تاثیر پیشرفت های تکنولوژیکی در صنعت بهداشت و درمان

[ad_1]

با توجه به سفارشی راه حل های پزشکی چشم انداز صنعت بهداشت و درمان تبدیل شده است سریع گام و بیمار پسند. نرم افزار پیشرفت در بهداشت و درمان دامنه کاملا دگرگون راه چگونه بیماران تعامل با متخصصان پزشکی و بالعکس. نوآوری است که تصور می شود نکتۀ اصلی در پشت پیشرفت های فنی در زمینه بهداشت و درمان. هر دو پزشکان و بیماران می خواهید به اهرم های قدرت از نرم افزار پیشرفت های بیشتر بهداشت سلامت را تجربه کنند. در چنین سناریو آن را ضروری است برای کشف شش تاثیرگذار پیشرفت های تکنولوژیکی در بالينی دامنه در چند سال گذشته است.

1). دیجیتال تشخیص: تشخیص دیجیتال اجازه می دهد تا پزشکان برای شکستن موانع جغرافیایی و ارائه از راه دور مراقبت به بیماران واقع در مکان های از راه دور. از طریق این تکنولوژی خودکار بهداشت ارزیابی می تواند به صورت الکترونیکی انجام می شود و عملا. وجود دارد بسیاری از برنامه های کاربردی موبایل و برنامه های نرم افزاری که به منظور تسهیل در تشخیص از راه دور و در آینده آن پیش بینی شده است که بیشتر شرکت بهداشت و درمان نیز توسعه بالا پایان برنامه های برای فعال کردن تشخیص پزشکان بیماران را بدون نیاز به حضور فیزیکی در مقابل هر یک از دیگر.

2). ابر/پورتال فناوری: صنعت بهداشت و درمان نیز بهره مند با ظهور خدمات ابر. از طریق این تکنولوژی تمام محرمانه مرتبط با سلامت داده ها از بیماران را می توان ذخیره شده در یک محل با خیال راحت. این اطلاعات به راحتی در دسترس پزشکان و بیماران هر زمان که آنها نیاز به. آن را برآورده نیاز به احزاب مربوط به یک لحظه و در همه جا دسترسی به اطلاعات است. ابر تکنولوژی اجازه می دهد تا صاف و به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر مراقبان و اجازه دهید آنها را به همکاری و هماهنگی متقابل برای بهبود کیفیت مراقبت از بیماران.

3). سنسور/پوشیدنی: دستگاه های پوشیدنی درک نیازهای بدن و سلامت مردم با جمع آوری انبوه اطلاعات به صورت روزانه. از باند تناسب اندام ساعت هوشمند پوشیدنی هستند که به طور گسترده مورد استفاده توسط مصرف کنندگان است. مردم با استفاده از این دستگاه های پوشیدنی خود را در روز به روز زندگی می کند به منظور نظارت و حفظ سطوح تناسب اندام. جدای از این پزشکان به طور خاص جراحان نیز با استفاده از این دستگاه ها مانند گوگل شیشه ای. این اجازه می دهد تا به جراحان برای دسترسی مستقیم به اطلاعات مربوطه مانند اشعه X در اتاق عمل. آنها می توانند بار قبل از همه مهم اطلاعات پزشکی به دستگاه و وجود دارد بدون نیاز به آنها را به ترک اتاق عمل در حالی که درمان بیمار است.

4). m-Health: m-سلامت مخفف سلامت همراه است که کمک می کند تا پزشکان و بیماران برای بررسی بهداشت و درمان فرآیندهای بر روی بروید با کمک گوشی های هوشمند و قرص. سلامت همراه اجازه می دهد تا پزشکان و بیماران برای به اشتراک گذاشتن و دریافت مربوطه مرتبط با سلامت اطلاعات بیشتر به راحتی و به طور موثر. وجود دارد هزاران نفر از تلفن همراه سلامت برنامه های که اجازه می دهد تا بیماران به دست آوردن توجه بیشتر شخصی و کیفیت خدمات مراقبت. m-سلامت نیز استفاده از تلفن های همراه و دیگر دستگاه های ارتباطی به آموزش بیماران در مورد پيشگيری از خدمات مراقبت های بهداشتی. این بهترین متوسط که از طریق آن پزشکان می تواند ارتباط خوبی با بیماران خود را و بالعکس.

5). سلف سرویس کیوسک: این کیوسک کمک در تکمیل پایه خدمات بیمارستانی مانند بیمارستان ثبت نام به سرعت و بدون کمک پزشکی و مدیران. سلف سرویس کیوسک ساده تمام وظایف اداری از یک عمل بالینی یا یک بیمارستان است. آنها کمک به بیماران در پرداخت صورتحساب های پزشکی, بررسی, شناسایی, تکمیل مدارک به طور موثر در یک دوره کوتاه از زمان. این موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان برای هر دو کارکنان بیمارستان و بیماران. این کیوسک به حداقل رساندن احتمال هر گونه خطا زیرا آنها جامع نرم افزار داخلی به طور خودکار و مدیریت نگران روند هموار.

6). پزشکی از راه دور/Tele-health: پزشکی از راه دور است نه یک رمان و توسعه و اما در زمینه سرعت در حال رشد. آن را کاملا تغییر پارادایم فعلی مراقبت و تسهیل دسترسی بهتر و بهبود سلامت در هزینه-راه های موثر. با کمک تله سلامت بیماران می توانند دریافت کامل ارزیابی از پزشکان خود را از طریق ویدیو چت و e-بازدیدکننده داشته است. آن را اجازه پزشکان ارتباط با بیماران خود را بیشتر درگیر و شیوه ای آرام. پزشکی از راه دور را تسهیل real-time و مبتنی بر عکس مشاوره که اجازه می دهد تا پزشکان برای درمان بیماران در مکان های از راه دور به طوری که آنها می تواند برای جلوگیری از این ناراحتی ممکن از یک بیمارستان مراجعه کنید.

افزایش بیمار خواسته ها و نیاز به فرآیندهای کارآمد افزایش داده است به پیشرفت های سفارشی بهداشت و درمان راه حل های نرم افزار. متعدد وجود دارد چاشنی پزشکی ارائه دهندگان راه حل ارائه خدمات پرشور و اختصاصی تیم های بهداشت و درمان توسعه دهندگان نرم افزار قادر به تهیه استثنایی پزشکی نرم افزار و برنامه های کاربردی.

[ad_2]