بالا 10 تا از بزرگترین مزایای سفارشی 3D خدمات چاپ

[ad_1]

قبل از ساخت هر گونه 3D شاهکار مانند طلا و جواهر, بازی, اسباب, اسباب بازی, قطعات خودرو بت و خیلی بیشتر از هر شرکت نیاز به چاپگر است که می تواند به ساخت شی در 3D خود را برای نشان دادن واضح و روشنی. اما سازمان های مختلف نیز ارائه سفارشی 3D چاپ خدمات به صورت سفارشی کالا به عنوان در هر مورد نیاز مشتری. این همه آغاز می شود با مجازی طراحی شی که مشتری می خواهید برای ایجاد با استفاده از مدل سازی 3D نرم افزار از فایل CAD. از این رو چاپ 3D است, روش ساخت 3 بعدی بتن اشیاء از فایل دیجیتال از طریق CAD برنامه نویسی.

با این وجود با عدم وجود این دانش پیشرفته و برنامه نویسی ابزارهای مزایای آن و استفاده مردم محل از پرینتر 3D. اما, آن است که کاملا روشن از استفاده قبلی که سفارشی 3D چاپ, خدمات خدمت کرده است تا حد زیادی. در اینجا 10 مزایای این سرویس است که قطعا اثبات آن مؤثر استفاده:

1. نمونه سازی سریع: این کامپیوتر مبتنی بر استراتژی توسعه ارائه می دهد که نمونه سازی سریع است که تبدیل دیجیتال مدل 3D نمونه با کمک اضافی تولید فن آوری های مانند SLA FDM, SLS و DMSL. آن است که سریع تر از انسان's توسعه مهارت های خود را.

2. هیچ وقت و کمتر مشخصات: جدید تکنولوژی چاپ 3D را فراهم می کند سریع و دقیق تحویل چاپ. از آنجا که این مدل چاپ است که ممکن است در عرض یک روز و یا روز بعد. این کمک می کند تا در هر توسعه تولید و خدمات به مدیریت پروژه.

3. هندسه اشکال است. بدون مشکل: با آخرین فن آوری و اختراعات در چاپ 3D توسعه هر شکل هندسي مانند سوراخ مربع داخل حفره غیر واقعی برآمدگی و غیره امکان پذیر است.

4. گسترده گزینه های چاپ: با نمونه سازی سریع خدمات چاپ خدمات دیگر هستند SLS (Selective laser Sintering) شی 3D SLA (استریو لیتوگرافی), DMLS (مستقیم فلز با لیزر تف جوشی) و FDM چاپ است که تضمین با کیفیت بالا چاپ قطعات.

5. کمتر از گران قیمت: تزریق ابزار برای نمونه سازی و تولید کلی اجرا می شود گران, سرمایه گذاری, اما آن را اجازه می دهد تا تولید افزودنی در سرعت و با دقت. قطعات دستگاه قابل اعتماد و طولانی مدت است.

6. کاهش خطر: آن را می دهد با استفاده از آزمون های در حال توسعه آماده برای استفاده و تست نمونه های پلاستیکی است که ایجاد اعتماد به نفس بیشتر توسعه به جای توسعه یک مدل گران قیمت ابزار برای تایید.

7. روشن تعامل: معنی مفهومی تصویر از شی است که به مراتب بهتر از این نظریه نوشته شده در 1000 کلمه است.

8. انتقادات و پیشنهادات: آشکار این محصول's نمونه در بازار این را به روشنی تصویر خریدار بالقوه و سرمایه گذاران و یا می تواند به افزایش سرمایه از طریق قبلی فروش.

9. شی واقعی قضاوت: با نمونه های اولیه مجازی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر, کسی نمی تواند لمس و یا احساس آن است. اما نمونه واقعی آزمون مدل را دقیق ارگونومی و مقیاس محصول.

10. سفارشی سازی: با سفارشی 3D چاپ, خدمات, کاربر سفارشی می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن و منحصر به فرد تغییر یک شی به عنوان در هر مورد نیاز. معمولا مورد استفاده در دندانپزشکی طلا و جواهر, پزشکی و صنعت است.

[ad_2]