این Hoodia بازاریابی جنگ

[ad_1]

چگونه بازاریابی خراب Hoodia.

اجازه دهید صادق باشیم. بسیاری از جهان غرب است و گرفتن چربی – اجازه دهید کاملا فرانک, چاق!

به طور فزاینده ای تنها ورزش ما است که در راه رفتن از صندلی به یخچال یا ماشین به دفتر. ما احتمالا کمی بیشتر زمانی که ما از خرید مواد غذایی برای یخچال – اما پس از آن ما آنقدر مسخ تبلیغات ما خرید بیشتر چرب غذاهای ناسالم بودند از رفتن به در وهله اول — بنابراین هر گونه سود ما به دست آمده توسط این ورزش از بین رفته است…

افسرده? آن ممکن است اما آن را بیشتر و بیشتر به یک واقعیت برای بسیاری از ما است. حدود 1 در 3 نفر در حال طبقه بندی شده به عنوان چاق بودن. که بدان معنی است که بیش از 30 پوند وزن سالم قرار می دهد که شما در معرض خطر ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی و سرطان و ورم مفاصل و دیگر بیماری است. در مورد 112,000 مرگ و میر بودند مقصر چاقی در ایالات متحده آمریکا در سال 2000 در سال های اخیر که آمار و ارقام در دسترس هستند.

پس هنگامی که آنچه وعده داده شده به عنوان یک درمان برای یکی از جهان غرب سریعترین رشد بیماری تبدیل شده – Hoodia Gordonii – آن محدود بود به علت بازاریابی نبرد.

اگر شما یکی از سالم اکثریت (در حال حاضر) و ایمیل دادن فیلتر, شما ممکن است از دست رفته و هیجان در کشف Hoodia Gordonii. شناسایی شده توسط آفریقای جنوبی در شورای پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR) در سال 1960 Hoodia نشان داده شد که پتانسیل بسیار زیادی به عنوان یک اثر جانبی رایگان اشتها است ،

آفریقای جنوبی کالاهاری Bushmen شده اند با استفاده از این کاکتوس مانند گیاه (که در واقع شاداب اما بازاریابی پسر پیدا کردن آن سخت به طلسم شاداب و آن را به نام کاکتوس) برای نسل ها به عنوان راهی برای کنترل گرسنگی در سفرهای شکار. این CSIR فاقد منابع برای توسعه گیاهان پتانسیل مجموعه ای در مورد کار با یک شرکت بریتانیایی به نام Phytopharm برای شناسایی مواد تشکیل دهنده فعال در Hoodia Gordonii. آنها و نام این “معجزه مولکول’ P57 (آن Phytopharm را 57 ‘کشف’).

Phytopharm پس از همکاری با یونیلور (پس از یک شکست خورد و با همکاری شرکت Pfizer) به commercialise Hoodia و انتظار می رود که محصولات به بازار در سال 2008.

بنابراین اگر Phytopharm و یونیلور هیچ محصولات در بازار هستند که در آن تمام این Hoodia مکمل از آینده ؟

خب CSIR برگزاری یک ثبت اختراع به P57 که در آنها مجاز به Phytopharm. حق ثبت اختراع برای استفاده از ماده فعال نه گیاه. به سادگی بدان معنی است که هیچ شرکت می تواند استخراج P57 از گیاه و قرار دادن آن در یک محصول. این Hoodia مکمل های که شما در حال حاضر ساخته شده از کل گیاه هستند و نه نقض حق ثبت اختراع است.

بنابراین وضعیت ما در حال حاضر توسط تعداد فزاینده ای از شرکت های فروش خود را مارک Hoodia مکمل به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند قبل از پسران ‘بزرگ’ شروع – با برخی متاسفانه با توسل به بسیار مشکوک تکنیک های بازاریابی.

چه ‘مشکوک’ بازاریابی است ؟

o سایت های مقایسه.

نوع ‘Hoodia’ به یک موتور جستجو و شما ملزم به پیدا کردن برخی از این. این سایت که لیست Hoodia محصولات و آنها را رتبه بندی با توجه به معیارهای خاص آنها تصمیم گرفته اند.

در حال حاضر این امر می تواند یک ایده عالی – جدا از این واقعیت است که من هنوز برای آمدن در سراسر یک سایت است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم اجرا شده توسط تولید کننده از محصول ذکر شده در شماره یک!

o خالص بهترین است.

بسیاری از سایت های فروش Hoodia تنها مکمل واجد شرایط محصولات خود با بیان این که Hoodia مکمل های حاوی مواد تشکیل دهنده افزوده هستند از کیفیت پایین تر و نه به عنوان موثر به عنوان محصولات خود را.

مطلق زباله.

