به دنبال بیمه اتومبیل برآورد?

[ad_1]

بیمه اتومبیل برآورد: چقدر نیاز دارید ؟

هر خریدار ماشین می رود از طریق یک چک لیست قبل از خرید خود ماشین با نام تجاری جدید. مهم ترین جنبه از لیست بیمه و بیمه اتومبیل برآورد. بیمه اتومبیل به عنوان یک حفاظت برای ماشین خود را به عنوان یک کل. خود را بیمه افسر ممکن است به شما ارائه طیف متنوع از بیمه های خودرو بسته به نوع وسیله نقلیه شما خود میزان پوشش شما نیاز دارید و تعداد سال شما مایل به حفاظت در بازگشت سالانه مقدار شناخته شده به عنوان حق بیمه.

هنگامی که شما متحمل تصادف هزینه خسارت ماشین خرس است که تحت پوشش بیمه های اتومبیل شما برای انتخاب, این, اما, می کند را شامل نمی شود هر گونه خسارت وارده بالا کلی بیمه خودرو مقدار.ارزش بیمه خودرو خود را برآورد و محاسبه شده است توسط IDV یا بیمه ارزش اعلام شده از وسیله نقلیه خود را; این IDV است حداکثر مبلغ شرکت های بیمه در حال رفتن به پرداخت خسارت ماشین شما وارده. مقدار IDV تقریبا برابر با قیمت بازار واقعی ماشین شما خود و یا نمایشگاه قیمت ماشین خود را. این IDV نتیجه است نه یک مقدار ثابت و نگه می دارد در حال تغییر به صورت دوره ای.بر تجدید بیمه اتومبیل خود را بعد از یک سال ارزش IDV کاهش خواهد یافت چرا که از میزان استهلاک متهم در آن پس از یک سال.

چه خسارت تحت پوشش بیمه?

ماشین بیمه پوشش نمی خواهد تمام خسارت ماشین شما چهره در طول زندگی از بیمه. پوشش در ایالات متحده معمولا دیده می شود در یک خوشه از سه شماره از هم جدا شده توسط یک خط تیره برای مثال 20/50/30 یا 100/500/100. برای اولین بار دو عدد معمولا برای پوشش درمانی. برای 100/500/100 شرکت بیمه سیاست خواهد پرداخت 100.000 دلار برای هر نفر به دلار 500.000 در ترکیب برای همه مردم است. آخرین شماره را پوشش می دهد خسارت به اموال است که هر وسیله نقلیه دیگر و یا اموال شما در یک تصادف.

جامع خودرو بیمه طرح را عمدتا زیر پوشش انواع خسارت:

 • پوشش مسئولیت:

پوشش نیز معمولا شناخته شده به عنوان مصدوم بیمه عمدتا پوشش صدمات بدنی و اموال خسارت است که آسیب به ماشین شما. میزان بیمه را متفاوت از یک حوزه قضایی دیگر. بیمه نیز مجاز به افزایش میزان پوشش بیمه (قبل از از دست دادن) برای پوشش هرگونه خسارت وارده در این حادثه.

اگر در یک شرایط تاسف شما به یک قطب تلفن خود را با ماشین. در این صورت مسئولیت پوشش را پوشش می دهد هزینه های آسیب های ناشی از به قطب. آن را پوشش نمی دهد هر گونه هزینه های دیگر مرتبط با آسیب های ناشی بودن مانند اختلال در خدمات ادعا شده توسط شرکت های تلفن.

یک پوشش بدن را پوشش می دهد و بیمه شده ممکن است از آسیب در طول حادثه و همچنین پوشش او و یا او را از هر شخص ثالث خسارت ناشی از تصادف. پوشش را پوشش می دهد هزینه های دادگاه و خسارت بیمه است که برای شکایت کرد.

 • پوشش کامل

پوشش کامل را پوشش می دهد هر دو برخورد و جامع خسارت به وسیله نقلیه خود را. برخورد پوشش را پوشش می دهد و وسیله نقلیه درگیر در برخورد با پرداخت کردن برای تعمیر خسارت وارده و یا پرداخت پول نقد ارزش خودرو در مورد خودرو است و نه قابل جبران است.

پوشش جامع پوشش می دهد خودرو از خسارت نیست معمولا به عنوان خسارت برخورد. خسارات تحت پوشش این پوشش خسارت ناشی از سرقت و یا برخورد با حیوانات. علاوه بر این بسیاری از شرکت های بیمه نیز عبارتند از: “عمل خدا’ خسارت است که هر گونه خسارت ناشی از رویداد و یا حوادث ناشی از عوامل است که فراتر از کنترل انسان مانند طوفان و گردباد سونامی و غیره.

جدا از اصلی پوشش ذکر شده در بالا شرکت های بیمه در ما همچنین ارائه زیر پوشش:

 • خسارت توسط بیمه/underinsured رانندگان (UM/UIM)

 • از دست دادن استفاده

 • فاصله coverages.

 • اجاره/بازده وام.

 • اورژانس جاده تحت پوشش خدمات.

 • شکست مکانیکی پوشش

 • سفارشی قطعات و تجهیزات پوشش.

چگونه می تواند شما را محاسبه بیمه اتومبیل برآورد?

شما می توانید این مراحل را دنبال ساده به درستی دریافت بیمه اتومبیل خود را برآورد:

 • قبل از خرید یک خودکار باریک پایین انتخاب خود را.

 • تعیین مقدار پوشش در حالت ایده آل شما می شود نیاز به. اگر شما در حال خرید یک ماشین جدید شما باید برای بیمه را پوشش می دهد که برخورد و جامع خسارت به عنوان به خوبی. با این حال اجباری نیست در مورد یک خودرو استفاده می شود.

 • مقایسه به نقل از بیمه برای وسیله نقلیه خود را. مختلف شرکت های مختلف هزینه های بیمه برای وسیله نقلیه خود را بسته به نوع و قیمت بازار از مدل. مقایسه نقل قول کمک خواهد کرد که شما را محدود به بهترین بیمه برای خودرو خود را.

 • انتخاب نهایی بر اساس جدول مقایسه.

آنچه باید ایده آل خود را بیمه اتومبیل برآورد می شود ؟

وجود دارد بسیاری از عوامل است که شما را تحت تاثیر قرار بیمه اتومبیل برآورد. در حالت ایده آل شما باید یک برنامه را انتخاب کنید و مقدار را پوشش می دهد که بیشتر ممکن است آسیب هایی که خودرو خود را ممکن است متحمل در طول عمر. میزان بیمه شما را انتخاب کرد به طور معمول باید بیشتر از هزینه واقعی خود را به طور کلی خودرو.

نهایی خودرو بیمه برآورد خواهد شد در نهایت بستگی خود را انتخاب و وضعیت منحصر به فرد. آن است که همیشه بهتر است به دنبال در یک طیف گسترده ای از گزینه ها و شرکت های ارائه بیمه خودرو پس از محاسبه بیمه اتومبیل برآورد. در مقایسه به نقل از بیمه و آنچه را که آنها پوشش با یکدیگر اطمینان را به شما دریافت بیشتر از بیمه اتومبیل خود را.

[ad_2]