بررسی اجمالی از 3D چاپ

[ad_1]

چاپ سه بعدی است که گاهی اوقات به نام افزودنی ساخت. این فرآیند شامل استفاده از یک پرینتر برای ایجاد یک جسم جامد از الکترونیکی یا فایل دیجیتال. به آرامی به عنوان هدف شکل می گیرد این دستگاه ایجاد لایه لایه از مواد. این مواد می تواند پلاستیک و فلز و یا بسیاری از مواد دیگر.

روند

برای ایجاد یک شی با ابعاد شما باید شروع با یک مجازی طراحی آیتم شما می خواهید برای ایجاد. شما می توانید با استفاده از یک مدل برنامه برای ایجاد چیزی کاملا جدید و یا شما می توانید با استفاده از یک اسکنر 3D برای ایجاد یک کپی از چیزی که در حال حاضر وجود دارد. 3D اسکنر کپی یک شی دیجیتالی و درج آن را به یک مدل سازی برنامه برای تقلید.

برنامه دستکاری فایل دیجیتال به برش آن به صورت افقی به بسیاری از لایه های بسیار نازک. پس از این آماده سازی, برنامه ارسال آن را به یک چاپگر 3D. این دستگاه سپس مخلوط هر لایه را با هم برش نامرئی که ایجاد جسم سه بعدی.

روش های مختلف

انتخابی لیزر تف جوشی روش شامل لیزر آمیخته شدن با کمک از یک پودر که فیوز بین لایه از مواد. این روش در اصل در سال 1980. ذوب رسوب مدل روش دیگری است که شامل یک سیم فلزی یا پلاستیکی رشته که ذوب مواد برای ایجاد ذوب لایه. این نوع از تولید ایجاد شده بود در اواخر دهه 1980 ، Stereolithography شامل ایجاد یک جامد از یک مایع به جای لایه در بالای هر یک از دیگر برای ایجاد شکل یا جسم است. اشعه ماوراء بنفش نور لیزر درمان لایه ها به سخت شدن آنها. این تکنیک سرچشمه در سال 1986.

عملی کسب و کار برنامه های کاربردی

این نوع از چاپ بسیاری از برنامه های مختلف در انواع صنایع. در صنعت پزشکی و پزشکان می تواند ایجاد مدل از بدن انسان و اندام ها را برای استفاده در آموزش و پژوهش. در رشته معماری و معماران می تواند ایجاد مدل مقیاس ساختمان ها برای ارائه به مشتریان است. آن's نیز ممکن است به ایجاد قطعات و یا مواردی که ممکن است در حال حاضر در خطوط مونتاژ به صنعت خودرو و ساخت تجهیزات صنعتی و مصرف کننده محصولات. این تغییر عمده در مجمع می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی به عنوان شرکت تغییر راه آنها تولید قطعات آنها نیاز به محصولات خود را.

شخصی برنامه های کاربردی

اگر چه چاپ 3D است که هنوز هم گران قیمت گزاره با توجه به هزینه های بالای تجهیزات قیمت در حال پایین آمدن به یک محل مناسب که در آن مصرف کنندگان می توانید شروع به اب شلپ شلپ کردن در این فن آوری است. محدوده قیمت برای تجهیزات برای فعال کردن صفحه اصلی سرگرمی برای کشف این فرایند شروع می شود حدود 250 دلار می رود و به عنوان بالا به عنوان $ 2,500 بسته به چاپگر.

برای دیگران که می خواهم به بررسی روند آن's نیز ممکن است به ایجاد یک فایل دیجیتال در کامپیوتر و آن را به یک 3D چاپ خدمات به ایجاد شی. شما هم می توانید فایل خود را به طور مستقیم به یک آجر و ملات فروشگاه برای ایجاد و یا شما می توانید آپلود فایل های دیجیتال خود را به یک وب سایت است. پس از پرداخت برای این روند این شرکت ایجاد خواهد شد جسم خود را و آن را به شما کشتی.

کشف این برش لبه تکنولوژی چاپ برای دیدن آینده طراحی و ایجاد و چگونه شما می توانید آن را در خود شخصی یا حرفه ای حرفه.

[ad_2]