بهداشت و درمان بیمه: مسابقه در برابر ساعت

[ad_1]

هنوز هم وجود دارد زمان برای کنگره انتخاب کنید تا قطعات از تغییر سیستم بهداشت و درمان برای کمک به ایجاد ثبات در آن است. سرنوشت قانون مراقبت مقرون به صرفه است که هنوز به تعیین خواهد شد. در این میان مردم صبر کنید در حالی که پرداخت بسیار بالا حق بیمه و کوه های خارج از جیب اسکناس روی میز آشپزخانه. که در آن قیمت از قانون مراقبت مقرون به صرفه?

تیک تاک برای شرکت های بیمه به عنوان به خوبی. آنها تحت یک جدول زمانی برای تشکیل پرونده تاریخ این تابستان. شرکت های بیمه هم به تصمیم می گیرید اگر آنها هنوز هم ارائه ACA برنامه یا نه. خروج ACA برنامه چیزهایی که حرکت شروع خواهد شد بازگشت به قبل از قانون امضا شد. این کپسول زمان می تواند خوب برای بسیاری از.

شرکت های بیمه ممکن است شروع غربالگری برای شرایط بهداشتی. وحشت نکنید فقط رتبهدهی نشده است! سال پیش تنها مشکل با شرایط از پیش موجود بود و نه ” اگر ” یک شرکت بیمه را به شما خواهد بود اما آن یکی. هر یک از شرکت های بیمه به حال شخصیت برای شرایط بهداشتی. فقط به خاطر یک نام بزرگ شرکت های بیمه تبدیل شده کسی این معنی نیست که شما نمی تواند بیمه از یک شرکت دیگر. کارگزاران بیمه فقط به حال برای مطابقت با شخصیت با شرکت بیمه. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

اگر چیزی اتفاق می افتد در اواخر مارس ما می تواند حرکت به بیشتر را افزایش می دهد در برنامه های بهداشتی در 2019. این خبر وحشتناک برای مردمی در آستانه از دست دادن خود را بیمه سلامت با توجه به هزینه. نه هر کس می کند به خوبی به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های بیمه خود را بدون مشکل و خیلی بیشتر واجد شرایط نیست برای هر دولت یارانه برای بیمه.

فرمانداران در آلاسکا, اوهایو, کلرادو, پنسیلوانیا و نوادا آمد تا با “یک طرح دو حزبی برای بهبود کشور ما سلامت عملکرد سیستم.” آن را به ارمغان می آورد با هم در یک سطح بالا نمای کلی از آنچه که برخی از تغییرات باید رخ دهد. آن را به اندازه کافی خاص برای ایجاد یک تفاوت. شاید آن است که بیش از حد به زودی در این نقطه است. اما policyholders نیاز به برخی از پاسخ ها و سخت اثبات چیزی تغییر خواهد کرد که به نفع آنها است.

اقدام جمعی توسط 20 کشور ایالات متحده به تازگی شکایت دولت فدرال مدعی قانون دیگر قانون اساسی پس از لغو فردی دستور شروع در سال 2019. افراد و خانواده ها نداشتن ACA سازگار با پوشش های دیگر خواهد بود جریمه مالیاتی مجازات در 2019. فرد حکم این قانون است که مشخص شد توسط دیوان عالی کشور در سال 2012 گفت: آن بود که قانون اساسی به عنوان یک مجازات مالیات.

آینده قانون و برنامه های بهداشتی هنوز به تعیین خواهد شد. پس از سال 2014 به نظر می رسد که اکثر سیاست های در حال تغییر در هر سال است. هر سال حق بیمه بالا برود و سیاست های پوشش کمتر است. در چه نقطه است نقطه شکستن? با این مسابقه با ساعت ما را به صبر تا ساعت متوقف می شود به می دانم که اگر ما تغییر واقعی در آینده است.

[ad_2]