بتن – چه درباره گرد فاسد ترک و Discolouration

[ad_1]

بتن یکی از شایع ترین مواد مورد استفاده در ساخت و ساز مدرن; دلیل این است که هیچ ماده دیگری است که می تواند نتایج مشابه به عنوان بتن. استفاده از بتن برای ساخت و ساز فراهم می کند برخی از مزایای زیادی مانند سهولت استفاده و قدرت است. هنگامی که بتن است که در آن به شکل مایع آن است که بسیار آسان برای استفاده, اما زمانی که آن را خشک آن را فراهم می کند قدرت باور نکردنی است که برای سال گذشته. با وجود این واقعیت است که بتن منبع بسیار خوبی از مواد ساخت و ساز برای همه چیز از طبقه بتنی برای ساخت پایه های پل ها و تونل ها وجود دارد می تواند برخی از مشکلات با بتن در طول زمان است. برخی از مسائل که ممکن است بوجود می آیند عبارتند از: به طور کلی قدرت از بتن خود و همچنین خوردگی با توجه به بتنی در معرض رطوبت بیش از حد; علاوه بر این خاک اطراف آن ترکیب همچنین می تواند باعث شود برخی از مشکلات. نه تنها می تواند مواد با کیفیت پایین و نادرست مخلوط بتن می تواند هزینه بعد, اما آن را نیز می تواند خطرناک باشد اگر نتیجه کاهش مقاومت بتن. برای جلوگیری از این مشکلات بهتر است آن را همیشه بالا استفاده از بتن با کیفیت و به ماندن هوشیار برای مشکلات احتمالی با بتن.برخی از شایع ترین مشکلات بتن عبارتند از:

  • گرد: سطح بتن را به صورت یک پودر که نشان می دهد که سطح بتن است که از هم پاشیده. این می تواند ناشی از آب خونریزی به بتن در هنگام به پایان رساندن. این ممکن است باعث شود بتن برای بالا نسبت آب منجر به تضعیف سطح. اضافی علل این مشکل بتن ممکن است شامل استفاده از بخاری در یک آب و هوای سرد عملیات بدون تهویه کافی که ممکن است باعث بیش از حد دی اکسید کربن منجر به carbonization و یا اجازه می دهد سطح بتن به یخ.

  • پوسته پوسته شدن پوست: انجماد و ذوب فرایند به پایان رسید بتن اغلب باعث پوسته پوسته و لایه بردار; برخی از عوامل که ممکن است منجر به این مشکل عبارتند از: عدم استفاده از تهویه-قطرات بتن است که باید برای محافظت بتن از اثرات انجماد و ذوب. در ضمن اگر بیش از حد وجود دارد کلرید کلسیم استفاده می شود به عنوان یک شتاب دهنده این نیز ممکن است باعث یک مشکل با پوست و پوسته پوسته شدن. برخی از شرایط دیگر که ممکن است باعث بتن به پوسته پوسته شدن و پوست شامل کار بر روی سطح بتن بیش از حد کافی درمان, آب, خونریزی و یا با استفاده از deicer.

  • خوب ترک خوردگی در سطح بتن: در برخی از موارد لایه سطحی بتن ممکن است شروع به شکل یک شبکه خوب ترک. این مشکل این است که اغلب ایجاد می شود که خشک شدن سریع روش استفاده شد و یا وجود دارد ناکافی درمان از بتن می باشد. سایر عوامل ممکن است شامل آب بر روی سطح در به پایان رساندن و یا پاشیدن سیمان بر روی سطح به منظور خشک آب خونریزی.

  • ترک خوردگی: شایع ترین دلیل که بتن ترک است که با توجه به انبساط و انقباض بتن بدون s کافی به معنی از بین بردن استرس است. این می تواند ناشی از نامناسب مفصل انقباض و حل و فصل است. دیگر همکاران به این مشکل شامل انجماد و ذوب و یا خارجی داری مانند کف.

  • انقباض: یکی دیگر از مشکل مشترک با بتن ترک خوردگی به علت انقباض. این ممکن است رخ دهد هنگامی که وجود دارد سریع تبخیر از سطح بتن را تعیین کرده است.

  • کاهش مقاومت بتن: این می تواند اتفاق می افتد زمانی که نامناسب, استفراغ کردن, دست زدن و روش های درمان استفاده می شود; های اضافی باعث می شود ممکن است شامل هوا بالا محتوای بیش از حد آب و یا یک خطا در ساخت بتن.

  • لایه لایه شدگی: این یک وضعیت که در آن وجود دارد یک جدایی بین دال و پایین دال است که ممکن است توسط یک لایه نازک از آب یا هوا. برخی از شرایط که ممکن است منجر به این مشکل عبارتند از: هنگامی که در هوا قطرات بتن مورد استفاده برای سخت پس از اتمام آب بندی سطحی در حالی که هنوز هم وجود دارد خونریزی آب در حال حاضر overworking سطح و یا با استفاده از پلی اتیلن مانع بخار.

  • تغییر رنگ: برخی از شایع ترین علل تغییر رنگ بتن شامل استفاده از کلرید کلسیم به سرعت تنظیم زمان تغییر در ترکیب نسبت یا مواد منابع ناهموار درمان.

  • پیچش یا حلقه زنی: زمانی که پیچش یا حلقه زنی رخ می دهد و اساسا چه اتفاقی می افتد این است که وجود اعوجاج سطح صاف به منحنی شکل است. این است که اغلب ناشی از تفاوت در دما و رطوبت بین بالا و پایین دال.

  • ناهموار و یا پر از لکه تنظیم بتن: شایع ترین علت این مشکل این است که اختلاط بتن به طور کامل و با استفاده از برخی از superplasticizers با محیط طبیعی یا عقب انداز مواد افزودنی.

بسیاری از این شایع مشکلات بتن می تواند اجتناب شود هنگامی که روش های مناسب و مواد مورد استفاده در ساخت و ساز. مواد افزودنی بتن می تواند کمک به اطمینان کامل بتن پایان اگر آنها به درستی استفاده می شود. این است که چرا شما همیشه باید خرید محصولات خود را از با تجربه ساخت و ساز مواد شیمیایی تامین کننده. درزگیر بتن از جنبه های مهم حفظ بتن به پایان برسد. این مهر و موم های طراحی شده برای جلوگیری مایعات از جذب توسط بتن. علاوه بر این نیز کمک خواهد کرد که حفاظت از بتن از آب فرسایش و یا انجماد و همچنین از موادی مانند نمک و اسیدهای. اشتباه زمانی که تخمگذار بتن می تواند بسیار پر هزینه برای جلوگیری از اضافه هزینه برای تعمیر بتن در زمان بعد شما همیشه باید اطمینان حاصل شود که شما با استفاده از بهترین محصولات بتنی در دسترس است که شما به دنبال روش مناسب برای تخمگذار بتن.

[ad_2]