برسی کوتاهی از کپسول های اکسیژن

کپسول های اکسیژن برای افرادی که اکسیژن تکمیلی تجویز می کنند یک ضرورت است. اینها در اندازه ها ، انواع و ظرفیت های مختلفی ارائه می شوند تا مطابق با نیاز شما ، مقدار مناسب را ارائه دهند. HPFY کپسول های  اکسیژن را برای شما به ارمغان می آورد که در طراحی بادوام قرار گرفته و برای مدت طولانی به شما خدمت می کنند. کپسول های  اکسیژن  Homefill انواع کپسول های  اکسیژن ی هستند که به بیماران اجازه می دهند اکسیژن فشار قوی را از طریق غلظت O2 پر کنند. کپسول های  اکسیژن  کوچکتر اکسیژن را می توان در هر جایی گرفت. بنابراین اکنون افرادی که به اکسیژن مکمل مداوم نیاز دارند می توانند از محل خانه یا بیمارستان خارج شده و در جهان اکتشاف کنند.

 

درباره اندازه کپسول اکسیژن

کپسول های اکسیژن  به اندازه A تا E هستند. A کوچکترین اندازه است در حالی که E بزرگترین آنها است. کنوانسیون نامگذاری مدرن امروز M است و تعدادی از آنها دنبال می شود. M مخفف پزشکی است و تعداد مخفف آن برای فوت مکعب اکسیژن است. این ایده ای واضح از اندازه سیلندر اکسیژن دریافت خواهید کرد.

برسی کوتاهی از کپسول های اکسیژن
برسی کوتاهی از کپسول های اکسیژن

 

ما همچنین کپسول های  اکسیژن با کیسه های حمل را برای راحتی بیشتر مانند سیلندر نگهدارنده یکپارچه HomeFill با کیسه ، کپسول های  اکسیژن ی با دستگاههای محافظ اکسیژن وصل شده مانند استوانه نگهدارنده یکپارچه Invacare HomeFill ، کپسول های  اکسیژن دریچه Toggle Valve و بسیاری دیگر از تولید کنندگان برتر مانند Invacare ، Respirive Respirative ، Devilbiss و غیره برای پاسخگویی به نیازهای فردی شما.

 

انواع کپسول های  اکسیژن  اکسیژن:

مخازن اکسیژن فشرده: اینها مخازن اکسیژن متداول ترین هستند اما محبوب هستند زیرا ارزان هستند و اغلب تحت پوشش بیمه پزشکی هستند. کپسول های  اکسیژن فشرده شده سنگین هستند و اگر در حالت قائم قرار نگیرند ممکن است دارای مشکلاتی باشند. برای حمل و نقل ، مخازن کوچک را می توان با یک مخزن بزرگ پر کرد. مایع

 

مخازن اکسیژن: این نوع مخازن می توانند مقدار بیشتری از اکسیژن را نسبت به مخازن اکسیژن فشرده شده ذخیره کنند و وزن کمتری داشته باشند. اینها گرانتر از مخازن اکسیژن فشرده هستند و شما نمی توانید آنها را در پرواز بگیرید. همچنین این کپسول های اکسیژن  ماندگاری کمی دارند زیرا در غیر این صورت اکسیژن تبخیر می شود. مخازن کوچک قابل حمل را می توان با مخازن بزرگ پر کرد.

 

 

یک کلمه احتیاط: مخازن اکسیژن نباید در نزدیکی آتش مورد استفاده قرار گیرند زیرا به عنوان ماده اکسید کننده عمل می کند و آتش را تغذیه می کند. مراقب باشید و ایمن باشید. کپسول های  اکسیژن در معالجه بیمارانی که مشکل تنفسی دارند ، خصوصاً آنهایی که در سیستم پشتیبانی زندگی هستند مشکل زیادی دارند و بیشتر در بیمارستانها ، کلینیکها و مراکز بهداشتی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرند.