اهمیت ارگونومیک محصولات

[ad_1]

جالب ارگونومی هر چند برای تلفن های موبایل به مدرن و مرسوم پدیده اصول آن بر اساس بدوی سبک زندگی. این یک واقعیت شناخته شده است که نسل های قبلی نیست باید به صورت یک کل بسیاری از عوارض پزشکی که نسل ما با آن مواجه است. برخی از عوامل که منجر به این عوارض پزشکی در ارتباط با ما فقیر شرایط کار و ما ناسالم سبک زندگی است که ما پدران و مادران به طور غریزی اجتناب شود. ما در حال اجرا کوتاه از که صرفه جویی در زندگی غریزه. آنها می دانستند که چگونه و چگونه عمل است انجام شود و زمانی که چیزی نیست که به راحتی انجام می شود. آنها هماهنگ به طبیعت و به خود و بدن خود طبیعت است. آنها حساس به بدن نشانه و قادر به اصلاح اعمال خود و از این رو منجر به یک زندگی سالم.

وجود گسترده جدید بیداری در این منطقه در قالب ارگونومی. کلمه ارگونومی می یابد و ریشه آن در یونانی. “Ergon” در یونانی به معنی کار و “nomoi” به معنی قانون و یا قانون است. بنابراین ارگونومی به معنای قانون کار. ارگونومی شاخه ای از علم است که معاملات با طراحی اشیاء و سیستم های محیط زیست است. هر چند می تواند گمراه توسط شناختی, معنای کلمه است و نه محدود به کار می کنند اما به طور کلی اقدامات فیزیکی از جمله ورزش و اوقات فراغت فعالیت های انسان است. ارگونومی است و نه مستقل و شاخه ای از علوم مانند بسیاری دیگر از شاخه های علم است. ارگونومی متکی بر اصول بسیاری از دیگر شاخه های علوم از جمله روانشناسی, انسان, آناتومی و فیزیولوژی و همچنین در نتایج مطالعات فرهنگی. ارگونومی به دنبال تولید یک محیط کار است که کمک خواهد کرد که مردم به کار خود را در سطح مطلوب و افزایش بهره وری از طریق افزایش راحتی در کار و کاهش خستگی. برای مثال 6 فوت قد فرد نمی تواند راحت در ماشین که در آن او و یا او را به جای خودش در وضعیت بدنی غیر طبیعی است که در نتیجه خستگی که حتی تضعیف اقدامات ایمنی. این به این معنی است که یک ماشین طراحی شده به جای شش فوت قد فرد به درایو به راحتی و بدون زور زدن خود است.

مطالعات ثابت کرده است که ارگونومی طراحی شده محصولات کاهش استرس در محل کار. این امر به خصوص برای افرادی که کار در آن صنعت. بسیاری از اختلالات روانی شده اند در ارتباط با افرادی که کار در آن محیط. این منجر به در عمق پژوهش در مورد چگونه به کاهش ناهنجاری که به نوبه خود منجر به رونق بازار از ارگونومی طراحی محصولات آن است. برخی از لوازم جانبی کامپیوتر طراحی شده اند که با استفاده از اصول ارگونومیک شامل عمودی ماوس ارگونومیک صفحه کلید رایانه قابل تنظیم مبلمان و لیست را گسترش می دهد.

در حالی که آن را خوب است برای انتخاب ارگونومی طراحی محصولات خود را برای استفاده شما باید مراقب باشید در انتخاب یک محصول واقعی. به دلیل وجود دارد بسیاری از محصولات است که نشانه گذاری قیمت خود را در یک نرخ های گزاف به نام ارگونومیک محصولات. آن را نمی ممکن است لزوما چندان ارگونومیک محصول نیاز نیست لزوما نگاه بیش از حد متفاوت از یک's که در حال حاضر در حال استفاده است. ما اغلب به اشتباه کاردانی ارگونومیک محصولات با فانتزی به دنبال محصولات که تولید کنندگان محصول رشد.

[ad_2]