بهبود شانس خود را از تصویب بودجه طرح دعوی در دادگاه

[ad_1]

به عنوان یک مشتری به دنبال پیشبرد طرح دعوی در دادگاه در انتظار خود را از طرح دعوی در دادگاه مهم ترین جنبه است که گرفتن این تصمیم تایید از تعهد. هدف شما این است به تصویب. هدف از این مقاله این است که به شما شاکی برخی از کمک و مشاوره در مورد صدمه شخصی خود را تایید شده است. بیایید پرش در سمت راست!

اولین گام در گرفتن مورد صدمه شخصی خود را برای تصویب بودجه است که پذیره درخواست مدارک خود را در مورد. مواردی که مشتری فعال در کمک به جمع آوری این درخواست مدارک باید بسیار بالاتر از احتمال تصویب. به یاد داشته باشید شما مشتری این مورد شما. شما حق را به درخواست و مدارک خود را در مورد فایل از وکیل خود

پس گفت که, در اینجا لیستی از اسناد و مدارک پذیره ایده آل خواهد بود برای بررسی در موارد صدمه شخصی:

· پلیس گزارش حادثه گزارش و یا حادثه گزارش

· سوابق پزشکی مربوط به حادثه و پس از آن درمان

· پوشش بیمه در متهم

· کپی از طرح دعوی در دادگاه (شکایت) اگر در کت و شلوار (یعنی اگر ظ)

· پرداخت کردن اطلاعات (اگر قبل از پیشرفت(s))

· گزارش کارشناس تجزیه و تحلیل نظرات و یا گزارش های تحقیقی

· اظهارات شاهد

· حل و فصل ارائه می دهد و حل و فصل مطالبات

بیایید تمرین کردن یک بیت و بحث در مورد به همین دلیل درخواست ما این اسناد. بیایید نگاهی به هر یک از آیتم ها یکی یکی.

پلیس, گزارش, گزارش حادثه و / یا گزارش حادثه مهم هستند چرا که آنها ارائه یک حزب مستقل است که اسناد و مدارک حادثه در واقع صورت گرفت. آنها اغلب شامل تعداد زیادی اگر اطلاعات با ارزش مانند احزاب درگیر اگر کسی صادر شد و یک بلیط یا دستگیر و یا هر کسی که تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل. به گزارش پلیس در اغلب نشان می دهد اگر مجروح احزاب گرفته شد به یک ER و اگر یک آمبولانس مورد استفاده قرار گرفت. به گزارش پلیس در اغلب نشان می دهد که شرکت های بیمه در حال در یک تصادف درگیر. و گزارش پلیس را گاهی اوقات حتی دولت بود که در گسل است که می تواند مهم در تعیین مسئولیت در یک مورد.

سوابق پزشکی حیاتی هستند چرا که آنها یک راه طولانی در تعیین شدت صدمات خود را. شدت صدمات خود را به طور مستقیم متناسب با ارزش خود را از طرح دعوی در دادگاه. شدیدتر آسیب های خود را بیشتر احتمال دارد خود را در مورد حل و فصل خواهد شد برای بزرگتر مقدار دلار. و شدیدتر آسیب های خود را بیشتر به احتمال زیاد ما می توانیم تایید شما برای بزرگتر مقدار دلار. موارد صدمه شخصی که در آن قربانی تا به حال به عمل جراحی تقریبا همیشه به ارزش بیش از مواردی که آسیب نمی نیاز به عمل جراحی. آن را باید سخت تر برای متهم وکیل برای حمله به یک آسیب ادعا می کنند که نیاز به عمل جراحی. اما آن را بسیار آسان تر برای متهم وکیل برای حمله به آسیب های که نمی نیاز به عمل جراحی و به ادعای شاکی این است که به سادگی “faking” آسیب. ما تمایز بین صدمات نیاز به عمل جراحی و صدمات که نیست. آسیب های که نیاز به عمل جراحی به عنوان “بافت نرم” صدمات.

