اپل خصومت نسبت به محصولات Adobe – تاثیر بر روی وب سایت

[ad_1]

به عنوان یک طراح وب سایت/توسعه یک موتور جستجو بهینه سازی تخصصی وب سایت و مدیر و ناظر برای مشتریان من من ثبت نام کرده اند بسیاری از وب سایت های من ایجاد کرده اند با تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل یک ابزار فوق العاده مفید برای نظارت بر بازدید کنندگان منابع و منافع و ترجیحات. هر روز بعد از چک کردن ایمیل من من صرف سخاوتمندانه از صبح تجزیه و تحلیل گزارش خود که شامل چگونه بسیاری از بازدید کنندگان بازدید هر وب سایت چگونه آنها اشاره شده چه کلمات کلیدی استفاده می کردند آنچه در صفحات آنها بازدید و مدت زمانی که صرف در هر صفحه و چه سرویس دهنده استفاده از آنها در میان چیزهای دیگر. من بررسی آخرین مورد از آنجا که اغلب آن را مشخص می کند نام یک شرکت, یک دانشگاه یک سازمان دولتی و یا دیگر منبع خاص به عنوان مخالف به یک کرگدن آن ارائه دهنده مانند Verizon و یا Comcast. اغلب این اطلاعات حیاتی در مورد کسی که در حال بازدید از سایت ما.

به تازگی و اعتراف میکنم من در اواخر پرداختن به این موضوع شده اند شیفته چه صفحه آنها “فرود آمد.” دلیل علاقه من است که با نگرانی در مورد توانایی خود را برای دریافت فلش در حال حاضر ستیز موضوع با توجه به کامپیوتر اپل امتناع شامل این تکنولوژی در برخی از آخرین محصولات بسیار محبوب است که عبارتند از: آی فون, آی پاد و آی پد.

به عنوان یک مادام العمر کاربر مک و عاشق من معمولا تحسین و حمایت از هر چیز و همه چیز اپل بر اساس دست اول تجربه مثبت خود را با محصولات فوق العاده و سهام عملکرد. من بهره برده اند تا حد زیادی از هر دو. اما پس از خریداری Adobe Creative Suite نرم افزار چندین سال پیش و اعمال دشوار تلاش برای آموزش خودم فلش کنم باید منافع مقرره در بودن قادر به ادامه استفاده از آن فایل های پیچیده در بسیاری از وب سایت های بزرگ به خصوص از مشتریان من به من پرداخت می شود برای خود ایجاد و آنها با اضافه کردن زرق و برق و pizzazz به هر صفحه ای که ظاهر می شود.

اما این توسعه های اخیر متاسفانه به نظر می رسد کمی بیش از یک رقابتی و رقابت بین دو تکنولوژی فوق العاده شرکت. آیا باعث پرخوری برای بازار تسلط و یا عدم سازش و یا همکاری تحت پوشش یک تجربه کاربری بهتر آن نهفته است هر کسی که دارای یک وب سایت است که با استفاده از فلش خود را ارائه. در تحقیق آنچه از اجماع نظر در مورد این موضوع من یک حساب حرفه ای زن است که سرگرم کننده کسب و کار مهمان در بریتانیا. یکی از مهمانان بود و با افتخار نشان دادن خاموش خود را در iPad جدید و پرسید: برای میزبان’ URL آدرس طوری که آنها می تواند او را تحسین سایت هم در این مرحله جدید است. آنچه اتفاق افتاده این است که آنچه باعث نگرانی من. زمانی که او وارد در وب سایت خود همه آنها را دیدم بزرگ بود سیاه چاله ها از آنجا که وب سایت خود را در درجه اول وابسته به فلش. او خجالت بود mortifying.

