بهترین اندروید باکس در بازار

یکی از ویژگی های خروجی صوتی و تصویری ، وفاداری کامل بهترین اندروید باکس با برخی از استانداردهای Dolby است. در فناوری نوری ، صدا 100٪ دیجیتالی منتقل می شود. برای اولین بار توسط توشیبا معرفی شده است ، این رابط عمدتا با نور در طول موج 650 نانومتر استفاده می شود. اما بسته به سیگنال بهترین اندروید باکس تعدیل شده ، طول موجهای نوری دیگر نیز موجود است. این خروجی صوتی می تواند به طور کامل از تنظیمات 5.1 و 7.1 پشتیبانی کند و صدا را در همه این کانال ها بطور جداگانه فراهم کند.

اندروید باکس 4k

رابط های HDMI معمولی ، مانند استاندارد HDMI 1.4 ، به دلیل محدودیت های پهنای باند قادر به پشتیبانی از استانداردهایی مانند بهترین اندروید باکس Dolby TrueHD و DTS-HD Master Audio نخواهند بود. اما فناوری خروجی صوتی نوری می تواند هر دو این استاندارد را در کنار ده ها طرح صوتی مختلف ، حتی استاندارد بهترین اندروید باکس Dolby Atmos به شما ارائه دهد. از آنجا که بسیاری از محتویات پخش کنندگان آنلاین محبوب خارجی از استانداردهای صوتی پیشرفته استفاده می کنند

اندروید باکس شیائومی

و حتی در بخش موسیقی و فیلم نیز شاهد استفاده بهترین اندروید باکس از ویژگی های بالاتر از کانال دوگانه و صدای استریو هستیم ، وجود چنین درگاهی می تواند بسیار مؤثر باشد. بنابراین اگر شما جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به صدای زیادی اهمیت می دهید و در این زمینه سختگیر هستید ، پیشنهاد می کنیم بهترین اندروید باکس از درگاه خروجی صوتی نوری در TAB-100 استفاده کنید.

اندروید باکس a95x plus

بسیاری از مانیتورها و تلویزیون های فعلی بهترین اندروید باکس از درگاه های HDMI پشتیبانی می کنند. در حقیقت استفاده از TAB-100 بدون رابط HDMI یک اشتباه فراموش نشدنی است! بسته TAB-100 دارای رابط HDMI 1.4 است که برای پخش محتوای 4K کافی است. در آزمایشات ما ، این رابط همچنین با تکنیک HDR پرونده های بهترین اندروید باکس سنگین 4K را به خوبی مدیریت کرده است.

اندروید باکس ایکس ویژن

سرانجام ، ما به پورت شبکه LAN می پردازیم. بهترین اندروید باکس در قسمت پشتی TAB-100 یک درگاه RJ-45 LAN قرار دارد که با پهنای باند 100 مگابیت در ثانیه (100 مگابیت در ثانیه) به یک کنترلر متصل می شود که به نظر می رسد حتی برای پخش محتوای آنلاین آنلاین ، در جعبه اندرویدی نیز وجود دارد. کافی. بهترین اندروید باکس این پورت می تواند سرعت حداکثر 12 مگابیت بر ثانیه را به شبکه ارائه دهد.