بالا 7 مزایای باربادوس شرکت دریایی

[ad_1]

ثبت نام باربادوس شرکت دریایی ارائه می دهد کسب و کار بین المللی یک فرصت بزرگ برای به حداکثر رساندن بازده سهامداران در حالی که کاهش مالیات بر سود.

باربادوس شده است یک رهبر صنعت در بخش دریایی در سراسر جهان برای چند دهه و به رسمیت شناخته شده از جمله توسط رهبران کسب و کار و سازمان های دولتی. مثلا OECD اعطا کرده این جزیره با منحصر به فرد “لیست سفید” رتبه بندی که اذعان دارد که این جزیره در دولت قابل ملاحظه ای اجرا شده در سطح بین المللی توافق مالیاتی استاندارد.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد ثبت نام یک شرکت دریایی و سپس جزیره باربادوس باید مورد توجه جدی قرار گیرد که صلاحیت خود را از انتخاب.

بالا 7 مزایای باربادوس شرکت دریایی

  1. بسیار پایین مالیات – نرخ مالیات برای شرکت های دریایی است و فقط 2.5% به 1% از سود. علاوه بر این هیچ منع مالیات بر سود سهام و یا حق امتیاز. سود سرمایه نیز به طور کامل معاف از مالیات.
  2. بزرگ پرداخت مالیات پیمان شبکه – باربادوس به پرداخت مالیات پیمان با بیش از 30 کشورهای دیگر است. این معاهدات اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که توافق بین دو کشور بیش از چگونه سود مشمول مالیات خواهد شد به عنوان کسب و کار در سراسر جهان انجام شده. بزرگ و موثر پیمان شبکه تا حد زیادی به نفع صاحبان کسب و کار که در حال حاضر قادر به کاهش خود را بین المللی مالیات در یک محیط یقین و مقررات.
  3. مقررات محیط زیست – وجود یک چارچوب قانونی در محل به اداره عملیات کسب و کار و ارائه قوانین آن فعالیت می کنند. با سابقه قوی مقررات در محل دهه صاحبان کسب و کار می دانیم که حقوق و مزایای محافظت خواهد شد.
  4. لیست سفید وضعیت – باربادوس یکی از معدود سازه های دریایی قضایی شامل منحصر به فرد لیست سفید صادر شده توسط سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD). این شناخت مهم است که به صاحبان کسب و کار که می خواهید مطمئن شوید که کسب و کار خود را عامل از معتبر حوزه قضایی است.
  5. اقتصادی و ثبات سیاسی – باربادوس دارای سابقه اقتصادی و ثبات سیاسی دارای یک نظام پارلمانی است که قدمت آن به سال 1639. سیستم بانکی بسیار قوی و اقتصاد دارای یک سابقه طولانی از رشد و ثبات است.
  6. نیروی کار تحصیل کرده – باربادوس بسیار بالا نرخ سواد است که رتبه 4 در سراسر جهان توسط U. N. شاخص توسعه انسانی. این جزیره به طور کلی توسعه در رتبه 3rd در آمریکا پس از کانادا و U. S. A. با کیفیت بالا از منابع انسانی موجود به این معنی نیست که فلات قاره کسب و کار می توانید به خوبی آموزش دیده محلی و مدیران و کارکنان و وکلای مشاوران مالیاتی و حسابداران واجد شرایط برای اجرای کسب و کار خود را به طور موثر.
  7. کلاس اول زیرساخت – جزیره دارای کیفیت بالا و زیرساخت های مورد نیاز به عمل به عنوان یک مرکز بین المللی کسب و کار. این شامل توسعه ارتباطات از راه دور سیستم یک فرودگاه بین المللی و گسترده شبکه جاده. وجود دارد بسیاری از بانک های بین المللی واقع در جزیره است که می تواند نقل و انتقال وجوه در سراسر جهان وجود دارد و هیچ کنترل ارز در محل بودجه اجازه می دهد تا آزادانه حرکت می کند.

باربادوس یکی از بهترین حوزه های قضایی برای راه اندازی یک کسب و کار دریایی. این کشور در عمل به رسمیت شناخته شده و توسعه یافته در چارچوب قوانین و معاهدات بین المللی است که اجازه می دهد صاحبان کسب و کار به طور قانونی کاهش مالیات بر درآمد به 2.5 درصد یا کمتر است.

[ad_2]