انواع ساخت و ساز

[ad_1]

در زیر زمینه مهندسی عمران و معماری, ساخت و ساز است یک روش است که شامل مونتاژ و یا ساخت و ساز زیرساخت ها است. معمولا این کار توسط یک مدیر پروژه و تحت نظارت مهندس ساخت و ساز, ساخت و ساز مدیر پروژه معمار یا مهندس طراحی. وجود دارد انواع مختلفی از پروژه های ساخت و ساز مانند صنعتی, ساخت و ساز, ساخت و ساز ساختمان و سنگین و یا مدنی ساخت.

ساخت و ساز ساختمان است که یک فرایند اضافه کردن و یا سازه به زمین یا ملک. بسیاری از ساخت و ساز ساختمان مشاغل کوچک بازسازی مانند اضافه کردن حمام و یا بازسازی یک اتاق. اغلب اوقات titleholder از اموال به عنوان یک طراح مامور پرداخت و کارگر برای کار تمام است. این همه ساخت و ساز ساختمان مشاغل شامل چند عنصر قانونی نظر مالی و معمول طراحی شده است.

ساختمان ساخت و ساز در حال تهیه خصوصی یا دولتی با استفاده از روش های مختلف تحویل مانند مدیریت پیمانکاری, سخت, پیشنهاد مدیریت ساخت و ساز در معرض خطر طراحی و ساخت پل و مذاکره قیمت.

ساخت و ساز مسکونی و فن آوری منابع و شیوه ها باید مطابق با کدهای تمرین و محلی ساختمان مقررات اقتدار. مواد مورد استفاده به طور گسترده ای در دسترس در بازار است. مواد رایج مورد استفاده در حال چوب و سنگ و آجر است. هزینه ساخت و ساز است که در “در هر فوت مربع” پایه و اساس. این است که از خانه می تواند به طور قابل توجهی متفاوت در سایت محلی ملاحظات شرایط و اقتصاد مقیاس.

سنگین و یا ساختمانی است که یک روش اضافه کردن زیرساخت ها به محیط زیست از یک ساختمان است. سازندگان معمولا سازمان های دولتی هر دو در محلی و یا در سطح ملی. این نیز قانونی و ملاحظات مالی. این پروژه در درجه اول در خدمت منافع عمومی. آنها در حال انجام و نظارت توسط برخی از شرکت های خصوصی بزرگ مانند شرکت های برق و دوره های گلف و هر کس نظارت بر ساخت و ساز از دسترسی به سد سازی و جاده ها و خطوط راه آهن.

صنعتی ساخت و ساز نیاز به بسیار تخصصی و مهارت در ساخت و ساز برنامه ریزی و طراحی است. دارندگان این پروژه به طور معمول صنعتی برای سود و یا شرکت های بزرگ است. این شرکت را می توان در صنایع شیمیایی و پزشکی و تولید برق و نفت و تولید شده است.

وجود دارد بسیاری از معتبر شرکت های ساخت و ساز در ایالات متحده است. ترنر شرکت ساخت و ساز یکی از مهمترین و ستوده است. آن را با این نسخهها کار با تعدادی از ملی بخش گروه است که تمرکز بر روی یک معمول نوع ساختمان. معروف خود را به مشتریان شامل بیوتکنولوژی دارویی, عدالت, بهداشت و درمان و Breen ساختمان و همچنین حمل و نقل هوایی و ورزشی و عمومی مجمع.

ترنر ساخت و ساز شرکت نیز ارائه می دهد خدمات اضافی از مدیریت زنجیره تامین ترنر تدارکات TCS یا ترنر تلفات و ضامن فراهم می کند که از دست دادن برنامه های کنترل و ایمنی فعال. این یکی از بزرگترین ساخت و ساز در حال اجرا شرکت ها در ایالات متحده است.

یکی دیگر از شرکت ساخت و ساز اندرسون ، آن را فراهم می کند حرفه ای می سازد و یا طرح های پیمانکاری عمومی و باد و کاهش SoftPlan اسناد ساخت و ساز و ساخت و ساز مدیریت. این شرکت ارائه انواع زیادی از صنعتی و مسکونی و پزشکی و صنعتی و تخصصی خدمات و پروژه ها. آن است که یکی از رهبران در ارائه ارزش افزوده ساخت و ساز و خدمات به مصرف کنندگان خود را با ساخت یک همکاری موفق با آنها در طول مراحل ساخت و ساز.

IHC شرکت ساخت و ساز یکی دیگر از اعتماد ما شرکت ساخت و ساز. این تولید کننده بلوک بتن بسته بندی شده توسط فشار هیدرولیکی است. IHC ساخت و ساز شرکت مدیریت ساخت و ساز قبل از ساخت و ساز در زیر زمین پیمانکاران و حفاری افقی. افقی حفاری IHC است آینده زیرزمینی مجرا و لوله ساخت و ساز.

آن را حذف و یا کاهش خسارت ناشی از معمول باز قطع حفر ترانشه روش. طراحی و ساخت تقسیم این شرکت ارائه می دهد خدمات ساخت و ساز در دفاتر و مسکونی و انبار های صنعتی و تجاری بازار.

[ad_2]