بررسی شخصی اندرو جیمز قرمز الکتریکی Barbeque و Teppanyaki جدول بالا ماهی تابه

[ad_1]

اندرو جیمز قرمز الکتریکی کوره Barbeque تبدیل به ستاره نشان می دهد و محبوب ترین انتخاب برای مردم در اینجا در انگلستان که به دنبال راحتی نیست و همیشه در دسترس است از ذغال و گاز عمل BBQ. ما در حال رفتن به یک نگاهی از نزدیک آن را در اینجا, اما ما همچنین به بررسی یکی دیگر از اندرو جیمز درپوش نمایش برقی Teppanyaki جدول بالا گریل و تابه داخلی کباب Hotplate.

من شروع الکتریکی کوره barbeque. انگلستان نسخه برق 230 ولت با 2000 تا 2400 وات قدرت موجود. مشترک با هر BBQ استفاده خارج از این کوره بهره مندی از پناهگاه دور از خنک کننده باد. این کوره یک به روز رسانی بیشتر نوعی ذغال کوره. آن را به راحتی تنظیم حرارت و کنترل آن در سطح نچسب به این معنی است که روغن کمتر مورد نیاز است برای خشک کردن مواد غذایی مانند سبزیجات. غنی از چربی غذاها مانند گوشت بره و گوشت خوک بهره مندی از مقدار بسیار کمی از روغن بر روی تکیه قطعات. چربی حاصل از پخت و پز هستند جمع آوری شده در یک انفصال چربی کشو. این کمک می کند تا واحد بسیار آسان برای تمیز کردن.

پایان کسب و کار کوره به طور کامل قابل جدا شدن از پایه, بنابراین در شرایط آب و هوایی نامساعد وجود دارد بدون نیاز به انصراف از خانواده و دوستان آنها را دعوت به آشپزخانه و barbeque شما وجود دارد! کوره می توانید نشستن بر روی یک سطح کار به جای پایه آن است. بر خلاف ذغال و گاز و برق منقل صفر تولید مونوکسید کربن. بدیهی است که شما در حال رفتن به پخت و پز خوشمزه بوی هر چند تا یک عنصر از تهویه باید یک عامل فقط آن را به عنوان اگر شما با استفاده از یک اجاق گاز داخلی

من شخصا دوست دارم این واقعیت است که ¾ از پخت و پز سطح آجدار با ¼ تخت. این آجدار بخش بزرگ است که سوخته خط نگاه که typifies یک استیک بزرگ. تخت ¼ منطقه بسیار عالی برای بیکن و میگو و غیره. یکی از بریان ویژگی های شسته و رفته است که آسان به خواندن دما سنج در بالای درب گنبد. این کمک می کند تا شما را به دریافت کامل خود را به درجه حرارت پخت و پز و مواد غذایی به عنوان آن را باید. چگونه بسیاری از ما به یاد بیاورید تازه BBQ ‘سرآشپزها” که به نوعی مدیریت را بسوزانند خارج از گوشت خروج از داخل کاملا خام? اوه!

کمی شسته و رفته علاوه بر این برق کوره barbeque تسهیلات به فروشگاه چاشنی در پایه ایستاده است. همچنین خوش است (تقریبا) 10 فوت (2.9 متر) از کابل برق.

Andrew James, سیاه, لوکس الکتریکی Teppanyaki جدول بالا گریل و تابه یکی دیگر از محصولات است که به در خانه. اگرچه نسخه های بزرگتر این یکی در 60cms X 31cms است به نظر من یک ابزار عالی برای آشپزخانه متوسط. هر چند که می تواند در سمت راست آب و هوا استفاده می شود در خارج از آن است که واقعا توصیه نمی شود اما به عنوان یک جلو پنجره های باز در داخل خانه در آن طول می کشد برخی از ضرب و شتم. این 230 ولت UK نسخه وات کمتر از کوره بررسی بالا, اما آن را به عنوان در نظر گرفته شده برای استفاده در محیط داخلی قابل تنظیم 1800 وات کافی است.

این Teppanyaki ایده است که در مبدا و آن است که بسیار سالم و روش پخت و پز. طراحی این ماهی تابه جمع آوری چربی تولید شده در پخت و پز گوشت و در اثر کاهش ارزش گرمایی از مواد غذایی است. جمع آوری چربی می تواند از دفع به طور جداگانه.

یکی از چیزهایی که من به خصوص در مورد این ماهی تابه این واقعیت است که شما می توانید طبخ کل خانواده صبحانه بر روی آن. برای بسیاری از خانواده ها یک صبحانه پخته شده است که درمان به جای چیزی برای هر روز. پیشنهاد من این نیست که ما باید از خوردن صبحانه پخته بیشتر, من به سادگی گفت که ما می توانیم کمتر احساس گناه در مورد آنچه که ما انجام می خورند به دلیل بسیار سالم و روش پخت و پز.

[ad_2]