بهترین محافظ ماسک پینت بال

[ad_1]

در حالی که بروز نابینایی از پینت بال شده اند بسیار نادر است عواقب بسیار جدی را باید یکی احتياط در همه زمان ها. هنگامی که به پایان رسید بازی در هر بشکه مسدود کردن دستگاه باید نصب شود بلافاصله بر روی تفنگ پینت بال خود را برای جلوگیری از هر گونه صدمات از یک اتفاقی شلیک. محافظ چشم می پوشند باید پوشیده شود حتی زمانی که راه رفتن میشه بعد این بازی بیش از زمانی که وجود دارد هنوز هم بازیکنان حمل اسلحه. بیشترین آسیب های چشمی از پینت بال رخ می دهد بیشتر از اینکه ضربه توسط گلوله می آید که از انفجار پوسته به جای تاثیر مستقیم به چشم. این است که چرا صورت کامل ماسک پینت بال ترجیح داده بیش از چشم پوشش تنها عینک با این حال هر دو قابل قبول هستند به عنوان طولانی به عنوان آنها را به ایمنی مناسب امتیاز.

هنگام خرید محافظ چشم پوشیدن برای پینت بال آن را بهترین به خرید از یک فروشنده مجاز است. به این ترتیب شما مطمئن شوید که به را انتخاب کنید از انتخاب از ماسک و عینک ایمنی است که به طور رسمی تلقی به عنوان امن برای ورزش است. در حالی که وجود دارد بسیاری از انواع عینک ایمنی و ماسک محافظ در دسترس برای ورزش های مختلف تنها ماسک و لنز است که باید مورد تایید امتیاز توسط ASTM قابل قبول برای پینت بال. ASTM (American Society تست و اندازه گیری) یک سازمان فراهم می کند که بی طرفانه تست برای تمام محصولات مختلف برای تعیین استانداردهای ایمنی. اگر شما مطمئن نیستید از ایمنی امتیاز خود را, ماسک از آن استفاده نمی. ماهی لنز است که تایید شده اند برای پینت بال ممکن است به شکستن و یا خرد در هنگام برخورد با یک سرعت بالا پینت بال کمک به آسیب شما در حال تلاش برای جلوگیری از.

محافظ لنز برای پینت بال آمده به صورت یک جفت از عینک یا ماسک. پینت بال عینک در حال جمع و جور تر و سبک تر و به چوب صورت خود را پوشش تنها چشم خود را به آنها را آسان تر به حرکت در حال ارائه هیچ پوشش برای پوست حساس صورت و یا سر. حتی اگر چشم خود را به طور کامل محافظت می شود که با پوشیدن عینک و گرفتن ضربه با سرعت بالا پینت بال خوشایند نیست. ماسک پینت بال ارائه حفاظت کامل برای مواجهه با برخی از مدل ها حتی پوشش بخش هایی از سر. در حالی که صورت کامل ماسک پینت بال بیشتر محافظ آنها بزرگتر و حجیم تر و دست و پا گیر با این حال محبوب ترین. با خیلی بیشتر سطح منطقه از عینک و ماسک پینت بال ارائه طیف وسیع تری از سبک ها و رنگ ها را انتخاب کنید.

اگر شما به پوشیدن صورت کامل ماسک پینت بال شما می توانید بر افروختن نسبتا به راحتی در حال اجرا در اطراف میدان dodging گلوله و کشیدن مجنون حرکت می کند. این است که چرا مهم است به یک ماسک پینت بال است که مقدار زیادی از تهویه در اطراف دهان و بینی است. سوراخ تهویه در نقاط مناسب نه تنها به شما کمک کند بهتر نفس و هنوز هم اجازه می دهد خود را آمپول تیم خود را برای شنیدن سخنرانی به وضوح در هنگام برقراری ارتباط در این زمینه است. این نیز مهم است برای انتخاب یک ماسک ضد مه لنز. هنگامی که پوشش دهان و بینی, گرما از تنفس خود را باعث خواهد شد تنها قاب لنز به مه. بهترین ماسک پینت بال از ویژگی های لنز با دو پانل و یک لایه حرارتی در بین برای مبارزه با این مشکل است. در مقایسه با پینت بال عینک است که فقط پوشش چشم, لنز, اسپری بزرگترین نقطه ضعف به صورت کامل ماسک.

این نیز مهم است به توجه به چه مواد ماسک پینت بال ساخته شده است. کامل ترین ماسک صورت ساخته شده از ضخامت قابل انعطاف لاستیک که نسبتا نرم که آن را می آید در تماس با پوست با این حال هنوز هم ارائه می دهد مقدار زیادی از حفاظت. این ماسک راحت تر به حرکت در و راحت برای پوشیدن دارم. برخی از پینت بال ماسک سفت و سخت ساخته شده از پلاستیک سخت ارائه محافظت کامل با این حال تمایل به کمی سنگین تر و نه به عنوان آسان به حرکت با بیشترین سرعت در. در حالی که نرمتر مواد لاستیکی ماسک ارائه عملکرد بهتر و سفت و سخت پلاستیک سخت ماسک محبوب باقی می ماند زیرا آنها می توان airbrushed با آثار هنری سفارشی. این که آیا شما بازی سناریو woodsball یا مسابقات speedball پینت بال ماسک فوق العاده برای ایجاد یک قاتل نگاه سفارشی.

اگر طرح شما در بازی خود را به مدت طولانی تر از 10 دقیقه به شما خواهد شد نیاز به یک ماسک محافظ است که راحت برای پوشیدن برای حداقل 30 دقیقه تا یک ساعت و احتمالا در تمام طول روز. هر زمان که ممکن است سعی کنید ماسک پینت بال به مطمئن شوید که آن را مناسب بالشتک فوم است که متناسب با صورت خود را و است که به اندازه کافی راحت برای پوشیدن برای مدت طولانی است. آن را نیز ممکن است کمک کند تا ببینید که چگونه به خوبی شما ماسک را انتخاب کنید و مسابقات و بقیه را کمو تاکتیکی ساز و برگ و یا مسابقات ، متاسفانه بهترین دسترسی به وسیع ترین طیف از پینت بال ماسک و عینک ایمنی آنلاین است بنابراین تلاش آنها ممکن است قبل از خرید در بسیاری از شرایط است.

[ad_2]