برچسب هولوگرام تولید کنندگان – عصر جدید تصویربرداری با راه حل

[ad_1]

باز کردن کیف پول خود را و شما را پیدا خواهد کرد یک هولوگرام بر شما're گواهینامه رانندگی, کارت شناسایی و یا کارت اعتباری خود را. شما همچنین می توانید پیدا کردن هولوگرام در خانه خود بر روی سی دی و دی وی دی. هولوگرام برچسب کنندگان را ساخته اند زندگی ساده تر برای ما و دشوار برای roadsters. برچسب هولوگرام یک کشف بزرگ در امروز's علم و تکنولوژی سوار سن برای مبارزه با دزدی دریایی و تکراری.

هولوگرافی یک روش منحصر به فرد را قادر می سازد که نور زمینه به ثبت و بعد از بازسازی برای ایجاد یک شی جدید. این روش یک راه عالی برای ضبط تصاویر. مفهوم هولوگرام برچسب پدید آمده از نیاز به احراز هویت است که به اندازه کافی ساده برای شناسایی یک بی سواد چشم و در عین حال پیچیده به اندازه کافی غیر ممکن است تکراری. در مقیاس بزرگ هولوگرام برچسب بی اعتقاد هستند; آنها دو بعدی سطوح است که نشان می دهد تصاویر 3D از اشیاء واقعی. شما نیاز به پوشیدن عینک 3D برای مشاهده این تصاویر هولوگرافی.

چگونه Holography کار می کند ؟

در دنیای تجاری, برچسب هولوگرام تولید کنندگان را در سه نوع هولوگرام-فیلم هولوگرام, عکس های پلیمری و برچسب هولوگرام. برچسب هولوگرام مشترک هستند هولوگرام و محصولات را می توان تولید انبوه به راحتی. آنها به طور گسترده ای استفاده می شود برای برچسب ها و بسته بندی های امنیتی و مقاصد صفحه نمایش. گام برای ایجاد هولوگرام برچسب استاد منشاء. برای holography استاد منشاء یک قطعه از نیکل شیم گرفته شده است که ساخته شده است در یک آزمایشگاه توسط استاد تیر اندازی سیستم با استفاده از پیشرفته اپتیک, لیزر, نور و نور شیشه ای.

یک Holography سوابق holography تصویر ایجاد شده توسط استاد تیر اندازی سیستم بر روی نور شیشه ای و کت شیشه نقره ای لایه به صورت الکترونیکی تشکیل شده است. پس از الکترونیکی تشکیل یک تکه از holography نیکل شیم سوابق holography تصاویر و دیگر اطلاعات در 2D / 3D یا نقطه-استاد تاثیر می گذارد. این است که به نام استاد منشاء. پس از آن تعداد زیادی نیکل کپی shims تکرار شود می تواند از این منشاء الکترونیکی روند.

چگونه هولوگرافی می تواند مورد استفاده قرار گیرد ؟

هر نوع صنعت می تواند با استفاده از هولوگرافی روش برای بهبود تصویر از محصول خود را در بازار. هولوگرام به طور کلی استفاده می شود برای جذاب بسته بندی محصول امنیتی برنامه های کاربردی و فانتزی هدیه و مصنوعات. پزشکی و سوابق دولت می تواند بهترین استفاده از هولوگرافی برای اسناد و مدارک و همچنین آموزش اهداف است. بسیاری از موزه ها ساخته شده اند هولوگرام از مقالات ارزشمند برای بیمه و همچنین سایش و پارگی. اگر یک هولوگرام است که ساخته شده از یک لنز یا آینه از آن عمل می کند در همان راه به عنوان عنصر. اینها به نام هولوگرافی نوری عناصر و می تواند در بار کد خوان و در تقاضای بالا در صنعت خرده فروشی.

برچسب هولوگرام ارائه یک علامت از احراز هویت به یک محصول و آن را تقریبا غیر ممکن است تکراری است. به خوبی طراحی شده است برچسب هولوگرام می دهد و امنیت و نیز هزینه موثر ترین راه برای جلوگیری از تقلبی حملات. وجود دارد بسیاری از برچسب هولوگرام تولید کنندگان به تهیه کردن به نیازهای بازار از برچسب هولوگرام. شرکت های که وجود دارد را برچسبهای هولوگرام با رنگ های مختلف و اندازه. آنها را پوستر در سخت آلومینیوم فویل هولوگرافی کاغذ لیبل و کارتن ابتدا کوپن برچسب بارکد تولید کنندگان جوهر UV چاپ 2D و 3D برچسب شرینک لیبل و بسیاری دیگر.

[ad_2]