بالا 7 برای استفاده از اکسل در یک خانه پزشکی رونویسی کار

[ad_1]

کار از خانه می تواند آزادی را در بسیاری از راه, اما آن را نیز نیاز به یک ذهن باور نکردنی برای جزئیات. شکر خدا, ابزار مانند مایکروسافت اکسل به راحتی می توانید مقدار زیادی از بار. پزشکی رونویسی بسیار محبوب در خانه کار; بیایید ببینید که چگونه اکسل را می توانید transcriptionists زندگی آسان تر است.

کار ردیابی

Transcriptionists پزشکی دریافت بسیاری کار به خصوص اگر آنها در حال polylingual. پیگیری پرداخت که شما چقدر به انجام آنچه که خواهد بود یک کار پاره وقت تمام شده توسط خود را اگر اکسل نمی تواند مسیر آن جزئیات به راحتی برای شما.

پرداخت

پزشکی رونویسی نیاز به تجهیزات تخصصی (یک پا پدال عمل پخش نوار صوتی-تخفیف هدفون و یک با کیفیت بالا صفحه کلید ارگونومیک.) با استفاده از اکسل برای پیگیری هزینه های خود را برای چنین مواردی شما همیشه قادر خواهد بود برای پیدا کردن جزئیات پرداخت زمانی که شما به آنها نیاز دارید بعد.

فاکتورها

اکسل قالب می توانید با کیفیت بالا و حرفه ای به دنبال فاکتورها است که شما می توانید به کار های مختلف و منابع و بلافاصله به کامپیوتر خود ذخیره کنید به عنوان یک راه آسان برای پیگیری پرداخت می شود در مقابل فاکتورها پرداخت نشده.

زمان ماشین پرس یا

ترین شغل رونویسی پرداخت با کلمه اما برخی وجود دارد که توسط ساعت پرداخت. برای پیگیری زمان کار خود را می شکند و بهره وری (کلمه در دقیقه) وجود دارد کمی بیشتر انعطاف پذیر و قدرتمند ابزار از اکسل.

طرح ریزی مهلت

با نگه داشتن دقیق شمارش قبلی خود کلمه در هر ساعت تعداد و متوسط کلمات در هر دقیقه پزشکی نوار اکسل می توانید به آسانی ارزیابی تقریبا چه مدت آن شما را به رونویسی هر کار — بسیار مفید در مدیریت زمان خود را برای دریافت به عنوان بسیاری انجام می شود که ممکن است در هر هفته.

بازاریابی

همانطور که در تقاضا به عنوان transcriptionists پزشکی هستند شما هنوز هم باید برای گرفتن نام خود در خارج وجود دارد برای دریافت شغل. اکسل می توانید نگه داشتن چوب خط حساب کردن از چگونه سود هر یک از تلاش های بازاریابی خود را به طوری که شما می دانید که در آن به طور موثر به صرف پول در آینده است.

Recontacting

بسیار شبیه به بازاریابی تنها بهتر — پیگیری های قبلی خود را به مشتریان در یک پایگاه داده اکسل به طوری که شما می توانید آنها تماس بگیرید و بپرسید برای کار بیشتر هنگامی که شما باید ثابت خود را یک راه عالی برای مطمئن شوید که شما هرگز بدون چیزی برای انجام.

در خانه پزشکی رونویسی نیست شکوه کار — اما آن را یکی از حیاتی برای سیستم مراقبت های بهداشتی. بوت کردن کامپیوتر خود را آموزش دیده در جزئیات اکسل, قابلیت های, و شما را پیدا کنید که به عقب پایان حسابداری از کار کم رنگ و آسان برای مقابله با اجازه شما با این مسائل مهم است.

[ad_2]