بالا 10 دلیل برای نیجریه اقتصاد توسعه نیافته

[ad_1]

بر خلاف ناگفته خواسته ها و انتظارات بسیاری از ما توسعه و اتفاقی نیست; نه آن است که خود به خود – به جای هر توسعه محصول به خوبی دنبال کرد و بیان روند. یک کودک که رشد می کند تا برای تبدیل شدن به یک جنایتکار بدنام و یا جعلی سیاستمدار و یا یک بی دقتی پزشک نه تنها به آن; بلکه او می شود وجود دارد را از طریق یک سری از رفتارها و یا نگرش است که بدون کنترل از دوران کودکی به بزرگسالی است. هنگامی که یک مرد طول می کشد یک گام و گام و گام دیگری بدون کنترل او و یا او نمی خواهد باقی می ماند در همان نقطه – را منتقل اماکن و فضاهای.

در همین راستا آنچه ما در اطراف ما امروز اتفاقی نیست که “ناگهانی” برای طلب شهرت و پول بزرگ لذت و پذیرش در جوامع ما هستند ناگهانی که ما خیلی دوست دارم به اعتراف; اما تدریجی – هر توسعه محصول سازگار اما روند تدریجی در طول زمان است. آیا نیجریه است یک اقتصاد توسعه یافته و یا توسعه زیر اقتصاد امروز است نه ناگهانی چیز. که ما با داشتن یک فرم از بحران سیاسی در نیجریه و ما شاهد سیاستمداران عبور از احزاب مانند عبور از خیابان است همچنین ناگهانی. آشکار است که نگرش رهبران ما آن را به عنوان نگرانی های پول (پول شویی و یا غارت) نیز نمی ناگهانی اتفاق خاصی گام های گرفته شده توسط ما به عنوان یک مردم و رهبران بیش از چند دهه است که منجر به همه که ما در حال دیدن و لذت بردن (یا پایدار امروز).

بسیاری از دلایل توضیح می دهد که ما تحت توسعه; اما من خواهد بود بررسی صفحه 10 از آنها را در این مقاله. بالا 10 دلیل برای تحت توسعه نیجریه (در 54 سال از استقلال) به شرح زیر است:

1) Self – Discovery:

اعتقاد بر این است که مونقو پارک کشف نیجر و بسیاری دیگر از کاشفان کشف نقاط مختلف جهان است. به عنوان فوق العاده به عنوان آن به نظر می رسد که مردم در حال کشف است; به همان اندازه احساساتی است. زمانی که مردم در حال کشف شده توسط دیگران; کسانی که کشف آنها را به دانستن در مورد آنها وجود دارد نقاط قوت و ضعف; و آنها اطمینان حاصل شود که بهره برداری از آنها کشف مردم و منابع وجود دارد (در حالی که کشف مردم نادان از خود). بزرگترین دشمن توسعه ما به عنوان یک ملت از لحاظ اقتصادی این است که جهل از خود. مربیان زندگی آگاه هستند از موانع عدم آگاهی به موفقیت شخصی; من را قانع کرد که تا زمانی که ما متوجه است که ما به عنوان یک مردم یا ملت; ما ممکن است در نهایت تلاش برای تبدیل شدن به هر چیزی و یا هر مردم در میان ملت ها. هویت کلیدی است برای تمرکز و شجاعت; برای تا زمانی که ما متوجه است که ما ادامه خواهد داد به آرزو می کنم که ما مانند دیگران است. امروز ما از دست داده اند و تقریبا همه چیز را ما می توانیم “میراث ما” به فرهنگ و مردم که می دانند آنها چه کسانی هستند و در حال امن در خود آگاهی است.

