بیمه بهداشت و درمان خریداران مراقب باشید! برخی از تلویزیون های جدید تبلیغ برنامه های درمانی هستند و بیمه نیست!

[ad_1]

بیمه حیاتی است به مالی ما خوب بودن…

بیمه از همه نوع قطعه حیاتی از هر کس مالی طرح. ما به طور معمول تا مطمئن شویم که خطرات که اگر غیر قابل تصور اتفاق افتاده در هر یک از این مناطق می تواند یک سوراخ های مالی است که ما و یا عزیزان ما ممکن است هرگز قادر به بالا رفتن از در طول عمر ما. برای مثال ما خرید بیمه عمر برای محافظت از عزیزان ما از افتضاح عواقب آن خواهد بوجود می آیند اگر نان آور(ع) بودند دیگر زنده “به خانه بیکن.” ما خرید بیمه خودرو برای فرصتی است که ما می تواند درگیر در یک تصادف ماشین در روزمره ما سفر, و در نهایت, اما به مراتب از ما خرید بیمه از کار افتادگی برای محافظت در برابر این افتضاح عواقب است که می تواند بوجود می آیند اگر ما را متحمل آسیب است که ما جلوگیری از “صفحه اصلی آوردن بیکن” در شیوه ای که ما در حال آموزش یا تحصیل در انجام این کار است.

در امتداد خطوط همان بیمه بهداشت و درمان فراهم می کند و صلح از ذهن است که یک اورژانس پزشکی پس از یک مدت بستری طولانی نمی خواهد ما را وادار به ورشکستگی است. در حالی که برخی ممکن است سوال و یا نیاز به اهمیت بسیاری از انواع مختلف بیمه در بازار, من فکر نمی کنم بسیاری از مردم سوال اهمیت, و یا نیاز به بهداشت و درمان بیمه است. من مطمئن هستم که هیچ گونه منابع انسانی حرفه ای را به شما بگویم که سوال در مورد بیمه درمانی هزینه های خود را و آنچه در آن را پوشش می دهد در میان متداول ترین سوالات از هر دو استخدام های جدید, به عنوان به خوبی به عنوان “چاشنی دامپزشکان.”

در حالی که ما با مجوز به فروش بیمه سلامت اینجا را در Halas, مشاوره و کمک به مشتریان بی شماری را به عنوان به خوبی به عنوان دوستان و بستگان به دست آوردن بیمه درمانی در یک هزینه معقول است نه اصلی ما کسب و کار. ما به طور معمول جمع آوری اطلاعات مورد نیاز و تبدیل آن به یکی از مورد اعتماد ما مستقل کارگزاران. اما ما می دانیم آن را به عنوان یک بخش حیاتی مالی کامل طرح توجیهی و ما در مورد آن بپرسید و به طور منظم بررسی پوشش برای همه جاری و همچنین دیدگاه مشتریان.

… اما این است که بیمه

دلیل این مقاله این است که این محصول جدید از بهداشت و درمان coverages که بوجود آمده به حل مشترک پوشش مشکلاتی که ما در اینجا در ایالات متحده آمریکا; مردم که نمی توانیم معمولی پوشش بهداشت و درمان و/یا نمی تواند واجد شرایط برای پوشش متعارف با توجه به مسائل مربوط به سلامت. در حالی که وجود دارد هیچ شکی نیست که این پوشش بهداشت و درمان مشکلات نیاز مبرم به یک راه حل این برنامه لزوما آن است. در حالی که من شناخته ام در مورد این نوع از برنامه ریزی برای مدتی در حال حاضر و می دانست که جوانب مثبت و منفی. من واقعا تا به حال هیچ مشکلی با آنها به عنوان شرکت های ارائه آنها بسیار آشکار در مورد این واقعیت است که سلامت این طرح بودند به بیمه های تجاری است که من در تلویزیون دیدم روز دیگر مجموعه خون من به جوش هر چند وقتی که من رفتم برای تبلیغات وب سایت شرکت و دیدم “بیمه سلامت” به عنوان رها کردن آیتم در نوار ابزار در بالای صفحه. در حالی که آنچه که آنها در حال ارائه یک طرح بهداشت و درمان, آن است که بیمه نیست و من قصد دارم به شما بگویم چرا.

در اینجا است که چرا

هدف اصلی از تمام بیمه های که من در بالا ذکر شد این است که برای محافظت از ما در برابر از دست دادن فاجعه بار. که از دست دادن است که اگر ما متحمل آن خواهد رندر ما احتمالا قادر به بازپرداخت آن در طول عمر ما. برای مثال اگر من 38 سال به مرد وارده پزشکی فاجعه است که می گویند هزینه $300,000 زمانی که همه گفته و انجام می شود وجود دارد یک شانس بزرگ است که آن را ممکن است من سال به آن پرداخت اگر تا کنون و حتی اگر من وجود دارد احتمالا می تواند بسیار وجود دارد برای من برای لذت بردن از بازنشستگی با. گلف و ماهیگیری گشت و گذار Ft. Lauderdale قطعا خارج از این معادله است. اما اگر من یک نمونه قفسه پزشکی عمده طرح ارائه شده توسط پیشرو گر با 500 دلار معافیت و 80/20 co-بیمه تا 10 ، 000 دلار با شرکت بیمه پرداخت مانده تا به حداکثر طول عمر می گویند $1 میلیون و حداکثر که من می پرداخت از جیب خواهد بود 2500 دلار ($500 معافیت + 20 ٪ از $10,000 که $2000.) من فکر می کنم که حتی اگر من سخت بود تا به صورت نقدی در زمان من احتمالا می تواند پرداخت این مبلغ در طول زندگی تا این لایحه خواهد پرداخت و حتی اگر من تا به حال به قرض گرفتن پول نقد از یک دوست و یا نسبی اگر نیاز به وجود آمد. اگر من پس از مشاوره خودم که من را به مشتریان من باید بیش از 2500 دلار در پول نقد اضطراری ذخیره نگه داشته و در بالاترین بازده FDIC بیمه حساب بانکی در مورد علاقه من آنلاین بانک.

