بازیکنان استقلال لایق بهترین تیم‌های دنیا هستند

[ad_1]

برترین‌ها: مدیرعامل استقلال خطاب به بازیکنان این تیم اعلام کرد تحت هر شرایطی از آنها حمایت می‌کند.

 احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال امروز در جمع بازیکنان تیمش حضور یافت و صحبت‌هایی را با آنها انجام داد.

سعادتمند خطاب به بازیکنان و کادرفنی گفت: من خیلی دوست ندارم سر تمرین بیایم و مزاحم تمرین شما عزیزان شوم. اما واجب بود خدمت تان برسم. به اینجا آمدم تا بگویم همه ما کنار شما هستیم. همه در یک کشتی سوار شده‌ایم و اگر مشکلی هم پیش بیاید همه باهم باید آن را حل کنیم.

وی ادامه داد: همه می‌دانید چه اتفاقاتی در بازی قبل افتاد. شاید اگر داور کمی مماشات می‌کرد با امتیاز کامل از بازی بیرون می‌آمدیم. با این حال دوست ندارم به بازی قبل برگردم. همه شما حرفه ای هستید و لیاقت بازی کردن در بهترین تیم های دنیا را دارید. بازیکن حرفه‌ای تلاشش این است که در کمال خونسردی بهترین شرایط را برای خودش و تیمش رقم بزند.

مدیرعامل استقلال همچنین گفت: من خودم زمانی بوکس کار می‌کردم. همیشه وقتی عصبانی می‌شدیم بیشتر مشت می‌خوردیم چون تمرکز نداشتیم مقابل مشت های حریف جاخالی بدهیم. خواهشم این است که با توجه به شرایط حساس تیم در کمال آرامش و با قدرت و اعتماد به نفس تمام توان تان را بگذارید تا در آینده نتایج خوبی بگیریم.

سعادتمند در پایان افزود: من به عنوان مدیر این تشکیلات خواستم بگویم پشت شما هستم. قطعا شما نیز به کمک اقا فرهاد و کادرفنی خوب تیم تلاش می‌کنید تا همه چیز خوب پیش برود. ما نیز در بحث پشتیبانی کنار شما هستیم و قول می‌دهم هیچ مشکلی از این بابت نداشته باشید.

[ad_2]

Source link