2) حس ملیت:

فرض قوی است; اما متفاوت از واقعیت است. اغلب فرض می کنیم و عمل کنیم فرضیات ما; و واقعا برخی از مردم زندگی می کنند و با مفروضات. برخی از مردم تصور میکنند به طوری که آنها حتی ترس از واقعیت است. اکتبر 1st, 2014 شد چشم بازکن برای من; پس از جشن روز استقلال در شب; همسر من, مشاهده شده است که به ندرت بود و واقعا هر کسی که نقل مکان کرد و با استقلال روز – اکثر مردم تنها با استفاده از این فرصت را به بقیه از کار. یک ملت است و نه فقط مجموعه ای از افرادی که با هم زندگی می کنند; اما اوراق قرضه از مردم که همان فرهنگ, اقتصادی, زندگی, قومیت, در میان دیگران. تا زمانی که ما دوباره از دست داد حس ملیت در میان نیجریه واقعی بهره وری از بخش خصوصی به بخش دولتی خواهد بود. نیجریه باید نقل مکان کرد برای دیدن تصویر بزرگتر از خانواده های فوری خود را به کل ملت به نام نیجریه.

3) ملی قربانی:

به این دلیل است که در ارتباط با یکی از قبلی است. هنگامی که ما خودمان را به عنوان بخش هایی از یک کل به خطر انداختن کل (نیجریه) آسان خواهد بود. حقیقت این است که نه توسعه به دست آمده است بر روی صفحه گرامافون از طلا. رفتن به ماه مارس صدا و ستایش است; اما پیشرو سفر برای ملت خود یک قربانی است. بسیاری از کشورها که ما به کشورهای توسعه یافته امروز به سادگی ملل که مردم را قربانی کرده اند برای دستیابی به منافع مشترک.

4) ساختار اجتماعی:

قربانی است و نه فقط عمومی اعلام; اما عمومی و خصوصی عمل. چند وقت پیش; رئیس جمهور جمهوری فدرال نیجریه, دکتر Goodluck Ebele Jonathan توصیه نیجریه به قربانی کردن برای خوب از نیجریه در اعتراض به سوخت یارانه; اما نیجریه شد و سریع به توصیه او را به برش های کوتاه خود را, حقوق, مزایا و کمک هزینه برای ملت است. یک جامعه بد است که ساختار را به سختی و به خوبی مرتب و به خوبی مدیریت شده است. شکاف بین فقیر و غنی است که روزانه گسترده تر شدن و دولت است و واقعا کار سخت به اندازه کافی به این پل تقریبا بی پایان شکاف. جامعه ای که تحسین فاسد و “بیش هوشمند” اشخاص; جامعه است که انتظار زیادی از یک مرد ثروتمند اما مراقبت کمتر در مورد منبع خود را و یا پول خود را به سختی می توان یک جامعه توسعه یافته است. ساختار جوامع ما باید اصلاح برای توسعه واقعی از مردمی به مرکز حکومت.

5) نفوذ:

گفته شده است که همه چیز باقی می ماند در حالت استراحت تا زمانی که یک نیروی خارجی به آن اعمال شود. نیجریه بزرگ مردم با پتانسیل فوق العاده ای; اما آنها آموزش دیده اند به وابسته به کلمات بزرگان. اما, آن است که خودنمایی میکند که نیروی مورد نیاز خواهد شد که نیجریه نیاز به گام به ناشناخته به چیزهای جدید را امتحان کنید و شکستن زمینه های جدید ضعیف شده است و در اکثر موارد وجود ندارد. تاثیر تعیین کننده که در آن مردم به دنبال و یا به ما که در آن ما به دلیل شیوه نفوذ است که رهبران ما باید در اعمال ما است. ما نیجریه است که امروز توسعه نیافته به این دلیل است که ما در گذشته و حال رهبران باید اعمال هستند و اعمال توسعه نیافته تأثیرات بر ما.

6) کمبود:

کمبود ندارد به واقعی احساس می شود; من معتقدم که مشکل در نیجریه است نه کمبود نفسه; اما ذهنیت کمبود. این نوع طرز فکر باعث می شود مردم به عمل و یا فکر می کنم که اگر همه چیز پوزیشن های, فرصت ها و مردم کمیاب هستند. هنگامی که یک مرد است که مراقبت از یک ذهنیت کمبود در اطراف او معتقد است که آن را می تواند احمقانه برای او نه برای گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است سرقت به عنوان آنجا که ممکن است با اتصال به عنوان بسیاری که ممکن است. یک ملت با یک ذهنیت کمبود یک ملت که پریشان است; به جای مردم گسترش برای شکستن زمینه های جدید, کشف فرصت های جدید و چیزهای جدید را امتحان کنید; همه باقی می ماند با “موجود” و تقلا برای بزرگترین سهم. زمانی که این همچنان برای بیش از حد طولانی; درک کمبود سپس می شود واقعی است. نیجریه است نه توسعه نیافته به دلیل الزامات مورد نیاز برای توسعه واقعی در دسترس نیست یا در دسترس نیست; اما از آنجا که هیچ کس می خواهد به ترک چند برای خیلی دفن در زیر زمین و یا مخفی در مکان های. بنابراین اجازه دهید ما را تشکیل می دهند ذهن ما را به شکستن را از این قید کمبود و کاوش بیشتر در زمینه ها و فرصت های.

