بالا 3 مزایای یک شرکت برنامه سلامتی

[ad_1]

آیا شما همچنین می دانیم یکی از بزرگترین چالش ها برای کارفرمایان است که بدانند چگونه به بهبود کارمند عادات سلامتی خود را به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی? Johnson & Johnson رهبران تخمین می زنند که برنامه های سلامتی شرکت کرده اند در مجموع ذخیره این شرکت 250 میلیون دلار در هزینه های مراقبت های بهداشتی بیش از دهه گذشته است; از سال 2002 تا سال 2008 بازگشت $بود 2.71 برای هر دلار صرف شده است. آیا شما نیاز به دلایل بیشتری?

یک شرکت برنامه سلامتی شما می تواند به نفع شرکت انبوه با سرمایه گذاری در کارکنان خود را, سلامت, شادی و رضایت در محل کار. شما همچنین بهبود بهره وری خود را و کار تیمی و روحیه خود را در حالی که کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی. آنچه که ندارد!!

سلامتی شرکت مزایای این برنامه: وجود دارد بسیاری از مزایای و دلایل چرا شما باید شروع به سلامتی شرکت برنامه. در اینجا فقط چند:

صرفه جویی در هزینه های سلامت: امروز میانگین بهداشت و درمان هزینه شده است $11.304 هر کارمند. نمی تواند به خوبی قادر به کاهش است ؟

در یک گزارش منتشر شده توسط برامدگی لبه طبقات سنگ در سال 2014 یک شرکت پیدا کردم که برای هر دلار سرمایه گذاری آنها را در مزمن-بیماری برنامه مدیریت آن ذخیره شده $3.78 در هزینه های مراقبت سلامت.

همچنین یک گزارش منتشر شده توسط makinghealthcarereformwork.com کشف کرد که هر کارمند که سیگار توتون و تنباکو می تواند هزینه کسب و کار خود را $3.400 هر سال در مراقبت های بهداشتی و بهره وری پایین تر. چگونه در مورد سرمایه گذاری در یک برنامه برای کمک به افراد سیگاری در ترک ؟

وجود دارد راه های بسیاری که شما می توانید خود را کاهش دهد پزشکی ادعا می کنند هزینه های:

فعالیت بدنی: این ثابت شده است که ورزش باعث می شود مردم شادتر و خوشحال کارکنان تولید بیشتر! همچنین ثابت شده است که کارمندانی که ورزش عبارتند از:

• کمتر تاکید کرد

• تمرکز بهتر

• بیشتر از شغل خود راضی

• ایجاد حس بهتر کار تیمی

پیشگیری (پیشگیری و مراقبت): هنگامی که شما را به طور منظم معاینات کارکنان خود را می تواند درک آنچه را در وضعیت و بهبود آن چه در آینده را کاهش می دهد هزینه های بهداشت و درمان.

افزایش منابع انسانی پس انداز

افزایش وفاداری: سالم کارمندان شادتر و ترجمه که به بهتر حفظ و نگهداری کارکنان. فکر می کنم در مورد چگونه یک شرکت برنامه سلامتی همچنین می توانید خود را کاهش هزینه های استخدام!

جذب استعدادهای برتر: زمانی که شرکت خود را آشکارا به رسمیت شناخته شده به عنوان داشتن بهترین محیط کاری و سرمایه گذاری به شدت در کارمند شرکت, سلامتی و بهداشت, برخی از بهترین نامزدها را می خواهید به کار با شما! فراموش نکنید که چگونه کارکنان خود را تبدیل خواهد شد خود شرکت سفیران صحبت کردن در مورد تمام فعالیت های بزرگ انجام می دهند و چقدر لذت آنها کار وجود دارد!

کاهش حوادث و غيبت

کاهش حوادث: آیا می دانید سالم کارکنان کمتر حوادث به طور کلی.

مطالعه تولید شده توسط شورای ملی از بیمه غرامت یافت که چاق مدعی است هزینه های مربوط به حوادث نزدیک به سه گانه کسانی که از غیر چاق در طول سال اول. که مقدار زیادی از پول است که می توانست تا حدی نجات داد!

کاهش غیبت در محل کار از طریق بهبود سیستم ایمنی بدن ما از طریق ورزش و معاینات منظم.

چالش اصلی زمانی که اجرای برنامه های سلامتی شرکت گرفتن کارکنان شرکت کنند.

[ad_2]