بهترین روش برای چاپ صنعتی در منحنی پانل و لوازم

[ad_1]

چاپ استفاده می شود یک فرآیند بسیار پیچیده است. پیچیده و محدود است. آن آغاز شد و با چاپ woodblock است که در مورد به عنوان اساسی به عنوان آن می شود. در نهایت بیش از یک هزار سال پس از چاپ woodblock سرچشمه در چین باستان چاپ همه چیز را تغییر داد, اما آن را هنوز هم بسیار محدود امروز's استاندارد.

سریع به جلو به یک دوره که در آن پیشرفت فناوری در یک چشم بر هم زدن و ما باید بسیاری از گزینه های بیشتر وقتی که می آید به چاپ. اما با محصولات با هر شکل و اندازه که با بی حد و حصر خطوط و منحنی ها می توان آن را دشوار برای پیدا کردن بهترین راه حل است.

خوشبختانه این بود که چرا پد پرینتر آمد به شهرت پس از جنگ جهانی دوم است. چاپ پد یک فرایند منحصر به فرد که باعث می شود آن را ممکن است به سرعت و کارآمد انتقال تصویر بر روی یک سطح نامنظم. برای انجام این کار, آن را با استفاده از غیر مستقیم متشکرم فرایند چاپ است که ترکیبی از چاپ بشقاب (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک “کلیشه”) و انعطاف پذیر سیلیکون پد برای انتقال جوهر از اچ چاپ صفحه به فقط در مورد هر سطح. در آن زمان این فرایند استفاده می شود به طور موثر چاپ روی صورت, ساعت, اما آن را هنوز نسبتا جوان روند. اما پیشرفت در شرایط سیلیکون پد و تجهیزات پیشرفته مورد استفاده برای چاپ پد به معنای آن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فقط در مورد همه چیز. این قرار دادن پد چاپ در مسیر سریع به تبدیل شدن به یک بسیار انعطاف پذیر روش چاپ برای کسب و کار در سراسر جهان. از آنجا که این چاپ بر روی سطوح منحنی مانند لوازم خانگی پانل را می توان به راحتی انجام می شود با یک دستگاه واحد. اما چگونه کار می کند ؟

برای اولین بار از “صفحه اصلی” موقعیت یک مهر و موم جوهر جام است کاهش بیش از اچ ورق – پوشش تصویر و پر کردن آن با جوهر. بعدی مهر و موم جوهر جام حذف از اچ بشقاب. با توجه به راه جوهر حاوی آن می شود رنگ ورو رفته و بلافاصله پس از در معرض هوا. انتقال پد و سپس کاهش می دهد بر روی صفحه چاپ به صورت فوری و به عنوان پد فشار هوای فشرده استفاده می شود برای انتقال جوهر از اچ آثار هنری بر روی سیلیکون پد ترک مقدار کمی از جوهر بر روی صفحه چاپ. در نهایت سیلیکون پد حرکت رو به جلو و جوهر جام پر حک صفحه دوباره برای آینده آماده چاپ چرخه. در ضمن سیلیکون پد فشرده بر روی سطح چاپ که انتقال جوهر لایه بر روی محصول است. زمانی که سیلیکون پد آسانسور به دور از بستر آن را کامل چاپ چرخه. اکثر پروژه ها شامل بسیاری از چاپ چرخه.

اما چرا این روند بهتر از یک فرایند مانند صفحه نمایش چاپ ؟ مزایای اصلی از چاپ پد در مقایسه با زمانی که به روش های دیگر است که یک دستگاه چاپ پد's منحصر به فرد قابلیت چاپ در اشکال نامنظم و عملا هر گونه مواد از جمله شیشه با پوشش لایه پلاستیک و فلز و سرامیک سیلیکون و مواد غذایی و دارویی. از سوی دیگر روش های چاپ مانند چاپ روی صفحه نمایش در حال محدود به چاپ بر روی سطوح تخت یا گرد سطوح تنها. در ضمن چاپ پد ارائه می دهد کسب و کار مانند تولید کنندگان با تمام قابلیت های یک صفحه نمایش چاپگر اما یک سطح از انعطاف پذیری و تطبیق پذیری است که می't توان با هر روش دیگر. در بالای این پد ماشین آلات چاپ ارائه بیشتر کیفیت چاپ در حالی که همچنین اجازه می دهد چاپگر به اجرا در سرعت بالاتر جهت معکوس و تنظیمات خوب بر روی بروید. با روش های مدرن چاپ روی صفحه نمایش آن نیز اغلب استفاده می شود برای این منظور همان خواهد به سادگی نمی شود ممکن است. این است خوش شانس برای شرکت های تولید هر نوع محصول به خصوص از یک نام تجاری چشم انداز.

چاپ پد پدید آمده است به عنوان روش انتخابی برای چاپ بر روی محصولات از هر شکل و اندازه و به سرعت جایگزین چاپ روی صفحه نمایش زمانی که آن را می آید به چاپ برای محصولات قطعات و اجزای سازنده. جدا از ساده لوازم تزئینات آن نیز استفاده شده است برای چاپ دستگیره صفحة و بسیاری دیگر از قطعات لوازم خانگی. دیگر محصولات به طور معمول چاپ شده توسط پد پرینتر شامل دستگاه های پزشکی, هاکی, pucks, اسباب بازی, قطعات خودرو (مانند سیگنال به نوبه خود شاخص و پانل کنترل) کامپیوتر, صفحه کلید, تلویزیون و شماره سریال استفاده می شود برای بسیاری از برنامه های مختلف.

اگر شما're دنبال یک فرایند چاپ است که's انعطاف پذیر و قدرتمند – چاپ پد است که به احتمال زیاد این لایحه مناسب.

[ad_2]