اورژانس Cricothyrotomy

[ad_1]

عظیم و صورت تروما و آنژیوادم شرایط در جبهه می توانید برای تماس های اضطراری circothyrotomy روش. اورژانس circothyrotomy است که معمولا انجام می شود که یک انسداد در قفسه سينه تنفس و orotracheal یا nasotracheal گذاری ممکن نیست. روش آسان برای انجام به عنوان آن نیاز ندارد فقرات گردنی دستکاری.

برای انجام این روش یک پزشک آموزش دیده به طور معمول باعث می شود یک برش بین غضروف تیروئید و circothyroid غضروف. پس از این شکاف دیگر عرضی برش در circothyroid غشا انجام می شود. بیشتر به بزرگنمایی سوراخ یک گیره قرار داده شده است و چرخش 90 درجه است. بعد یک لوله تراشه با قطر داخلی 6 تا 7 میلی متر قرار داده شده است به باد میده.

پس از این فرایند یک کیسه شیر دستگاه ترجیحا با غلظت بالایی از اکسیژن استفاده می شود به ارائه تهویه به فرد است. جیب BVM (Bag Valve Mask) استفاده می شود برای این فرایند است. موفقیت این روش این است که نظارت ظهور و سقوط قفسه سینه. این لوله تراشه است که تنها پس از حذف فرد منتقل شده است به یک بیمارستان یا مراقبت های پزشکی مرکز. این روش برای اولین بار داده شده توسط یک جراح و آناتومیست, Vicq d’ Azyr و با توجه به صرفه جویی در زندگی قابلیت Circothyrotomy محبوبیت به دست اورد.

پاسخ اول و یا یک پزشک که آموزش دیده است در circothyrotomy روش باید حمل circothyrotomy مجموعه ای است که دارای یک کاتتر سرنگ استریل ساکشن لوله تراشه به تحمل زجر تنفسی حاد شرایط را با سهولت.

تاکتیکی پزشکی ماژول-Cricothyrotomy (TMM-CR) اجازه می دهد تا دسترسی آسان و سریع به راه هوایی از طریق circothyroid غشاء در یک جمع و جور و سبک وزن بسته. دریافت راه هوایی کیت و Circothyrotomy مجموعه در این فروشگاه آنلاین در قیمت کاهش می یابد.

[ad_2]