بارد گاز کوره: 6 باید برای تعمیر و نگهداری

[ad_1]

نگه داشتن خود را برد کوره های گاز در حال اجرا هموار برای تمام مدت طول عمر آن می تواند کاملا به چالش کشیدن. شما نیاز به مطمئن شوید که نگهداری و مراقبت مناسب مشاهده شده است همیشه-عدم انجام این کار می تواند به معنای مواجهه با صدها دلار از تعمیر اسکناس. بنابراین اگر شما قصد برای به حداکثر رساندن سرمایه گذاری خود را بر روی خود برد گاز کوره فراموش نکنید که برای انجام مسئولیت خود را به عنوان کاربر نهایی.

مرحله یکی از مراقبت از خود برد کوره های گاز است که به دانستن آن عملیات بایدها و نبایدها. چگونه می توانم شما انجام ؟ شما احتمالا آن را حدس زده راست خود را به خواندن کتابچه راهنمای کاربر. شما نیاز به یاد داشته باشید که کوره می تواند بسیار روی حیله و تزویر لوازم (آنها شامل پیچیده مکانیسم های داخلی و تنظیمات) و خواندن کتابچه راهنمای کاربر خود را کمک خواهد کرد که شما مقدار زیادی در اجتناب از شیوه های است که به طور بالقوه آسیب های واحد و یا صدمه دیده و دیگر مردم است.

به عنوان یک قاعده کلی اگر شما یک سرنخ در مورد کوره بهتر است به لمس هر یک از قطعات آن و یا کنترل. آن است که توصیه می شود که شما تماس بگیرید و استخدام حرفه ای برای حفظ و نقطه مشکلات بالقوه که واحد خود را ممکن است داشته باشد.

همیشه خود را بررسی کنید و کوره نشت گاز. اگر شما بوی هر گازی ماده ای در هوا آن را باید در حال حاضر به عنوان یک سیگنال هشدار دهنده است که شما نیاز به تخلیه خانه خود را و یا یک ساختمان در اسرع وقت; نشت گاز در حال حاضر اتفاق می افتد. هرگز به نوبه خود بر روی هر سوئیچ الکتریکی, نور, یک فندک یا لوازم گاز زیرا این می تواند باعث انفجار شود.

فیلتر هوا(ع) که صفحه نمایش گرد و غبار و آلاینده های هوا باید به طور منظم تمیز. با انجام این کار, آن کمک خواهد کرد که در جلوگیری از خود مبدل حرارتی و دمنده موتور از آسیب. خود را تمیز کردن فیلتر هوا(ع) هر هفته یا هر ماه یکی از راه های حصول اطمینان از آلرژن هاي موجود در هوا نمی خواهد هر گونه شانس از گردش در داخل خانه خود و علت مضر اثرات بهداشتی.

انجام روال بررسی کنید تا از کوره های خود را و سیستم تهویه. مطمئن شوید که به نقطه هر زمینه است که نشان می دهد نشانه هایی از ساییدگی و پارگی. خود را از مجرای کار سیستم نیز باید عاری از هر گونه اشکال از انسداد.

چک آپ سالانه نیز بخشی از نگه داشتن خود را گاز کوره در شکل نوک بالا است. این می تواند کمک به تشخیص مشکلات بالقوه و جلوگیری از آنها را از پیشرفت به حتی بزرگتر منابع سردرد در بخشی خود را. مطمئن شوید که به انتخاب پیمانکار خود را عاقلانه. گاهی اوقات گاز و کوره های شکست برای عملکرد درست به دلیل غیر ماهر پیمانکاران و یا خدمات شرکت ها.

اینها فقط چند راه که شما می توانید برای مراقبت از خود برد کوره های گاز. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که شما می توانید انجام دهید. شما می توانید بیشتر از این اطلاعات از درخواست پیمانکاران خود را با پیوستن به انجمن های آنلاین است که بحث در مورد برد کوره های گاز مدل و خود را زیر کتابچه راهنمای کاربر مذهبی است.

[ad_2]