در حالی که 2500 دلار است نه پول جیب برای بسیاری از من مطمئن هستم که شما می خواهم به توافق برسند که این یک بازی far cry شدنی تر از 300.000 دلار. جدید بهداشت و درمان قصد دارد که تمرکز این مقاله انجام کارهای کمی متفاوت است.

آن را برای تلفن های موبایل خوب در ابتدا

هی چه بیشتر می تواند شما را بپرسم ؟ هیچ کس می شود تبدیل مناسب و هزینه های ماهانه و نه محدود به پزشکان و بیمارستان های کمی و یا بدون دوره انتظار برای از قبل موجود شرایط تخفیف داروهای تجویزی و برنامه های دندانپزشکی و پوشش فوق مطب دکتر و بیمارستان بازدید اشعه ایکس و آزمایش بارداری اورژانس بازديد و خیلی بیشتر. تنها مشکل این است…

اول دلار پوشش در مقابل فاجعه بار پوشش

…این است آنچه که من اسمش “اولین دلار پوشش.” اول دلار پوشش است که اکثر مردم تجربه با بیمه خود را “معافیت.” هدف از این معافیت برای از بین بردن کوچکتر “مزاحمت” ادعا می کند. نه نیاز به پرداخت این ادعا که وجود خواهد داشت بسیاری از اجازه می دهد تا شرکت های بیمه برای حفظ و سرمایه گذاری پول آنها در غیر این صورت مجبور به پرداخت برای آنچه که می تواند متعدد ادعا های کوچک و تصویب صرفه جویی از طریق کاهش حق بیمه به مشتریان خود را. اگر کسی که در خرید یک سیاست را پوشش می دهد که همه چیز ($0 معافیت سیاست) از حق بیمه به طور معمول بسیار بالاتر از سیاست است که دارای معافیت و به عنوان مقدار از دلار پوشش شما به عنوان بیمه شده موافق را در افزایش حق بیمه خود را به همان نسبت کاهش می یابد. در حالی که ممکن است با پرداخت حق بیمه اضافی دلار به متعارف عمده طرح بیمه پزشکی برای ارائه اولین دلار پوشش آن هدف اصلی این است برای حفاظت از فاجعه بار ادعا می کند که چیزی است که اکثر مردم انتظار بیمه خود را به انجام. مشکل این است که این برنامه های مراقبت های انجام کارهایی در جهت معکوس. آنها را پوشش شما برای اولین بار خود را دلار پوشش و سپس برخی از, تمام راه را تا هزاران دلار بسته به مجموعه پرداخت محدودیتی برای موضوع سلامت و یا خدمات است اما هنگامی که از پیش تعیین حداکثر ضربه پس از آن که پایان! شما لازم نیست که پوشش برای بزرگتر, و به طور بالقوه دردناک تر از دست دادن مالی.

به صداقت بسیاری از برنامه انجام دهید همانطور که در بالا گفتم به ذکر است که این طرح نه عمده پزشکی/از دست دادن فاجعه بار طرح در چاپ کوچک در مکان های مختلف اما همه به طور کامل خوانده شده چاپ کوچک. من فقط نمی خواهم به یک شرکت با استفاده از واژه “بیمه” برای توصیف آنچه در آن است که آنها در حال ارائه به دلیل آن را نه بیمه.

نتيجه گيری

آیا جایی برای این برنامه ؟ کاملا! اگر شما قادر به تهیه عمده پوشش پزشکی در تمام و یا قیمت است فقط بیش از حد هزینه سنگین و سپس به عنوان قدیمی گفت می رود “sumthin’ بهتر از هیچی.'”

اگر شما یک طرح معافیت و می خواهید چیزی برای پوشش شکاف بین $0 و مقدار معافیت و, حق بیمه از طرح بهداشت و درمان مناسب است, ممکن است آن را به ارزش آن است. تخفیف برای عضویت در این گروه که به طور معمول برای پیوستن به, برای خرید یکی از این برنامه های مراقبت های معمولا خیلی خوب است. فقط مراقب باشید اگر سلامت خود طرح معافیت بالا طرح با یک حساب پس انداز سلامت (HSA)به آن متصل است. برخی از HSAs ممکن است اجازه نمی دهد این بیشتر بهداشت و درمان و برنامه و در ادامه به HSA مزایای مالیاتی آن است. این امر می تواند بهترین به با بالا معافیت ارائه دهنده برنامه برای دیدن اگر آن را می تواند انجام شود.

پوشش سلامت شما و خانواده شما, با بیمه و بهترین راه برای انجام آن این است که یکی از مهم ترین تصمیمات است که شما را اگر شما تحت پوشش توسط یک کارفرمای طرح و مجبور به بیرون رفتن در خود را به خرید پوشش بیمه, مطمئن شوید که شما می دانید آنچه شما در حال خرید چه هزینه های آن و از همه مهمتر آنچه که آن را پوشش می دهد. اضطراری است زمان برای پیدا کردن پوشش خود است نه آنچه که شما فکر آن بود. اگر شما نیاز به کمک بیشتر در این و یا هر گونه مالیات و یا سرمایه گذاری موضوع, احساس رایگان با من تماس بگیرید در آدرس ایمیل ذکر شده در زیر.

[ad_2]