با استفاده از Revit MEP برای Ductwork مدلسازی و ساخت Ductwork

[ad_1]

Revit است که یک ابزار مفید در AEC صنعت پس از آن معرفی شد. آن را به طور موثر و فعال سازمان به حداقل رساندن ممکن است در محل نگرانی ها و کمک به کاهش کلی هزینه های پروژه. Revit MEP را پوشش می دهد همه از خدمات اصلی از جمله ductwork مدل سازی است که موضوع این مقاله به طور خاص و به طور خاص چگونه آن را مورد استفاده برای مدلسازی و چگونه آن را در حال حاضر مورد استفاده برای ساخت.

تمرکز اولا در ductwork به عنوان یک رشته ductwork یک هسته از ویژگی های MEP طراحی پروژه های به عنوان آن را تسهیل تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) برای تنظیم جریان هوا و حفظ قابل قبول کیفیت هوا در محیط داخلی و همچنین آسایش حرارتی.

داکت اساسا می آید در سه نوع شکل دایره و بیضی و مستطیل و آنها طراحی شده برای نصب در متنوع ارتفاع سطح. Revit ارائه یک آرایه وسیعی از گزینه های در آخرین به روز رسانی برای طراحی ductwork مدل, هنوز چالشهای بسیاری وجود دارد که مدل سازی ductwork در Revit. Ductwork منحصر به فرد در طراحی برای هر یک از سازه ها و تمام عناصر در معرض چالش های مختلف در حالی که طراحی. BIM خدمات کلید قفل باید ایجاد ductwork مدل به جای سفارشی قاب پنجره, یراق آلات و مسیریابی پیچیده. خاص رسانه ها نیز نیاز به طراحی شده برای ductwork به جا در رسانه ها و همچنین به عنوان به ترک فضای کافی برای الکتریکی و لوله کشی مورد نیاز است.

و همچنین به عنوان اشکال مختلف ductwork به مدل در اندازه های مختلف و همچنین با توجه به الزامات طراحی همراه با عواملی مانند جریان هوا و در حالت تخلیه و یا اگزوز. اندازه مجرای برخواهد داشت ممکن است چالش های طراحی از قبیل عدم به جای الکتریکی و لوله کشی مورد نیاز و تحت اندازه مجرای ممکن است در نتیجه یک طراحی جدی نقص و ممکن است قادر به نگه داشتن مقدار مورد نظر از جریان هوا. Ductwork کلید قفل و به طور معمول به سطح بالایی از جزئیات (LOD) به طور معمول در لاد 300 و به طور فزاینده ای در لاد 350.

اگر چه این تنها یک جزء از MEP طراحی ductwork مدل سازی نیاز به متخصص ورودی و دقیق برنامه های طرح برای ایجاد یک برخورد رایگان از مجرای شبکه برای ساخت و ساز و پروژه های مهندسی. این می تواند یکپارچه جای لوله کشی و خطوط برق بدون ایجاد هزینه تغییرات طراحی در ساخت و ساز سطح. قبل از Revit صنعت با استفاده از AutoCAD MEP, 3D ابزار و همچنین به عنوان متخصص دیگر ابزار و افزودنی مانند CAD مجرای برای ایجاد ductwork مدل. وقتی Revit معرفی شد آن را به حال یک تعداد از کمبود و ناقص مناطق برای خدمات مکانیکی و در واقع برای ductwork. با این حال نسخه های بعد باید خطاب قبل و کمبود ابزار در یک مرحله که در آن می توان آن را مورد استفاده برای طراحی دقیق برای رسیدگی به این چالش ها و الزامات دقیق بالا اما همچنین برای ارتباط با ساخت سطح جزئیات آن بحث خواهد شد بیشتر در زیر.

و همچنین مدل سازی قابلیت Revit نیز فراهم می کند مزایای دیگر مانند ارائه مقدار را آف در مراحل اولیه کمک می کند که برای جلوگیری از هزینه تغییرات طراحی در قسمت بعد از فرایند طراحی و دقیق را فراهم می کند مقدار برای ductwork عایق و مواد دیگر است. حتی اگر بدون درز ductwork مدل های آماده با استفاده از Revit قابلیت از فایل های طراحی در سراسر سیستم عامل های دیگر باقی مانده بود محدود است. برای مثال زمانی که ductwork مدل فایل های طراحی شده در Revit تا به حال مورد استفاده قرار گیرد برای ساخت مقاصد مربوط نرم افزار به دلیل ناسازگاری آن بر روی این نرم افزار مجرای پوسته تا به حال به دوباره مدل منجر به تاخیر در زمان و گران تر فرآیند ساخت و در نتیجه ساخت اشتباهات است که می تواند پیامدهای منفی در حالی که مونتاژ ductwork.

برای غلبه بر این محدودیت ها برای ساخت Autodesk به روز شده در Revit ویژگی های ductwork مدل سازی در آخرین نسخه آن – Revit 2017. Revit 2017 در حال حاضر ابزار برای طراحی مجرای ساخت که شامل در بسته. این را قادر می سازد طراحان و کلید قفل برای ایجاد ductwork مدل چیدمان و طرح برای کل چرخه عمر پروژه از جمله ساخت تیم است. فایل های که سازگاری گسترده ای برای ساخت ابزار مانند FABMEP کمک به طراحان و کلید قفل برای طراحی ductwork یکپارچه بیش از سیستم عامل های مختلف و صرفه جویی در این پروژه در یک فایل بدون تاثیر واقعی طراحی شده است. از لحاظ تاریخی این سطح از همکاری نشده است تجربه از طراحی جزئیات و در نهایت از طریق ساخت و در آینده – مدیریت امکانات.

در خلاصه Revit MEP تاسیس ابزار برای ductwork مدلسازی و آن را نشانی از عناصر اصلی یک ductwork سیستم و اجازه می دهد تا یک منطقی صدا مجموعه ای از طراحی نقشه صادر می شود. چالش برای ساخت از Revit بود که همیشه یک نگرانی و به طور خلاصه مورد بحث قرار Autodesk در حال حاضر آغاز شده به این آدرس و ما شاهد ساخت و همکاری در گذشته است. اضافه کردن به این واقعیت است که Revit کار از نزدیک با ساخت ابزار در حق خود و در نتیجه ساخت (تولید) صنعت در حال حاضر با شروع تصویب Revit مدل های در راه است که قبلا تجربه شده است. پایان بازی مطمئنا معنی دقیق طرح تحویل سریع تر و در نتیجه موثر تر – کمک به کاهش هزینه ها و بهبود دستخطی در مهندسی و صنعت ساختمان.

[ad_2]