با استفاده از مدل سازی 3D در طراحی گرافیک

[ad_1]

استفاده از مدل سازی 3D در طراحی گرافیک در حال تبدیل شدن به امری عادی است و مورد استفاده در طیف گسترده ای از زمینه های مختلف. روند مدل سازی 3D برای نشان دادن سه بعدی سطح جسم که آیا آن بی جان یا زندگی با نرم افزار های تخصصی. همچنین به عنوان 3D, انیمیشن, کسب و کار می تواند در راه های بسیاری از استفاده از این فن آوری در طرح های گرافیکی. استفاده از مدل های 3D در طراحی گرافیک است که در حال حاضر گسترده و بسیاری از بازی های رایانه ای در واقع با استفاده از مدل سازی 3D قبل از کامپیوتر می تواند ارائه آنها را در زمان واقعی است.

تقریبا تمام مدل های 3D می توان به دو دسته مختلف از کسانی که جامد هستند و کسانی هستند که پوسته / مرز است. جامد مدل های تعریف دوره از جسم و بیشتر واقع بینانه اگر چه بسیار سخت تر ساخت. آنها استفاده می شود عمدتا برای غیر بصری شبیه سازی از جمله طراحی و توسعه در مهندسی پزشکی و صنایع. یک پوسته / مرز مدل نشان دهنده حجم اما سطح منطقه است. آنها راحت تر به کار و این نوع استفاده در فیلم ها و بازی های ویدئویی.

مدل های 3D استفاده می شود در بسیاری از صنایع مختلف. برای مثال صنعت فیلم آمده است به تکیه بر مدل سازی 3D به امروز's خطوط داستان و نیاز به جلوه های ویژه ثابت می ماند. بازیگران اغلب خودشان اقدام مخالف یک صفحه آبی و داشتن تصور کنید که خود شرکت ستاره است که در واقع اضافه شده در بعد از طریق مدل سازی 3D. این درست است برای هر دو انیمیشن و زندگی واقعی تصاویر متحرک. صنعت پزشکی است که قادر به پیشرفت های قابل توجهی را از طریق استفاده از گرافیک 3D به عنوان آنها می توانند با استفاده از تصاویر دقیق از ارگان ها و سایر نقاط بدن. امروز تصویری و بازی های رایانه ای نگاه تقریبا واقعی و با جزئیات باور نکردنی به دست آمده است که از طریق تکنولوژی 3D. مدل مورد استفاده در علوم و تحقیقات به اثر بزرگ و در مهندسی زمان و پول و تلاش می توان با ایجاد مدل های 3D از طرح های وسایل نقلیه و ساخت و سازه دیگر نه به ذکر است که سازه می تواند آزمایش می شود به برخی از درجه بالاتر عنصر ایمنی . ساختمان ها و مناظر نیز می تواند ساخته شده با استفاده از این تکنولوژی در معماری و صنعت است. اخیرا علوم زمین حرفه ای 3D با استفاده از مدل های زمین شناسی, همه توسعه یافته از طریق استفاده از مدل سازی 3D.

یک طراحی گرافیک شرکت می تواند کمک به کسب و کار خود و استفاده از مدل سازی 3D به طور موثر و به سود بزرگ است. با بسیاری از کسب و کار داشتن یک وب سایت به عنوان بخشی از تبلیغات خود را به پلت فرم مدل سازی 3D می تواند کمک به شما در حال حاضر ایده های محصولات و یا خدمات از یک به طور کامل از چشم انداز منحصر به فرد. کسب و کار خود بازاریابی بالقوه می تواند افزایش مشتریان می توانید با تورهای مجازی از مرکز خود یک شخصیت 3D می توانید به راهنمای آنها را از طریق وب سایت شما و مشتریان حتی می تواند تجربه 3D نسخه از محصول خود را. نه فقط برای اینترنت کسب و کار خود و همچنین می تواند استفاده از مدل های آموزشی در سی دی رام یا دی وی دی's, و شما ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر زمانی که گرفتن عکس برای چاپ و تبلیغات به استفاده از یک مدل 3D به جای واقعی محصول به خصوص در موارد که در آن محصول ممکن است کثیف آن است که کار خطرناک تجهیزات صنعتی و یا آن سخت است برای عکاس برای دسترسی به.

[ad_2]