بیدار زندگی – توسعه معنوی مبارزات

[ad_1]

به عنوان یک مربی زندگی من اغلب سوالات از شرکت کنندگان که رفته اند را از طریق دوره. برخی از این سوالات خود را قرض دادن به یک مقاله خوب. در اینجا برخی از پرسش های قبلی از شرکت کنندگان که در تلاش است با توسعه معنوی خود فرآیندهای.

چگونه برای پیدا کردن زمان برای تفکر در زندگی پر مشغله

از او پرسید: در مورد مراقبه و خود را در زندگی پر مشغله پیدا کردن زمان برای این عمل می تواند یک چالش است. ما می دانیم که مراقبه بزرگ مربوط به استرس تسکین مزایای که به کمک ذهن-بدن در مقابله با روزها و اغلب جهان پر هرج و مرج. من رفته از طریق بسیاری از مراحل با تمرین مراقبه و به این نتیجه رسیده اند که حتی اگر شما در میز خود بنشینید و چشمان خود را ببندید و برای چند دقیقه شما می شود ارتباط با خدا – قدرت بالاتر, انرژی, این زمینه از همه احتمال – هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید و حتی برای چند دقیقه این می تواند مفید باشد به دنیای درونی خود.

ما معنوی شری Brahmananda Sarasvati (Ramamurti S. Mishra, M. D). استفاده می شود به می گویند که شما دعا می کنم شما در حال صحبت کردن به خدا و هنگامی که شما تعمق (سکوت) خدا به شما صحبت کردن. من استفاده می شود بسیار سخت با من مراقبه تمرین هستم اما دیگر به عنوان من آن را به عنوان یک ابزار است که وجود دارد برای خدمت به من و نه راه دیگری در اطراف. حتی در هر روز خود را زندگی کاری, اگر شما در حال حاضر شما در حال مراقبه وجود دارد بسیاری از انواع مراقبه نه فقط “نشسته’ فرم معلم من استفاده می گویند. تمرکز حواس است که واقعا یک مراقبه است.

فقط چشمان خود را ببندید و چند نفس عمیق در داخل و خارج و شیر را به آن همه جانبه انرژی است که همیشه در اطراف ما وجود دارد و باعث می شود هیچ خواسته ما – فقط به یاد داشته باشید حضور آن و آن را تغذیه روح خود را – است که کار خود را. شما لازم نیست که در آن کار می کنند و یا آن را به یک مراسم و یا حتی یک عمل اگر شما می خواهید – فقط چشم بستن و سکوت.

سنین, مراحل, مرحله در زندگی

در زندگی من مربیگری آموزش من می گویند که وجود دارد در سنین مختلف, مراحل و فازهای در زندگی ما است. هر یک از این مراحل بر جنبه های مختلف از خودمان است.

اولین مرحله این است که عمدتا در محتوا. شما اقامت وجود دارد تا زمانی که شما مریض و خسته از مصرف در ایده های افراد دیگر. در این مرحله شما حرکت به مرحله دوم. در مرحله دوم شما در حال بدست گرفتن و قرار دادن. پس از آن مرحله سوم انجام شده است به عنوان شما می خواهم.

در مرحله دوم شما باید به توجه به مرحله در این مرحله از آنجا که شما می توانید سوخته با قرار دادن بیش از حد. در این مرحله شما شروع به مذاکره با زندگی بسیار مصرف و آنقدر دادن – چگونه به مذاکره با آن و حفظ توازن در ؟ که چالشی برای همه ما.

من در مرحله سوم: شما را به در و را برای خود لذت تفریحی و سرگرم نگه دارید. در این مرحله رشدی به طور کلی بعد از آن در زندگی یکی امیدوار است که ” خود ” احساس می کند راضی به آنچه انجام شده اما هنوز هم دوست دارد به ماندن هشدار و آگاه به چالش کشیدن خود و ایده های خود را از زمان به زمان و تجدید نظر معنوی خود را ،

به, باز, برای زندگی چه چیزی به ما یاد می دهد در هر مرحله ما را از طریق رفتن و در تمام مراحل در این مرحله و مهم نیست که چه سن ما این است که ما باید به تعیین که در آن در و خارج از تعادل خارج است – که طبیعی است به عنوان زندگی پویا و نه ایستا. مهم نیست که چه مرحله فاز یا سن, ما در, ما نیاز به تنظیم برخی از مرزها و یا برخی از نوع فرمول برای خودمان.