متوجه می شوند که خود من وب سایت شرکت صفحه اصلی تشکیل شده است از سه و نه بزرگ فایل های فلش همراه با برخی از HTML لازم, متن, نه به ذکر است که برخی از مشتریان من به تازگی به نمایش صفحات اصلی و همچنین بزرگ نمایی فیلم های فلش برای الهام بخشیدن به مدارا و تحت تاثیر قرار دادن من متمرکز در اخیر من کنجکاوی در مورد برخی از Google Analytics گزارش من تا به حال دیده می شود که نشان داد 0:00 زمان صرف شده در صفحه فرود. در مورد خود من وب سایت صفحه فرود است که تقریبا همیشه در صفحه اصلی. آن را به من رخ داده است که اگر بازدید کنندگان, وارد, وجود دارد به نظر چیزی جز سیاه و سفید که می تواند آنها را سرزنش برای defecting بلافاصله ؟ می تواند از جمله بازدید کنندگان با استفاده از آخرین محصولات اپل? اگر چه تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل مشخص نیست که نام تجاری و یا نوع از کامپیوتر و یا دستگاه استفاده می شود, آن را با دقت اشاره کردن سیستم عامل و مرورگر که در این مورد خواهد بود OS X و سافاری.

تغییر آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است بی ثمر پیگیری هدف من در حال حاضر در مرکز کنترل سایت ملاقاتها در آینده است. پس از استفاده از Adobe Dreamweaver نرم افزار برای ایجاد فایل های فلش من من آگاه بود و در حال حاضر با استفاده از کنترل رفتاری است که یک سنسور در صفحه برای تشخیص اینکه آیا یک بازدید کننده فلش نرم افزار لازم است برای مشاهده فیلم های فلش. اگر بازدید کننده به طور خودکار جایگزین به یک صفحه متناوب ساخته شده به طور خاص بدون فلش به جای این تا حدودی نادر وضعیت. اما همانطور که با همه چیز برخورد ما با این سنسور کار نمی کند با تمام مرورگرها (در این مورد حالت مقصر: اینترنت اکسپلورر مایکروسافت است که از لحاظ تاریخی در تجربه من است و همیشه در همه جا موانع برای کاربر دوستی) بنابراین طراح وب در سمت چپ با یک معضل است. چه کاری انجام دهید ؟ در حالی که بصری سنسور به شما می دهد گزینه ای را انتخاب کنید به تغییر مسیر بازدید کننده به یک صفحه جدید و یا فقط اجازه می دهد تا او را به ماندن در فلش اصلی صفحه اگر بدون تشخیص ممکن است این مشکل را حل کند. هر کس می داند که ویندوز و اینترنت اکسپلورر شده است غالب پلت فرم برای بسیاری از استفاده از اینترنت با وجود اپل افزایش محبوبیت در سال های اخیر است. اما به نظر می رسد که جدید گوگل کروم, مرورگر فقط پیشی گرفته است که افتخار است. که بدان معنی است که آن را احتمالا حس می کند و اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به ماندن در فلش اصلی صفحه پس از آنها در تمام احتمال را فلش خوان. پس از همه این بود که کاربر مک که باعث این سردرگمی و تنها برخی از مکینتاش در آن است. و ظاهرا این سنسور قادر خواهد بود برای شناسایی فلش حضور در سیستم عامل مک. برای تایید این فرض من تحقیق بیشتر و متوجه شد که ادوبی فلش 10.1 رسما WP7 محدود. این به روز رسانی جدید راه اندازی خواهد شد برای همه دستگاه های WP7; این به این معنی است که تمامیت اینترنت در دسترس خواهد بود در مرورگر مایکروسافت آخرین پلت فرم تلفن همراه. گوگل سیستم عامل آندروید برای اولین بار به دریافت پشتیبانی از Flash 10.1 روی 2.2 Froyo نسخه منبع باز پلت فرم تلفن همراه. با توجه به ادوبی فلش پلیر نیز خواهد شد سازگار با سیستم عامل های دیگر – به جز اپل.”

