بهشت یافت – بهشت گمشده بحرین

[ad_1]

از دست رفته بهشت تفریحی پارک آبی واقع در کنار Al Rehab پارک حیات وحش در منطقه جنوب بحرین. مجموعه ای در 77,000 متر مربع از آنچه قبلا کویر خشک زمین های قابل توجه این زمین ایجاد شده است و landscaped در سبک بحرین,'s تاریخی Dilmun عصر.

بکر مناطق باز در حال تقسیم به شش منطقه با سرعت اسلاید و ویدئو و اسلاید و قایق سواری پیچ در پیچ رودخانه ها و چشمه ها و آبشارها و ساحل با خودکار امواج, آبگرم, toddlers' پارو استخر و استخر شنا. وجود دارد's چیزی برای همه با تمام سنین catered برای.

پارک شده است یک موفقیت بزرگ از آغاز جذب بازدید کننده از بحرین و استان شرقی عربستان سعودی است. حضور روزانه ارقام در محدوده بین 500 تا 2,300 بسته به روز و زمان از سال; مدرسه تعطیلات و تعطیلات آخر هفته به طور طبیعی محبوب ترین. پارک's مدیریت امیدوار هستند 300,000 بازدید کنندگان این سال است.

پارک به تازگی معرفی خانم ها شب فقط برای زنان و کودکان کمتر از 10 سال سن داشتند. این شب ها ثابت کرد تا موفق آنها در حال حاضر باز بماند تا نیمه شب و حتی پس از آن's دشوار است برای تشویق بانوان برای رفتن به خانه!

عمومی بازخورد مثبت است و نظرسنجی ها در حال تشویق بسیاری از بازدید کنندگان می آیند دوباره و دوباره. شرکت بسته امکان پذیر است: باشگاه محلی مدارس و هتل ها و خطوط هوایی ترتیب می تواند خیاط ساخته شده بسته که محبوب هستند. آن's حتی ممکن است به کتاب پارک برای استفاده خصوصی در هزینه فقط BD 50,000 هر روز.

این بهشت گمشده استخدام 170 نفر از کارکنان از جمله 23 ملیت های مختلف که 35 درصد در حال بحرین. آموزش در تمام زمینه ها است دقیق آن's در حال انجام در سایت و سخت بین المللی مطابق با مقررات ایمنی و بهداشت. کارکنان با استفاده از دو راه رادیو به احضار کمک اضافی در صورت لزوم.

“ما پزشکان معمولا تنها باید برای درمان افرادی که از هوش رفت هر چند” پل گفت. “برخی از مهمانان don't به اندازه کافی آب بنوشید و پس از آن رنج می برند بیش از حد قرار گرفتن در معرض خورشید است.” وجود دارد اما کافی سایهدار مناطق اطراف بهشت گمشده به همراه هشت مواد غذایی و نوشیدنی, رسانه های استراتژیک قرار داده شده ارائه گزینه های محبوب از جمله همبرگر و چیپس و ساندویچ shawarmas سالاد میوه های تازه و آب و آب میوه. بازدید کنندگان مجاز به آوردن تنقلات خود را بدون شیشه مجاز است و تنها در سه فضاهای تعیین شده.

وجود دارد برخی از غیر منتظره مشکلات آب (برای شنا و غیره) در روز های اولیه با توجه به این پارک's عرضه و کارخانه تصفیه نشده آماده بودن در زمان است. در حال حاضر تصحیح خود مخزن در حال حاضر فروشگاه های حدود 1 میلیون لیتر آب و به بهشت گمشده با استفاده متناوب از 10 میلیون لیتر desalinated آب. پارک's آب تست شده است در 24 ساعت شبانه روز تحت درمان با مواد شیمیایی و متعادل آن جریان در امن و سالم استفاده عمومی است.

پل بلانت آمد به بحرین از سه سال پیش در ابتدا برای نظارت بر پارک's تیم از معماران و مهندسین و طراحان و سازندگان درگیر در ساخت و ساز. این بهشت گمشده را باز کرد زیر پل's نظارت در سپتامبر 2007; آن را به روی عموم بسته شده در طول زمستان سرد سال و دوباره باز در ماه مارس این سال است. فصل 2008 را گسترش دسامبر, آب و هوا اجازه.

من از پل اگر بهشت گمشده به نظر می رسد که او تا به حال پیش بینی شده. “بله در واقع هر چند من'd می گویند این طرح مفهومی نگاه سبزتر بر روی کاغذ!

“این است که یک محیط خشن برای 1.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری است. آن را یک خطر برای ایجاد چیزی شبیه به این در اینجا اما آن's در واقع یک محل خوب است. آن's منحصر به فرد بسیار متفاوت است و پس از پنج سال محیط اطراف ما خواهد بود دیدنی و جذاب بیش از حد.” او گفت: همه خوشه زمین در Al Rehab برگزاری شرکت's 2 میلیون متر مربع. m. طرح جامع در حال حاضر فروخته شده است. توسعه در نهایت شامل سه هتل بزرگ کنفرانس, امکانات یک مرکز پزشکی در یک مرکز خرید تجاری و خرده فروشی و مناطق مسکونی. گسترده ساختمان در حال حاضر در جریان است در اطراف پارک's محیط که در آن, ایتالیایی, فتیش, هتل است که انتظار می رود برای باز کردن در سال آینده.

و همچنین به عنوان مدیر کل در بهشت گمشده, پل نیز مدیر سیم اوقات فراغت مشاوران پیشرو در طراحی و عملیاتی متخصصان پارک در سراسر جهان است. انگلیسی-متولد استرالیا, پل شده است در کسب و کار برای 20 سال و او's کار کرده و یا برای کمک به باز کردن شبیه آب-پارک در استرالیا, قبرس, مالزی و ویتنام و بلغارستان و در حال حاضر خاورمیانه است.

پل بی پرده زندگی در بحرین با همسرش نیکول و پسر زک. “ما لذت بردن از بحرین و مانند منطقه است. سیم اوقات فراغت است که به دنبال در باز کردن پارک ها در خاورمیانه, بنابراین من انتظار ما'll باقی می ماند در این بخش از جهان برای سال آمده است. من عاشق کارم هستم. این بهشت گمشده یک چالش بود; مکان عاقلانه لجستیکی استخدام افراد مناسب برای کارکنان ما و پس از آموزش آنها. کارکنان به نظر می رسد به اندازه کافی خوشحال و که's مهم است. اگر کارکنان محتوای آن تریک به خوبی و که's آنچه ما می خواهیم. ”

من پس از آن سفر آب-پارک. آن's دیدنی:, خوبی ارائه شده, خوب کارکنان و spotlessly تمیز…. در ساعت 11 صبح روز یک شنبه کسب و کار در حال حاضر سریع همه لبخند به لب با بهره گیری از هیجان ، این بهشت گمشده است که قرار است برای منعکس بحرین در Dilmun عصر – اما من فکر't فرض کنید آنها تا به حال چنین شور و هیجان در آن روزها – این بهشت یافت.

این بهشت گمشده از Dilmun پارک آب واقع شده در Al Rehab نزدیکی بین المللی بحرین مدار پادشاهی بحرین o Tel: +973 17845100

[ad_2]