بهترین راه از بین بردن, حمام, قاب سازی دیوار

[ad_1]

یک سرویس بهداشتی را در دکوراسیون داخلی می تواند هر دو را و در همان زمان شکستن یک فرد اصلی. اما اگر آن را انجام داده با کمال آن می تواند به اثبات می شود یک واحه و همچنین به عنوان یک محل آرام که شما می توانید به راحتی با استفاده از به عنوان بازتابی از شیوه زندگی خود را. اما بازسازی سرویس بهداشتی خود را به عنوان به خوبی به عنوان حمام پانل های دیوار برای رسیدن به آن نقطه می تواند بسیار دلهره آور به عنوان آن را به سادگی بدان معنی است که شما نیاز به حذف خود را قاب سازی دیوار.

این فرایند تلقی می شود آسان و در عین حال دشوار است و بسته به نوع چسب مورد استفاده در قاب و همچنین به عنوان چگونه محکم آن است که متصل به دیوار. بهترین چیز در مورد آن این است که ابزار و ساز و به راحتی در دسترس است. اما حتی با این اطمینان این روش حذف ممکن است کمی کثیف و حتی مجموعهای از ساعت قبل از اتمام به خصوص اگر شما پانل های دیوار های گسترده ای دارد و اگر شبانه روزی گیر کرده است نزدیک به هم. گفت: پس از این در اینجا این است که بهترین راه برای رسیدن به این روند حذف.

• اولا باعث می شود مطمئن شوید که شما همه چیز مورد نیاز برای این فرایند را آسان تر و صرفه جویی در زمان برای شما. هنگامی که شما همه چیز را با استفاده از یک پارچه قطره روی زمین به جمع آوری تمام قطعات. به شما به عنوان انجام این کار اطمینان حاصل شود که شما را فرسوده ابزارهای حفاظتی مانند دستکش و ماسک گرد و غبار و همچنین ایمنی ماسک.

• شروع کردن با قالب به خصوص اگر خود را با قاب ساخته شده از قالب. استفاده از تیز قلم بر روی لبه های قالب و ضربه آن را با استفاده از یک چکش برای نرم کردن آن است. هنگامی که قالب است و سست جلو و لبه آن است. این کار را تا زمانی که آن را به طور کامل حذف از دستشویی دیوار.

• در اکثر موارد لبه پانل معمولا با سرویس بهداشتی دیوار. در حالی که این مورد است, آن را ارزشمند است به جای قلم در این نقطه و شیر آن را با استفاده از چکش تا آن را اسلاید تحت شبانه روزی. هنگامی که شما انجام می شود به سادگی حرکت قلم با هدف شل کردن لبه.

• در زیر لبه است که سست شما خواهد شد قرار دادن یک کلاغ بار که شما را وادار به استفاده از اهرم فشار. اما به شما به عنوان انجام این کار باید بسیار مراقب باشید نه به علت برخی درآوردن در سطح دیوار در بر داشت زیر.

• پس از انجام به سادگی را سست شبانه روزی و کشیدن آن به سمت خود را به شیوه ای آرام. نگه داشتن در کشیدن حصول اطمینان از این که مواد کشیده نیست در این فرآیند است. اگر شما کشف کنند که قاب سازی دیوار است که نوعی لجبازی استفاده از قلم برای انجام برخی از شل شدن در چسبندگی بین شبانه روزی و دیوار گام به گام.

• در نهایت باز کردن درب و همچنین ویندوز به ارمغان می آورد برخی از تهویه در دستشویی. گسترش برخی از چسب روب و اجازه دهید آن را حل و فصل برای مدتی. بعد در آن را حذف و شستشو دیوار به طور کامل با استفاده از آب تمیز و با یک حوله مرطوب است.

[ad_2]