Hoodia ‘مجموعه’ (که یک مکمل حاوی Hoodia و مواد دیگر) اگر به درستی فرموله می تواند به عنوان خوب اگر نه بهتر از خالص Hoodia مکمل.

با کار ‘خالص است رابطه عاطفی باعث این شرکت ها توهین کاملا موثر است و در بسیاری از موارد بهتر ارزش برای پول محصولات.

o C. I. T. E. S.

و یا آن را به این نام و نام خانوادگی “کنوانسیون تجارت بین المللی گونه های در خطر انقراض وحشی گیاهان و جانوران”. Hoodia Gordonii گونه حفاظت شده است. که بدان معنی است که صادرات آن تنظیم شده است با شرکت های مورد نیاز برای به دست آوردن C. I. T. E. S. گواهی قبل از صادرات.

شما را دیده اند بازی بزرگ ساخته شده از “ما باید یک C. I. T. E. S… دیگران نمی… نمی اعتماد شرکت ها بدون… Blah blah”. از بحث های من با واردکنندگان Hoodia پودر در ایالات متحده آمریکا و بسیاری از این گواهی جعلی است. در واقع برخی از شرکت های مشروع نمی خواهید برای ارسال گواهینامه های خود را در وب سایت های دیگر برای ترس از وب سایت های سرکش سرقت آنها را برای استفاده از آنها!

o استخراج

برخی از شرکت ها ادعا می کنند که آنها به فروش عصاره است که قدرتمند تر از غیر عصاره محصولات. (آنچه که عصاره? یک عصاره غلیظ از یک گیاه است که مشتق شده است و پس از نفت خام گیاه مخلوط شده با آب و الکل و یا دیگر حلال و آب مقطر یا از بین میره.).

هیچ کس فروش Hoodia Gordonii عصاره آن را به عنوان خواهد بود نقض ثبت اختراع برگزار می شود CSIR.

o 100% خالص Hoodia Gordonii

چگونه می توانید آنها را به فروش 100% خالص پس ارزان ؟ ساده – وجود دارد فروش شما 100%. آنها با استفاده از کل گیاه به جای ‘قلب’ از گیاه که حاوی مواد تشکیل دهنده فعال. به عنوان ‘پوست’ از Hoodia می توانید برای حساب کاربری تا حد 40 درصد از وزن خود را 100% خالص ممکن است تنها 60% خالص و کاملا مقرون به صرفه است که شما تصور است.

در حال حاضر آخرین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است برای قرار دادن شما خرید Hoodia. یکی از مسائل واقعی کار می کند و دو من عمده برای این مسائل. اما به عنوان بازاریابی پسران نمی تواند به نظر می رسد به بازی بازی منصفانه, من فکر می کنم آن را فقط حق است که ما به چند آمار درست است.

بنابراین آنچه شما باید به دنبال قبل از خرید…

تعداد برداشت اول.

آیا سایت نگاه حرفه ای است.

باید آنها را با یک تماس آدرس ایمیل?

ایمیل آنها را با برخی از سوالات.

و یا اگر آنها را به یک شماره تلفن آنها تماس بگیرید.

پس از همه, واقعی Hoodia ارزان نیست طوری نیست هزینه یک تماس را به ارزش آن را?

اسناد و مدارک.

این روی حیله و تزویر است در حال حاضر. چند ماه پیش من می گویند اصرار C. I. T. E. S. و…. اما در حال حاضر آن را به عنوان آسان نیست. آیا این سایت به شما اعتماد به نفس ؟

برخی از شرکت ها در حال ارائه به پست کردن نسخه هایی از اسناد و مدارک خود را با سفارش. این را به عنوان یک علامت مثبت است.

پیچیده است.

آیا نمی شود توسط Hoodia مجتمع. داروخانه ها که ابداع این فرمول باید خیلی بیشتر ایمان در این مجتمع نسبت به خالص Hoodia محصولات به تنهایی به عنوان هدف آنها بیشتر از بدن است.

گارانتی بازگشت پول.

این است که احتمالا مهم ترین.

اگر یک شرکت معتقد است که در آن محصول را ارائه می دهد تضمین کند.

و در نهایت… Hoodia این است که هیچ “قرص سحر و جادو” در این معنا که شما می توانید شل 100 پاند یک شبه. بهتر است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک رژیم تغییر رژیم غذایی و ورزش و اعتماد سازی. اگر شما صمیمانه می خواهم به از دست دادن وزن Hoodia یک منبع فوق العاده از می توانید آن را بسیار ساده تر را برای شما به خود را به چوب لاغری طرح است.

در بالا به یاد داشته باشید اگر شما موفق به برنامه شما در حال برنامه ریزی برای شکست…

[ad_2]