بد بو سر سندرم

[ad_1]

بسیاری از ما “روز بد” و سپس به هر حال. اما افراد با, بد بو, سر سندرم را “روز بد” روزمره است. بد بو سر سندرم یک بیماری است که سرچشمه از مو و پوست سر مردان و زنان و کودکان در همه طول مو. آن متشکل از عطر و بوی است که می تواند بسیار تند و تشدید در طول روز است. بوی است که به راحتی منتقل حوله و ملحفه. در واقع بوی اغلب آنقدر قوی است که می توان آن را به راحتی متوجه شده توسط دوستان و خانواده و همکاران. این اختلال ممکن است یک سویه در روابط شخصی و حرفه. متاسفانه بسیاری از متخصصین مراقبت های بهداشتی آشنا نیستند با این وضعیت و در از دست دادن چگونه به درمان آن است.

علت

باکتری های شایع در مو و پوست سر. هنگامی که این میکروارگانیسم ها پوشانیدن بد بو سر سندرم می تواند به توسعه. باکتری ها رشد بیش از حد روغن در پوست سر و تولید بوی است که اغلب به عنوان گرم یا کپک زده. عوامل محیطی مانند دود یا مواد شیمیایی آلوده محیط کار می تواند منجر به یک odoriferous پوست سر.

اسطوره

بد بو سر سندرم یک مشکل بهداشت. افراد با بو کردن موهای رنگ شده اغلب شستن موهای خود را حداقل یک بار در روز – تنها به بوی بازگشت و تشدید به عنوان روز پیشرفت می کند. اگر اغلب فکر می کردم که این بیماری ناشی از تغذیه نامناسب و یا عدم تعادل هورمونی. اما, آن است که رشد باکتری ها هستند که مسئول این سندرم است.

درمان

با مجوز متخصص پوست می تواند کمک به تشخیص و درمان بد بو سر سندرم است. گوگرد شامپو و صابون مفید در از بین بردن این اختلال است. آن است که توصیه می شود که شما شامپو روزانه با گوگرد آماده سازی برای یک هفته و سپس به صورت دوره ای و بعد از آن تا مطمئن شویم که ریشه کنی این باکتری است. ممکن است لازم باشد برای به دست آوردن تجویز موضعی از یک متخصص پوست است که ممکن است بهتر است با توجه به نیازهای شما.

نکات مفید

باکتری ها در همه جا زندگی می کنند. در نظر گرفتن نکات زیر برای کمک به شما در از بین بردن بو سر سندرم:

  • خود را تغییر دهید حوله بروس موی سر صبح ؟
  • قطع استفاده از تمام محصولات مو – اگر بو از بین می رود شما ممکن است کشف مقصر
  • دور پیر مو محصولات و جایگزینی با محصولات جدیدتر

نتيجه گيری

بد بو سر سندرم یک برنامه به طور بالقوه شرم آور اختلال است که می تواند بر روابط هر دو در خانه و در محل کار. وجود دارد برخی از راه حل های ساده در دسترس برای درمان بد بو سر سندرم است. آیا رویکرد خود را یک سفر به فروشگاه های مواد مخدر محلی و یا به مطب متخصص پوست, آن مهم است به درک که وجود دارد امید است برای این بیماری است.

[ad_2]