابق پزشکی شما منعکس کننده طبیعت غیر قابل پیش بینی از خود بیماری شما شانس بهتری در مبارزه با این چالش به خود از کار افتادگی بیمه ادعا می کنند.

[ad_2]