به عنوان نوسان آونگ

چقدر من را از این هفته و این ماه و این سال و چقدر من را و من چقدر استراحت. مذاکره با خودتان است. این چیزی است که من با خودم. فکر می کنم در شرایط یوگا – کشش و ایجاد تنش در عضلات ، مکث. سپس استراحت. تکرار: ایجاد تنش, pause, rest, تنش, pause, rest. در حالت استراحت ما تعمیر سیستم عصبی است که باعث می شود آن را قوی تر برای مقابله با استرس و تنش در زندگی ما است. استراحت مهم است که برای حفظ تعادل خوب است. چنین است طبیعت زندگی – آن را مانند یک آونگ و نوسانات در یک جهت و پس از آن دیگر به دنبال تعادل و یا بهینه هموستاز اما آن است که همیشه در حال حرکت و یا باید باشد. اگر آن را در حال حرکت است و مانند بدن/ذهن می شود بی حال و کسل کننده و rusts خارج و به سمت مرگ و مردن. اگر آن است که همیشه در حال حرکت بیش از حد, بیش از حد سریع و بیش از حد اغلب و سپس آن را می سوزاند و ما ضربه محکم و ناگهانی و رایت کردن.

ما نیاز به پیدا کردن تعادل مناسب برای خودمان در همه سنین و مراحل و مرحله از زندگی ما است. این یک چالش همیشگی.

در این سال آغاز شده و با صدای بلند و من احساس مربا بسته بندی شده و کامل از بیش از حد بسیاری از جزئیات مطالبات و فشارهای همراه با شوهرم در مسائل پزشکی. من به آن نگاه و تعجب می کنم که چگونه من آن مقابله کرد.

بنابراین هنگامی که در ماه سپتامبر وارد شده و ما پایین آمد به ما فصلی کلبه دختر از من پرسید چه خواهد شد من و من گفت: هیچ چیز. پسر این یک چالش برای من به عنوان من هستم ‘انجام’ ماشین اما این چیزی است که من می توانند یاد بگیرند به انجام و یا به یاد داشته باشید که چگونه به انجام; من فقط باید به تماشای ذهن و قضاوت خود را در مورد انجام “هیچ چیز” از آنجا که پس از من برای اولین بار, شوهر, دیوید جان من تعریف خودم با ‘انجام’.

زندگی همیشه یک معلم بزرگ و ما همیشه در حال یادگیری چیزی در مورد خودمان. بیدار زندگی – می توان آن را خسته کننده است اما ما می خواهیم آن را به هر دیگر در راه است ؟

پیدا کردن برخی از فرمول

یک مثال از یک فرمول – هنگامی که ما در هند در اواخر دهه 80 ما شاهد بسیاری از فقر و ما تلاش کرد با دادن پول یا دادن پول تا زمانی که لایحه گفت: ما قرار داده و بسیاری از روپیه در جیب ما هر روز و زمانی که آنها از بین رفته اند, آنها از بین رفته اند. ما تصمیم به دادن پول وقتی کسی باعث آگاهی در ما – که وضعیت ما – لبخند یک درب باز یک برکت و رحمت – سپس ما داد تا پول رفته بود و پس از آن ما نیست احساس گناه در مورد نه به هر بیشتر – ما با استفاده از فرمول ما و ما احساس خوبی در مورد آنچه که ما انجام دادیم و احساس گناه در مورد بقیه روز – فردا بود یک روز دیگر و ما می خواهم بیش از شروع. پس از راه اندازی برخی از فرمول خود را با در نظر گرفتن و دادن.

وقتی پرسیده شد که توسط یکی از شرکت کنندگان در این آموزش مربی زندگی “با بسیاری از فرصت ها برای بهبود رشد و توسعه شخصی, چگونه می توانم شما را انتخاب کرد و یا می دانم که آنهایی که به انجام?” پاسخ من به این سوال این بود که “راه شما می دانید که آنهایی که به انجام است که با انجام آنها. آنهایی که شما در حال آنهایی که شما می خواهید انجام دهید و آنهایی که شما انجام نمی, شما فقط نمی توانید در اطراف به انجام آنها و یا شما آنها را به صورت پراکنده. با توجه به آنچه شما انجام می دهند. از خود بپرسید که چرا شما در حال انجام آن چیزهایی است که شما به طور منظم.

