بررسی اوبونتو لینوکس 5.10

[ad_1]

که در آن برای شروع ؟
خوب شما احتمالا با خواندن این مطلب از یک مبتنی بر ویندوز دستگاه, بنابراین من خواهد استادانه درست شده در اوبونتو. اوبونتو حمایت متعارف یک شرکت راه اندازی توسط مارک شاتل ورث جنوبی-آفریقا متولد مولتی میلیونر به عنوان او شروع به Thawte internet security گواهی شرکت. لینوکس است که بر مبنای یونیکس بود که اولین گسترده سیستم عامل (OS) است و آن ریشه در سال 1970's.

سوخت توسط حامیان آن اوبونتو را در صدر توزیع لینوکس لیست یک شبه. Ubuntus شعار “لینوکس برای انسان” که به ماهیت آنچه در این پروژه در تلاش است برای رسیدن به: به افراد عادی برای استفاده از لینوکس. این کار بسیار آسان است با مایکروسافت مسلط به کامپیوتر سیستم عامل در بازار برای بیش از بیست سال است.

اوبونتو در حال مبارزه با آن گوشه ای هر چند با آن آسان برای استفاده و رابط کاربری از گنوم و آن's فایل سیستم از ناتیلوس (هر دو منبع باز پروژه های مانند اوبونتو). اوبونتو همه چیز ساخته شده است از زمین تا ساخت آن را جذاب برای کسب و کار' های محلی و کاربر به طور متوسط.

آیا شما مانند مرورگر وب فایرفاکس?
اگر شما یکی از بیش از 100 میلیون نفر است که. فایرفاکس ساخته شده است و مستقیم به اوبونتو همراه با تکامل ایمیل (مانند چشم انداز اکسپرس). در واقع اوبونتو است که بسیاری از آنچه در زندگی روزمره کاربر نیاز دارد: آن را می توانید رایت دی وی دی سی دی بازی تمام رسانه های خود را و بیشتر. این است که این ساخته شده است در ویژگی های از یک دیسک فشرده است که اوبونتو ویژه.

آن را جایگزین ویندوز ؟
پاسخ مستقیم است. اگر شما مانند من تعداد زیادی از تجاری (پرداخت) برای نرم افزار و سپس اوبونتو نمی توانید از آنها استفاده کنید. استثنا به این است که برخی از بازی ها مانند Doom و Quake که مردم باید مهندسی مجدد به اجرا در اوبونتو. در اکثر موارد این نباید موضوع به عنوان Ubuntus انبوهی از نرم افزار کار را برای شما.

آن است که ارزش امتحان کنید حتی اگر شما لازم نیست که یک cd-سوز متعارف (این شرکت در پشت اوبونتو) را کشتی آن را به شما بدون هزینه به شما پرداخت هیچ چیز! آن است که همچنین ارزان تر به کشتی بیش از یک سی دی به شما نسخه برای توزیع.

آینده باز-منبع
کسی چه می داند ؟ آینده روشن به نظر می رسد با اوبونتو ضربه زدن خویشتنداری مردم در مورد لینوکس. لینوکس همیشه محبوب بوده است در Universitys که در آن تمام ایده های خوب شروع! که آیا لینوکس را باطل مایکروسافت ؟ من شک دارم در آینده نزدیک به عنوان ویندوز دارای توزیع منحصر به فرد معاملات با هر بزرگ کامپیوتر, سازنده, ساخت ویندوز به طور پیش فرض انتخاب کنید. نه هر انحصار طول می کشد, اگر چه, و فایرفاکس است نشانه ای از آینده است.

در ابتدا در ظاهر www.DUeyFinster.com .

[ad_2]