از نظر سوابق پزشکی, ما می خواهیم به بررسی موارد زیر است:

· آمبولانس تماس, گزارش, اگر قابل اجرا باشد

· * * * اولیه ER سوابق و یا درمان اولیه سوابق

· عمل (جراحی) گزارش (به طور معمول عمل روایت کافی).

· پزشک (دکتر) تشخیص, گزارش

· MRI, X-Ray, و هر گونه تصویربرداری گزارش نه فیلم

معمولا 25 تا 40 صفحه از پرونده پزشکی دارد. ما لازم نیست برای دیدن صورتحساب و یا درمان سوابق و فیزیوتراپ ،

پوشش بیمه از متهم. دانستن این بیمه نامه پوشش محدودیت از متهم بسیار مهم است. (متهم است که حزب شما تحت پیگرد هستند. متهم است که معمولا یکی از مسئول حادثه باعث.) محدودیت های خود را بیمه سیاست محل نظری دلار محدودیت در این مورد. برای مثال اگر یک متهم $100,000 سیاست محدود که ممکن است به حداکثر ارزش افزوده از این مورد است. اغلب قانونی بودجه شرکت تنها پیشرفت 10 درصد از بیمه نامه پوشش محدود می کند. اگر متهم بدون بیمه و سپس تا آنجا که قانونی بودجه شرکت نگران است در این صورت هیچ ارزشی ندارد و نمی خواهد برای تصویب بودجه.

شکایت. بررسی کپی واصل طرح دعوی در دادگاه مهم است به چند دلیل. (واصل طرح دعوی در دادگاه در بسیاری از ایالت ها است که به نام “شکایت”.) زمانی که یک طرح دعوی در دادگاه ثبت می شود و این به ما امکان می دانم که خود را وکیل جدی است و به معنی کسب و کار است. این شکایت قانونی و اقامه دعوا در دادگاه مدنی مورد که ایجاد شاکی پرونده متهمان. شکایت است که استفاده از هر دو برای ارائه به دادگاه با اطلاع رسانی و پایه ای برای این مورد در حالی که ارائه اخطار به متهمان که یک مورد ثبت شده است در برابر آنها. تاریخ طرح دعوی در دادگاه واصل شده است مهم است زیرا آن را به ما می گوید که چقدر در طول این صورت است که به ما می دهد یک ایده چگونه آن را طولانی خواهد بود تا زمانی که حل و فصل است. بنابراین اساسا زمینه شکایت می دهد یک ایده چگونه جدی خود را وکیل است چگونه تجربه هستند و بلوغ مورد. همه این اطلاعات به ما کمک می کند تا به ارزیابی در مورد بودجه.

پرداخت کردن اطلاعات. قبل از پیشرفت در این مورد فقط قابل اجرا اگر شما را دریافت کرده اند قبل از پیشرفت در این مورد. در صورتی که این وضعیت پس از آن ما پرداخت کردن اطلاعات در مورد که قبل از پیش است. به طور معمول هنگامی که این اتفاق می افتد برای ما برای پیشبرد پول بیشتری به شما مشتری ما را مجبور به پرداخت موجود پیشبرد. این اجازه می دهد تا ما حق رهن به یک اولویت بالاتر با جایگزین کردن پیر رهن موقعیت. بالاتر اولویت رهن در یک مورد کمتر مخاطره آمیز برای قانونی بودجه شرکت. برای مثال اجازه دهید می گویند شما باید یک $2,000 قبل پیشرفت در یک مورد. و شما می خواهید اضافی $2,000. به پرداخت قبل از پیشبرد ممکن است هزینه us $4,000 و سپس ما را پیش شما $2,000. اما جدید رهن در مورد شما خواهد بود برای از 6000 $یعنی $4000 به پرداخت قبل به علاوه $2,000 به شما مشتری. بنابراین هر زمان که یک مشتری می آید به ما با یک موجود رهن و قبل از پیشرفت در این مورد آن است که همیشه سخت تر و بیشتر به چالش کشیدن برای به دست آوردن مشتری تایید شده برای پول بیشتر به دلیل هزینه از بین بردن اولین حق رهن.

