تازه‌ترین صحبت‌های اسکوچیچ درباره بازگشت به ایران

[ad_1]

آفتاب‌‌نیوز :

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه تلویزیونی با شبکه ورزش در خصوص زمان حضورش در ایران اظهار داشت: باید ببینم شرایط چگونه می‌شود که به ایران برگردم ولی امیدوارم بتوانم قبل از شروع لیگ برگردم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای بازگشت وی ویزایی دریافت شده یا خیر، گفت: هنوز چنین اتفاقی نیفتاده ولی به من گفته‌اند در مورد این موضوع تماس خواهند گرفت.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اینکه آیا فکر نمی‌کند با تعطیلی لیگ بازیکنان ملی‌پوش دچار مصدومیت شوند، عنوان کرد: بعید می‌دانم مشکلی بابت این موضوع وجود داشته باشد چون همه بازیکنان در قرنطینه تمرین داشـته‌اند. این سؤال در مورد مصدومیت بازیکنان را من نمی‌توانم جواب بدهم اما اگر مربیان در این مدت تمرینات خوبی برای بازیکنان در نظر گرفته باشند بعید می‌دانم مشکلی ایجاد شود.

او که با برنامه «ورزش تعطیل نیست» شبکه ورزش صحبت می‌کرد در خصوص جلسه‌ای که با سهیل مهدی قبل از ترک ایران برگزار کرده بود، گفت: من منتظر برنامه مسابقات لیگ هستم تا برنامه‌های تیم ملی را هم تنظیم کنم. وقتی برنامه‌ها در اختیار من باشد می‌توانم کارم را سریع انجام دهم. برنامه‌ریزی برای تیم ملی ایران کار خیلی سختی نیست اما باید شرایط و امکانات مهیا باشد.

اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال که آیا با بازیکنان لژیونر تیم ملی در این مدت در ارتباط بوده یا خیر، گفت:‌ با آنها در ارتباط بوده‌ام و از طریق تلفن با اکثر آنها صحبت کرده‌ام حتی از باشگاه‌های آنها در خصوص شرایط‌شان سؤال کردم که بدانم آنها در این مدت چگونه آماده‌سازی کرده‌آند.

اسکوچیچ در خصوص اینکه آیا از رقبای ایران به خصوص عراق شناخت دارد یا خیر، گفت: من اطلاعاتی از رقبای ایران و مخصوصاً عراق ندارم اما مربی این تیم دوست صمیمی من است. فکر می‌کنم الان همه تیم‌ها شرایط یکسانی دارند و ترجیح می‌دهم فعلاً تمرکزم روی تیم خودم باشد. ما زمانی زیادی تا آماده سازی داریم و تا زمان بازی با عراق می‌توانیم از آنها اطلاعات کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه آیا بازی تدارکاتی برای تیمش در نظر دارد یا خیر، عنوان کرد: همانطور که گفتم می‌توانم در یک چشم به هم زدن برای تیم ملی برنامه‌ریزی کنم ولی اول باید اطلاعات داشته باشم.

اسکوچیچ در خصوص اینکه آیا با هاشمیان و باقری ارتباط دارید خیر، گفت: من فقط با فدراسیون در این مدت در ارتباط بودم چون فعلاً برنامه کاری ما مشخص نیست فقط با آنالیزور تیم ملی در ارتباط بوده‌ام که برای تیم ملی برنامه‌ریزی کند.

سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه مردم انتظار دارند این تیم به جام جهانی برود و دیدگاه خودش در این زمینه چیست، یادآور شد: من شرایط تیم ملی را می‌دانم و به خوبی درک می‌کنم که توقعات از تیم ملی بالا است اما خود من هم انتظار دارم تیم ما به جام جهانی صعود کند. مسلماً تیم خوبی داریم و با وجود اینکه 2 باخت اخیر را تجربه کردیم می‌توانیم کار را از نوع آغاز کرده و به جام جهانی برویم. دلم برای کار کردن در ایران تنگ شده و امیدوارم با شروع برنامه‌ها تیم ملی را مهیای صعود به جام جهانی کنیم.

[ad_2]

Source link