با استفاده از Apt گلخانه تجهیزات برای بهترین گلخانه نصب و راه اندازی

[ad_1]

گلخانه نصب و راه اندازی یک فرایند پیچیده است که طول می کشد را به حساب بسیاری از عوامل مانند محیط زیست مواد خام استفاده می شود و به سخت افزار مربوط برای تنظیم. همچنین پس از آن برای نگهداری و استفاده مناسب گلخانه تجهیزات بسیار ضروری است.

اگر شما در حال انجام آن خودتان است و برای گلخانه نصب و راه اندازی به عنوان یک سرگرمی شما باید سرمایه گذاری در زیر تجهیزات گلخانه ای انواع.

بخاری:

بخاری اولین گلخانه تجهیزات است که شما نیاز به نصب در گلخانه ای خود را. دلیل این است که گیاهان نیاز به یک درجه حرارت خاص به رشد است. این به ویژه مهم است اگر شما پلاستیکی یا شیشه ای گلخانه ای واقع در یک منطقه سرد که می شود هوای سرد در زمستان. بخاری آمده در بسیاری از گونه های مانند بخاری گازی پارافین بخاری و یا بخاری برقی به عنوان در هر مورد نیاز خود را. اما, مهم است که برای جلوگیری از باد هوا به طور مستقیم بر روی گیاهان به عنوان آن ممکن است آسیب رساندن به آن است که همیشه به نفع گرما (یا هوای سرد) در سطح زمین.

کنترل آب و هوا:

درست مثل بخاری کنترل آب و هوا بیش از حد مهم هستند تجهیزات گلخانه ای. خوب سیستم کنترل آب و هوا می تواند گرم یا سرد گلخانه ای بسته به فصل. آن است که توصیه می شود که شما باید با قرار دادن گیاهان خود را بر روی میز به طوری که آنها دریافت می کنند و حتی گردش هوا. انواع کنترل های موجود در بازار سرمایشی و گرمایشی ترموستات متغیر کنترل سرعت humidistat چرخه تایمر و کنترل های پیشرفته.

تجهیزات تهویه:

این تجهیزات به عنوان نام نشان می دهد کمک به مدیریت محیط زیست در باغ خود را به طوری که شما می توانید به کشت گیاهانی که به طور معمول رشد در آب و هوای خود را. را انتخاب کنید از هر یک از موارد زیر تهویه گلخانه تجهیزات مناسب و گردش هوا در گلخانه ای خود را در محیط مانند کولرهای آبی اگزوز طرفداران و کرکره اتوماتیک دریچه افتتاحیه و گردش طرفداران.

Misting سیستم:

خوب misting سیستم های مفید در هر گلخانه روند ساخت و ساز در جهت حفظ رطوبت مناسب و متوسط خواهد شد که اطمینان حاصل شود که گیاهان رشد در نرخ مورد نظر. وجود طیف گسترده ای از گزینه های مانند سیستم بارانی misting سیستم های غبار تایمر و شیر و همچنین فیلتر های آب است که به طور گسترده ای مورد استفاده در نهادی گلخانه نوع امکانات.

آبیاری منابع:

آبیاری منابع به عنوان آشکار است که مهم ترین بخشی است که به مراقبت گرفته شود حتی در طراحی گلخانه ای. به عنوان در هر نیاز خاص خود را شما می توانید انتخاب کنید از طیف گسترده ای از منابع آب مانند گیاه, آبیاری, سیستم های قطره ای, سیستم حرفه ای, شیلنگ آب, آبیاری تایمر و سربار سیستم های آبیاری.

جدای از این گلخانه برای مدارس دیگر نیز وجود دارد که تجهیزات گلخانه ای رقم که رفتن راه طولانی برای ساخت یک محیط مساعد برای رشد گیاهان مانند دماسنج, ظروف و گلدان و…. این نسخهها کار میکند برای تمام انواع گلخانه – آن است که آیا گلخانه شیشه ای یا پلاستیکی گلخانه ای.

[ad_2]