مانع بعدی چگونه به تکرار این پیچیدگی از فلش در یک صفحه متناوب بدون فلش ؟ پس از بررسی از طریق انواع جستجوهای گوگل گرفتم که اپل در ترویج یک زبان برنامه نویسی منبع باز به نام html5 فقط یک مشکل است. برای من که یک گزینه نیست پس از من نه من به تازگی به روز رسانی سیستم عامل فراتر از سیستم عامل Mac OS X 10.4.11 به سطح مورد نیاز از پیشرفت 10.5.8. دیگر راه حل ممکن بود به استفاده از جاوا اسکریپت در برخی از نوع از اسلاید نشان می دهد. وجود دارد یک راه حل دیگر نیز هست اما آن است که خیلی موثر است اگر شما بزرگ اصلی فایل های فلش. شما باید یک اثر ظریف ایجاد شده در فلش شما می توانید انتخاب کنید برای تبدیل این فایل به یک فایل gif متحرک که ممکن است بزرگتر از اصلی فایل فلش اما هنوز هم می تواند کافی است به عنوان یک جایگزین در این مثال.

در حالی که این پیشنهادات ممکن است قابل قبول موقت استراتژی به اعتقاد من این تضاد منافع است آغاز یک تغییر از گارد در اینترنت به من توجه کنید که بیشتر و بیشتر وب سایت ها حذف فلش از فایل های خود را و تبدیل به استفاده از html5 و یا جاوا اسکریپت به جای. در همین راستا RedmondPie.com گزارش های جدید کارآفرینی شرکت تصرف این وضعیت به عنوان یک فرصت کسب و کار با انتشار یک محصول جدید برای دریافت فلش بر روی آی فون: “… شما در حال حاضر می توانید یک نسخه آلفا از فلش (با نام مستعار Frash) به اجرای راست بر روی آی فون خود را 4.” چگونه بسیاری از نوآوران به زودی به دنبال این روند ؟ من در حال حاضر دیده می شود که بازار تلفن همراه شده است سریع به پرش به نزاع با آشکار پیام های بازاریابی خود را در مورد محصولات warmhearted پذیرایی از فلش! اپل در عین حال روشن است که آن را “خصمانه” موضع کرد و گفت که تصمیم خود را برای محدود کردن ورود از Adobe Flash خوانندگان در آن جدیدترین ماشین هایی که هنوز هم می توانید دریافت فلش ساخته شده بود با نگرانی که کاربران دریافت آخرین نسخه از این نرم افزار است که آنها می توانند به صورت رایگان به طور مستقیم از نرم افزار Adobe. خوب است که حس می کند. اما که در آن است که اپل قصد رسم خط ؟ آنچه که در این طرح به صورت Adobe PDF تکنولوژی ؟ می شود آنها ممنوع است که بیش از حد ؟

اگر چه من به امید سعی کنید یک سال دیگر از من در حال حاضر سیستم عامل و وابسته به نرم افزار من فکر می کنم من مواجه اند دلیل اصلی که چرا من نیاز به به روز رسانی به زودی احتمالا قبل از پایان سال مالیاتی برای دریافت سود از این لازم است هزینه های کسب و کار. متاسفانه برای من این معنی خواهد بود که ممکن است گران قیمت و یا دست و پا گیر تبدیل به OS X 10.6.5 همراه با نیاز به نصب مجدد تشابه به طور همزمان اجرا در ویندوز است که اجازه می دهد تا من به بررسی کنید که چگونه هر مرورگر و سیستم عامل است که نمایش وب سایت من خلق. و به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی انجام چنین ارتقا خواهد بود واقعا ضرب المثلی “باز کردن یک قوطی کرم” از آنجا که در حال حاضر من نیاز به ارتقاء همه من خلاق دیگر نرم افزار حداقل خواهد شد که شامل کوارک 8.0 (که در حال حاضر در حال حاضر ارائه می دهد فلش, خلاقیت یک تابع من تا به حال شده است snubbing), Adobe CS5, فتوشاپ, نرم افزار Adobe Acrobat Professional CS5 Adobe Illustrator CS5 و نرم افزار Adobe Fireworks CS5. بشدت از دست رفته که در لیست محبوب من نرم افزار Adobe Dreamweaver CS5. بدون اینکه قادر به پیش بینی آینده چه کسی پیروز خواهد شد در تکنولوژی جنگ بر منبع باز در مقابل اختصاصی برنامه نویسی و یا اینکه آیا همه ما در نهایت تبدیل به دستگاه های کوچکتر برای دسترسی به اینترنت این سوال باقی می ماند: به فلش و یا به فلش ؟

[ad_2]