با استفاده از بخش بودجه به ساخت متنوع صندوق های سرمایه گذاری اوراق بهادار

[ad_1]

‘بخش بودجه بیش از حد مخاطره آمیز است.’ “من دو برابر پول من با وفاداری انتخاب تکنولوژی در 12 ماه!’ ‘جلوگیری از بخش بودجه است.’ اگر این همه برای تلفن های موبایل گیج کننده است شما به تنهایی نیست. بخش بودجه بیشتری برای سوء استفاده و اشتباه سرمایه گذاری است. پس چگونه باید به شما استفاده از بخش بودجه ؟

قبل از نگاه کردن به یکی از موارد استفاده از بخش بودجه در, جزئیات, اجازه دهید به بررسی آنچه در بخش بودجه واقعا عبارتند از: بخش بودجه محدود سرمایه گذاری های خود را به یک بخش خاص از اقتصاد است. راحت و کاربر پسند را انتخاب کنید, بهداشت و درمان (NDQ: FSPHX) یک مثال از یک بخش صندوق. با تمرکز بر روی سهام شرکت ها در بخش بهداشت و درمان قیمت حرکت می کند از این صندوق ها بیشتر وابسته به عواملی است که تاثیر بخش بهداشت و درمان به جای اقتصاد به عنوان یک کل. تغییرات جمعیتی مانند افزایش سن جمعیت یک مثال از یک عامل است که به خصوص دیسک های سرمایه گذاری در بهداشت و درمان. با تنوع دارایی های خود را در سراسر بیش از 60 شرکت در بخش بهداشت و درمان وفاداری را انتخاب کنید و مراقبت های بهداشتی را فراهم می کند سرمایه گذاران با فرصت برای بهره مندی از سکولار روند رانندگی تقاضا برای بهداشت و درمان در حالی که کاهش شرکت-خطرات خاص مانند شکست آزمایش های بالینی انجام شده توسط یک شرکت خاص.

اکنون بیایید نگاهی به یک رویکرد بالقوه با استفاده از بخش بودجه است.

با استفاده از بخش بودجه برای ایجاد یک پرتفوی صندوق متنوع با تخصیص دارایی در سراسر یک گروه از بخش وجوه سرمایه گذاران می تواند به طور موثر ایجاد یک پرتفوی صندوق متنوع با استفاده از بخش بودجه است. این رویکرد به سرمایه گذار انعطاف پذیری به وزن بیش از و یا در زیر وزن برخی از بخش های گسترده در مقابل شاخص های متنوع مانند شاخص S&P 500®.

برای پیاده سازی این رویکرد فعال به مدیریت پول آن را به کمک یک گروه متنوع از بخش بودجه به از را انتخاب کنید. وفاداری سرمایه گذاری موفق 41 بخش بودجه تحت وفاداری انتخاب پرتفوی® چتر که باعث می شود این خانواده از بخش بودجه مناسب برای این منظور است. تقسیم دارایی های سراسر گفتن 8 بخش بودجه در وفاداری را انتخاب کنید و اوراق بهادار به عنوان مثال وفاداری را انتخاب کنید بیوتکنولوژی (NDQ: FBIOX) وفاداری را انتخاب کنید کامپیوتر (NDQ: FDCPX) وفاداری را انتخاب کنید خدمات انرژی (NDQ: FSESX) وفاداری را انتخاب کنید صفحه اصلی امور مالی (NDQ: FSVLX) وفاداری را انتخاب کنید پزشکی تحویل (NDQ: FSHCX) وفاداری را انتخاب کنید چند رسانه ای (NDQ: FBMPX) وفاداری خرده فروشی را انتخاب کنید (NDQ: FSRPX) و وفاداری بی سیم را انتخاب کنید (NDQ: FWRLX), یکی می ساخت سفارشی نمونه کارها متنوع. با هر یک از بخش مدیران صندوق به طور فعال به سراغ بهترین ایده های سرمایه گذاری خود در بخش های, این خوشه از وفاداری انتخاب پرتفوی بسته به مقدار زیادی از قدرت خود را به نمونه کارها متنوع.

دیگر خانواده های صندوق که ارائه نسبتا انتخاب گسترده ای از بخش بودجه شامل ProFunds و Rydex بودجه. ارزی بخش بودجه مانند انتخاب بخش SPDRs, iShares و بخش HOLDRS که تجارت در بازار بورس آمریکا نیز می تواند مورد استفاده برای ساخت متنوع بخش صندوق اوراق بهادار.

