بیشتر فرآیندهای دستی در بهداشت و درمان! برنامه های کاربردی وب در خدمت بی وقفه

[ad_1]

در عصر تلفن همراه و وب سایت های شبکه های زمانی که اکثر کسب و کار و خدمات بخش می رویم دیجیتال, بهداشت و درمان, بخش سمت چپ است نه بیشتر. آنها در حال استقرار پورتال وب سایت تلفن همراه برنامه های کاربردی و یا سیستم های نرم افزاری برای کاهش فرآیندهای دستی و ساده روز به روز عملیات. کارشناس توسعه دهندگان با forte در PHP و وب سایت های دیگر چارچوب های در حال ایجاد مجتمع های آنلاین برنامه های کامپیوتری عمده فرآیندها و ایجاد یک پایگاه داده موثر. از جمله برنامه های عمل به عنوان پورتال های آنلاین که از طریق آن سازمان بهداشت و درمان و پزشکان و کارکنان می توانند مدیریت بیماران داده مجموعه داده های استاندارد و کانال اطلاعات از بخش به بخش.

به عنوان خوانده شده زیر نکات زیر را به می دانم که چگونه برنامه های کاربردی دسکتاپ و ساخت با سفارشی سازی کمک به بخش بهداشت و درمان به توسعه زیرساخت های اطلاعاتی.

#1 یک نقطه توقف برای ذخیره تمام اطلاعات بیمار

برای بهداشت و درمان و مؤسسات نگه داشتن تا به روز اطلاعات بیمار بسیار ضروری است. از این رو باید آن را ساخته شده به راحتی در دسترس در هر زمان. بالینی برنامه های کاربردی وب به طور خاص ساخته شده برای کمک به موسسات, فروشگاه ایمن دسترسی به داده ها و رسیدگی به سوابق حیاتی از بیماران. همه چیز از گزارش های تشخیصی به دارو و درمان, جزئیات همه را نجات داد با خیال راحت.

#2 آنلاین قرار ملاقات

بزرگ مراکز درمانی و کلینیک ها می توانید قرار ملاقات های آنلاین به راحتی از طریق وب سایت خود را به پورتال. از این رو وجود دارد بدون نیاز به صورت دستی تماس گرفتن و نگه داشتن جداگانه انتصاب ثبت نام کنید. کلینیک مدیران به سادگی می توانید به کتاب قرار ملاقات برنامه آنها را در اسلات های مختلف زمان و حتی پرداخت پیشرفته آنلاین.

#3 کارآمد گزارش

با داده های قدرتمند تجزیه و تحلیل سیستم آنلاین پزشکی, موسسات هم اکنون می توانید گزارش کارآمد سیستم های. با تمام اطلاعات در زمان واقعی از بیماران در دسترس در یک مکان آنها به راحتی می تواند تولید گزارش به بررسی روند مانند افزایش در بيماران بازدید ترین تشخیص بیماری ها و داروها بیشتر خواستار و تهیه نمودار پیشرفت از بیماران.

#4 آسان انصراف از, تشخیص, گزارش

برنامه های کاربردی وب و حتی فعال کردن درمانگاه مديران به انصراف از تشخیص گزارش به بیماران حاضر و اجازه می دهد آنها را دانلود و آنها را چاپ کنید. این در واقع تبدیل مفید است زیرا آن را دیده می شود در بسیاری از موارد خانواده بيماران ندارد به اندازه کافی زمان برای بازدید از این مرکز به جمع آوری گزارش

#5 Offline قابلیت

نرم افزار وب پورتال های سفارشی هستند در راه آفلاین برای ارائه امکانات به بهداشت و درمان. آنها به طور خاص ساخته شده با حداقل قابلیت آفلاین به طوری که کارکنان و پزشکان می تواند دسترسی به پرونده بالينی با خیال راحت مشاهده اسناد از بخش های مختلف و می دانم در مورد هر گونه اخیر ادعا می کند.

بیمارستان و مدیریت بهداشت و درمان همواره کار فشرده و پیچیده است. جدا از جابجایی گسترده بخش مراقبت بیمارستان مدیریت نگه داشتن مقدار زیادی از بیماران رکورد با خیال راحت و ایمن در یک نقطه به طوری که آنها می تواند به راحتی بازیابی زمانی که مورد نیاز توسط هر دو حزب.

کامل بالینی دسکتاپ, نرم افزار طراحی شده برای خدمات بهداشت و درمان طول می کشد مراقبت از همه که! آن است که کاهش زمان صرف شده در سیستم های دستی یعنی ضبط بیماران داده های توزیع, گزارش, نسخه, علاوه بر این, آن همچنین کمک به بیماران مبتلا به سود برخی از قبل از خدمات آنلاین است که موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از وقت خود را.

[ad_2]