کارشناس گزارشات و تحلیل نظرات و گزارش های تحقیقی فقط مهم در ارزیابی قصور پزشکی و مسئولیت محصول نوع موارد است. در این نوع از موارد, آن را همیشه مهم است که یک “متخصص” به منظور بررسی سوابق پزشکی خود و دولت خود را در نظر کارشناس چه رفت. این کارشناس نظر اغلب اشکال پایه ای برای این نوع از دعاوی. در موارد قصور پزشکی کارشناسان معمولا پزشکان دیگر. و در مسئولیت محصول موارد کارشناسان ممکن است پزشکان و داروخانه ها فیزیکدانان و مهندسین و دیگران

اظهارات شاهد مهم در محل و لغزش-n-سقوط موارد به خصوص به دلیل آن است که مشترک نیست به گزارش پلیس در این نوع حوادث است. آن است که معمولا غیر ممکن است برای اثبات یک ادعا می کنند که شما سقوط کرد و بدون شاهد در حال حاضر و یا یک آمبولانس در حال آمدن به شما. در حالت ایده آل در محل و لغزش-n-سقوط موارد ما می خواهم برای دیدن یک پلیس گزارش حادثه گزارش و یا حادثه گزارش. اما اگر آن وجود ندارد ما اغلب می خواهند برای دیدن یک شاهد بیانیه ای برای کمک به اثبات ادعای خود را.

حل و فصل ارائه می دهد و حل و فصل مطالبات. پیشنهادات و خواسته های مهم هستند چرا که آنها ارائه بینش به ارزش بالقوه از یک مورد و سطح مذاکره فعالیت آمدن. خواستار ارائه می دهد و در نتیجه کمک به ما به جای یک ارزش دلار در موردی بسیار مهم است که اگر ما می رویم به تصویب مورد بودجه. بدون اینکه قادر به پیش بینی یک مقدار در مورد ما نمی قادر خواهد بود به تصویب در این مورد.

ما در حال حاضر خطاب به تمام مدارک اصلی ما درخواست در موارد صدمه شخصی. امیدوارم این به شما می دهد درک بهتری از آنچه ما به دنبال آن هستند و به همین دلیل است.

این منطقه شما می توانید به بهبود شانس خود را برای تایید است که در ارتباطات خود و ارتباط با وکیل خود را. در نهایت به صندوق را مورد ما نیاز به وکیل خود همکاری کامل. این موارد که بیشتر به راحتی تامین می شود, آنهایی که وکیل می آید به طور مستقیم به ما برای کمک های مالی. چرا ؟ چون ما وکیل همکاری کامل از ابتدا که اجازه می دهد تا به صورت صاف و بودجه روند.

من پیشنهاد می کنم از همان ابتدا از روند برقراری ارتباط با وکیل خود را. برقراری ارتباط نیازهای مالی خود را و منافع خود را در به دنبال پیشبرد طرح دعوی در دادگاه. برخی از وکلای آشنا هستند با پیشرفت طرح دعوی در دادگاه و ممکن است شما را به آنها آموزش در مورد روند و انتظارات. برخی به سادگی آنها را دوست ندارند.

شما نیاز به برقراری ارتباط آنچه که انتظار می رود از وکیل خود را. وکیل شما نیاز به انجام دو چیز است. 1) به ما ارائه مدارک درخواست شده که ما در حال حاضر پرداخت. در حقیقت وکیل دستیار یا مشاور حقوقی است که در واقع آماده کردن مدارک درخواست شده. و 2) پس از تصویب وکیل شما مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام در قرارداد تصدیق قرار دادن یک حق رهن در این مورد. که واقعا تمام است که لازم است از آنها.

[ad_2]