من دوست دارم به ورزش پس من خیلی خوب در مورد کار کردن. من تفکر “گاهی” از آنجا که من به عنوان مفتون عمل که من استفاده می شود اما من احساس می کنم که من باید تفکر. این محرکها برای ورزش و مدیتیشن بسیار متفاوت هستند در این مرحله در زندگی من, اما آن کمک می کند تا بدانید و درک ” چرا ” از آنچه که ما انجام دهد.

سپس از من پرسید: “چگونه می توانم به شما نشان می دهد محدود کردن فعالیت های نه فقط در حفظ و یادگیری اما به یک زندگی بیشتر تراز وسط قرار دارد با ارزش من/چشم انداز? من متوجه من هم از خط خارج تلاش به دیگران لطفا درخواست و قرار دادن آن قبل از خودم.” و من پاسخ داد: “چیزی که ارزش های خود را/چشم انداز – درک اصول اساسی که شما به کار گیرند – آنها چه هستند؟”

اگر شما پیدا کنید که شما صرف زمان بیش از حد خشنود دیگران از خودتان بپرسید چه چیزی شما را از آن دریافت کنید. اگر این شما به ارمغان می آورد رضایت شخصی اما شما نگران در مورد مدیریت زمان و یا موفقیت شخصی و سپس نظارت بر آن است.

همانطور که برای گرفتن خط خارج یک اصل شما می توانید برای خودتان به خودتان اجازه می دهد برخی از که (دیگران خشنود) و فقط می دانم که این چیزی است که شما انجام دهید – آن را قطع زمانی که آن را بیش از حد می شود.

مراقبت از خود یک مسئولیت شخصی

مراقبت از خود دیکته می کند که ما مسئول آنچه که ما را و آنچه ما قرار داده است و هیچ کس وجود دارد که مدیریت ما – ما خود مدیران و خود-رگولاتور – زمانی که آونگ می رود بیش از حد در یک جهت به نوبه خود در اطراف و رفتن در جهت مخالف – به دنبال مقدار مطلوب از دادن و گرفتن است که با این نسخهها کار برای شما.

را که یک اصل – فرمول – پس از آن اجازه دهید که باشه. اگر آن را OK و سپس به بررسی و یادگیری است. چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم ؟ ما نمی خواهیم به زندگی شخص دیگری اصول و یا فرمول یا راه و روش زندگی است که بیدار شده اما رباتیک.

هنگامی که بدن یا ذهن خود را می فرستد به شما یک پیام است که شما احساس سوخته و سپس شما می دانید که آونگ چرخش بیش از حد به یک طرف و است که در هماهنگی با متعادل خود به خود پس از نوسان آن را به عقب. و پس از آن می رود در زندگی ما همیشه در حال مذاکره و تلاش برای حفظ تعادل و هموستاز و این روند ما را نگه می دارد زنده و فعال و درگیر است. نیست زندگی فوق العاده است که راه ؟

ما فقط می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که برای ما کار می کند و چه کار نمی کند برای ما و به عنوان یک ناظر کنجکاو از روند روشنگری – چیزهای جذاب.

زمانی که بیل شوهر من خود را تشخیص سرطان, من تا به حال به ‘نگاه’ در خودم و همه چیز فوق العاده به من گفت: من در طول سال در مورد قوی بودن و مقابله با زندگی و من به چالش کشیده شد تا ببینید که چگونه من می خواهم ‘تنظیم’ به این چیز جدید در زندگی ما نهفته است که آن را در راه است که من هنوز نمی دانم, بنابراین من تعجب که چگونه من می خواهم نشان می دهد.

همه چیز همانطور که می دانیم ما است ، دكتر Mishra استفاده می شود می گویند حتی سگ خود را است گورو خود را – همه چیز به ما می آموزد در مورد خودمان. مبارزات ما اغلب درهای باز به ما روشنگری و شادی; نیست که حقیقت است.

[ad_2]