انگلستان اجازه کار & ویزای Tier 2 – خلاصه ای از تغییرات اخیر

[ad_1]

گواهی حمایت کمک هزینه.

ما آرزو می کنیم به یاد تمام حامیان مالی است که تخصیص گواهی ضمانت (CoS) به طور خودکار تمدید و باید درخواست سالانه از طریق حمایت مدیریت سیستم (اس ام اس) در عرض یک سال از قبلی تخصیص.

مجوز حامیان مالی که ثبت نام با چندین ردیف و دسته بندی از نقاط مبتنی بر سیستم به دست آمده و ثبت نام در زمان های مختلف می توانید انتخاب کنید به چین تاریخ انقضای آنها را مدیریت فرایند نوسازی آسان تر است.

حامیان مالی خواهد شد که موفق به تمدید درخواست خود را نمی خواهد بود قادر به صدور گواهی از حمایت تا خود را به گواهینامه های جدید مجاز تایید شده توسط آژانس مرزی بریتانیا است.

کارت های هویت و بیومتریک برای اتباع خارجی تحت درجه 2 طرح

به عنوان بخشی از 3 سال برنامه آژانس مرزی بریتانیا معرفی کارت شناسایی (ID) برای اتباع خارجی از خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و افراد تحت تکفل آنها که در حال آمدن به بریتانیا برای بیش از 6 ماه و یا در حال گسترش اقامت خود را.

تا پایان سال 2009 تنها اتباع خارجی تقاضا برای گسترش ترک در انگلستان به عنوان یک همسر و یا یک دانش آموز شد مورد نیاز برای درخواست کارت شناسایی.

اما از 6 ژانویه 2010 آن تقاضا برای تغییر و یا گسترش درجه 2 / مجوز کار, ویزا خواهد بود و همچنین نیاز به حضور یک بیومتریک انتصاب و صادر خواهد شد با یک کارت هویت برای اتباع خارجی (ICFN) پس از موفق, نرم افزار است.

رول از کارت های هویت برای کسانی که در ردیف 1 کارگران بسیار ماهر و درجه 5 موقت کارگران دسته از نقاط مبتنی بر سیستم نیز آورده شده است به جلو و از سال 2011 به 2010.

تغییرات به اقامت بازار کار تست

تا 14 دسامبر 2009 یک سازمان حمایت از یک کارگر خارجی در زیر لایه 2 / اجازه کار دسته تا به حال به انجام 2 هفته اقامت بازار کار آزمون و یا یک هفته برای مشاغل با حقوق و دستمزد بیش از مقدار £ 40,000, قبل از اینکه قادر به پر کردن جای خالی با یک کارگر در خارج از کشور. پس از مهاجرت کمیته مشورتی's توصیه های تمام مشاغل بدون در نظر گرفتن حقوق و دستمزد باید آگهی به مدت 28 روز مگر اینکه آنها ظاهر می شود بر روی یک کمبود شغل لیست.

این کمپین تبلیغاتی را ندارد به اجرا به طور مداوم به مدت 4 هفته دوره است. انگلستان کارفرمایان می توانید تبلیغات در ابتدا برای 2 هفته دوره به طوری که اگر مناسب اقامت کارگران یافت می شوند می توان آنها را استخدام به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

کمبود شغل در لیست

پس MAC's گزارش کمبود شغل لیست برای Tier 2 / اجازه کار از نقاط مبتنی بر سیستم اصلاح شد و مشاغل زیر اضافه شد به لیست:

معلمان در مدارس خاص;
ماهر گوشت boners و پرچین;
· تخصصی مشاغل در برق انتقال و توزیع صنعت;
· برخی از تخصص پزشکی از جمله سطح بالاتر تخصص اطفال کارآموزان; و
هواپیما و تکنسین های مکانیکی.

ماهر سرآشپزها باقی می ماند در این لیست وجود دارد در حال برنامه ریزی برای آموزش های گسترده ای برای ارائه به انگلستان نیروی کار در این زمینه است. در نتیجه این احتمال وجود دارد که این شغل خواهد بود از لیست حذف شده.

برخی از ساخت و ساز و کشتی و هواناو افسران' شغل در حال حاضر حذف شده از لیست خط با تغییر شرایط اقتصادی.

توضیحات در تصاحب و ادغام

موجود اسپانسر باید به اطلاع UKBA ظرف 28 روز از تصاحب و استفاده از حمایت مدیریت سیستم (اس ام اس) و گزارش مهاجران که انتقال به حامی مالی جدید – این مهاجران' اجازه اقامت و کار در انگلستان ممکن است محدود.

این سازمان جدید باید درخواست برای حمایت مجوز مگر اینکه آن را در حال حاضر یک ظرف 28 روز از تغییر.
اگر یک حامی گرفته شده است بیش از هر یک از کارکنان خود را که انتقال به شرکت جدید تحت پوشش انتقال تعهدات (حفاظت از اشتغال) مقررات 2006 (TUPE).

داخل شرکت انتقال – توضیح بیشتر در تعریف اصطلاح 'به طور مستقیم جایگزین'

راهنمایی برای حمایت از برنامه های کاربردی – Tier 2 ردیف 4 و درجه 5 امتیاز بر اساس سیستم – بند 171 آمده است:
“مهاجران وارد بریتانیا تحت درجه 2 داخل شرکت انتقال باید 'به طور مستقیم جایگزین' یک حل و فصل کارگر و با هدف درجه 2.”

به UKBA سیاست تیم در حال حاضر تایید کرد که تا زمانی که موقعیت را است که به طور معمول پر شده بود و توسط یک مقیم کارگر و اصلی وقت است برداشته شود تا راه را برای کارمند جدید را دیدار با Tier 2 ( ICT) معیار.

[ad_2]