7) Shallowness:

من بر این عقیده هستم که shallowness نیست implicative از پوچی یا حماقت; اما عدم تمایل به فراتر رفتن عمیق تر و یا بالاتر. ما فاقد پتانسیل به عنوان یک مردم; ما فقط باید چالش با “تاکید” خودمان. اعتقاد ما بر این است که “فقط یک کمی به اندازه کافی است”! کشورهای توسعه نیست بیش از چند دهه با کم عمق افکار کم عمق تولیدات کم عمق اختراع یا ایده های کم عمق; اما در عمق! ما باید بگویم نه به حد وسط و در آغوش گرفت…. آنچه که ما نیاز به تبدیل شدن به بسیار عالی علمای عالی سیاستمداران عالی معلمان و طراحان عالی در میان دیگران است که در ما; ما تنها نیاز به شیر به درونی ما ذخایر ملی تعالی.

8) چشم انداز ملی:

تا زمانی که ما آن را با هم ما می توانیم دریافت وجود دارد با هم. چالش ما این است و نه فقدان چشم انداز; اما عدم وجود چشم انداز ملی است. ما باید دست به دست هم به تصور و بازیگران یک چشم انداز برای آینده همه ما پیش بینی. چشم انداز تولید با سرعت و اعتماد به نفس و خلاقیت و تمرکز; تا زمانی که ما همه دیدن همان چیزی که به عنوان یک ملت; ما نمی توانیم به همان محل به عنوان یک مردم است.

9) نقش مدل:

گفته شده است که “مردم چه مردم ببینید”; از این رو اگر نیجریه می توانید به اندازه کافی از تصاویر خود را شخصی و ملی در آینده آنها خواهد بود انگیزه و الهام به تحمل هر چیزی و بزرگترین چالش در راه خود را به اهداف. نیجریه نیاز بیشتر قابل اعتماد و ثابت شده و مطمئن شوید که شانه به سوار شدن در راه خود را به عظمت. نقش مدل ها قرار است به راهنماهای برای اهداف شخصی که نقطه اوج به اهداف ملی; اما یا ملت دچار کمبود شفاف مدل (مردان و زنان) با ارزش سابقه در حرفه خود را در زندگی. امروز, ازدواج, کسب و کار و احزاب و انجمن ها و سازمان های مذهبی از بسیاری از “الگو” در حال سقوط است. ما نیاز به قابل اعتماد تر از مدل های در نیجریه به خاطر ملی ما آیندگان.

10) سیستم پاداش:

ملی افتخارات من اعتقاد دارم که باید برای محترم زنان و مردان در کشور است. اما واقعیت در نیجریه است; برای مردان و زنان از شخصیت های مشکوک و پرونده در حال نقش برآب (داده شده) مختلف جایزه ملی. یک سیاستمدار که در اعتراض به یک انتخابات باشند و از دست داده بود ملی شایستگی جایزه; در حالی که برنده انتخابات شد. نیجریه یک محل که در آن افتخار است که با توجه به آنها افتخار نمی کند و در چنین شرایطی تعداد کمی از مردم که افتخار نیست از مردان و زنان و نه دولت; اما خدا شده اند قادر به انجام کارهای بزرگ خود به خود و بدون شده وزن با نگرش دولت است. برای تشویق بیشتر اهداف توسط افراد در کشور بیشتر حرفه ای کارآفرینان و بیانیه باید با توجه به افتخارات ملی – اگر ما واقعا تمایل به عضویت در این کمیته از ملل مترقی در جهان است.

این است که یک کلمه از من عمیق ترین قلب به تمام نیجریه در خانه و خارج از کشور.

[ad_2]