انتخاب گسترده ای از بخش بودجه در دسترس شما فراهم می کند با توانایی به استفاده از تغییر شرایط بازار و به طور مداوم بهینه سازی ریسک-پاداش فنی خود را نمونه کارها متنوع. به استخدام این روش به طور موثر شما نیاز به درک و به دنبال پویایی بخش های فردی. شما همچنین باید قادر به تصمیم گیری آگاهانه در بخش های را انتخاب کنید و بخش های برای جلوگیری از. در پایان روز شما باید راست بیشتر از مشکلی در این بخش شما را انتخاب کنید.

AlphaProfit.com تحقیقات نشان می دهد که با احداث صندوق متنوع اوراق بهادار با استفاده از بخش وجوه سرمایه گذاران بالقوه به بهتر از بازار به طور متوسط بر اساس نسبت بازده به عنوان به خوبی به عنوان خطر-تنظیم گرداند. آهنگ-رکورد AlphaProfit مدل اوراق بهادار نشان می دهد پتانسیل این رویکرد است.

یک نکته

تنوع یکی از شالوده اصول سرمایه گذاری صندوق. بخش بودجه است که تمرکز بر بالا در رشد یا محدود سوله اقتصاد تمایل به فرار. آن است که به طور کلی بهتر است به ارتکاب بخش قابل توجهی از کل دارایی خود را به یک بخش تک صندوق. کافی حفظ تنوع و گوناگونی در سراسر بخش های خود را به طور کلی صندوق های سرمایه گذاری نمونه کارها خوب است سرمایه گذاری عمل.

نکات کلیدی را به خاطر داشته باشید

1. بخش صندوق های سرمایه گذاری وسایل نقلیه است که تمرکز سرمایه گذاری های خود را در یک بخش خاص و یا گروه صنعت. بخش بودجه ارائه به سرمایه گذاران با فرصت به سود حاصل از روند تأثیر یک بخش خاص و یا صنعت در حالی که کاهش شرکت-خطرات خاص.

2. بالا و بالقوه متنوع اوراق بهادار را می توان با تقسیم دارایی در میان یک گروه از بخش بودجه است. این فعال رویکرد سرمایه گذاری نیاز به سرمایه گذاران برای تصمیم گیری آگاهانه در بخش انتخاب. قدرت بسته بندی شده مجموعه ای از بخش بودجه ممکن است ارائه به سرمایه گذاران بالقوه به بهتر بازار به طور متوسط.

3. تنوع صندوق های سرمایه گذاری اوراق بهادار در سراسر بخش های خوب سرمایه گذاری عمل.

یادداشت: این گزارش صرفا جهت اطلاع رسانی است. هیچ چیز در اینجا باید به عنوان یک پیشنهاد به خرید یا فروش اوراق بهادار یا به فردی مشاوره سرمایه گذاری. این گزارش ندارد و با توجه به سرمایه گذاری خاص و اهداف و وضعیت مالی و نیازهای خاص هر فرد خاص است که ممکن است دریافت این گزارش است. اطلاعات موجود در این گزارش به دست آمده از منابع مختلف تصور می شود دقیق و ارائه شده است و بدون ضمانت از هر نوع. AlphaProfit سرمایه گذاری LLC نمایندگی نمی کند که این اطلاعات شامل هر شخص ثالث, اطلاعات, دقیق است و یا تکمیل و آن را نباید با اتکا به چنین. AlphaProfit سرمایه گذاری LLC مسئول هر گونه خطا و یا حذفیات در اینجا. AlphaProfit سرمایه گذاری LLC سلب هر گونه مسئولیت برای هر گونه مستقیم و یا از دست دادن اتفاقی وارده با استفاده از هر یک از اطلاعات در این گزارش است.

شخص ثالث علائم تجاری و یا علائم خدماتی ظاهر می شود در این گزارش اموال از صاحبان مربوطه می باشند. همه علائم تجاری دیگر ظاهر می شود در اینجا اموال AlphaProfit Investments LLC. عملکرد گذشته است و نه نشانه ای از, و نه یک تضمین برای آینده نتایج. هیچ بخشی از این سند ممکن است تکثیر و در هر صورت و بدون اجازه کتبی از AlphaProfit Investments LLC. Copyright © 2004 AlphaProfit Investments LLC. تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]