انواع تهویه مطبوع تعمیرات

[ad_1]

در یک زمان و یا دیگری شما ممکن است نیاز به اجرای انواع تعمیرات تهویه مطبوع. حروف “تهویه مطبوع” مخفف تهویه گرمایش و تهویه مطبوع. آنها سیستم است که کمک به نگه داشتن شما راحت با تنظیم جریان هوا و دما و کمک به کنترل آب و هوا در صفحه اصلی. تعمیر تهویه مطبوع می تواند طیف وسیعی از چیزی ساده است که صاحب خانه می تواند مراقبت از مشکلات جدی است که مجوز حرفه ای نیاز به تعمیر. تعمیرات می تواند شامل کار است که باید انجام شود را به دریچه دیگ بخار, ductwork و یا کوره.

یکی از چیزهایی است که صاحب خانه می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید که فیلتر های جایگزین به طور منظم از آنجا که آنها می تواند تبدیل به بیش از حد کثیف و یا مسدود است. این مشکل می تواند مانع عملکرد سیستم تهویه مطبوع به شدت. اگر شما یک بسته داخلی دریچه یا سوراخ دار ductwork آنها نیز می تواند بر عملکرد سیستم اما این مشکلات باید توسط یک حرفه ای است.

یکی از جدی تعمیر تهویه مطبوع است که نیاز به یک حرفه ای خواهد بود تعویض یا تعمیر کوره یا دیگ بخار. اگر شما از سیستم شما باید آگاه باشید که آنها مستعد ابتلا به داشتن مشکلات با دیگ بخار یا کوره. هنگامی که شما تماس حرفه ای برای چک کردن آنچه اشتباه است آنها را با استفاده از نرم افزار تشخیصی برای کمک به آنها را تشخیص دقیقا مشکل کجاست و چه مشکل است. گاهی اوقات آن را فقط یک جایگزینی بخشی اما بار وجود دارد که آن را باید جایگزین به طور کامل.

دو دیگر تعمیرات شامل ductwork و منافذ مسدود شده که معمولا می توان تعمیر با از بین بردن انسداد از دریچه یا جای بد قطعات ductwork. این دو مشکل نیاز به ثابت حرفه ای با مجوز زیرا اگر صاحب خانه در تلاش برای رفع آنها بیشتر آسیب می تواند رخ دهد و باعث مشکلات بیشتر است. یکی دیگر از تعمیر تهویه مطبوع مرکزی ترموستات اما قبل از اینکه شما تماس خود را ترمیم کننده شما باید انجام برخی از عیب یابی. شما باید چک کنید اگر باتری در ترموستات نیاز به تغییر است. شما همچنین می خواهید برای بررسی تمام تنظیمات و دکمه ها را به دیدن اگر آنها تنظیم نادرست اشتباه است. اگر هیچ یک از این مشکل است و سپس شما نیاز به تماس با تهویه مطبوع ترمیم کننده.

چیزهای دیگر است که می تواند انجام شود برای کمک به جلوگیری از داشتن تعمیر تهویه مطبوع بعد برای اطمینان از این عایق درست نصب شده و همچنین باید نگه داشته شود تا به تاریخ به مطمئن شوید که تهویه و حرارت به دام افتاده به اندازه کافی در خانه خود را. شما همچنین باید مطمئن شوید که تمام پنجره ها و درها مهر و موم شده به طور کامل به حفظ کردن هوا خارج.

[ad_2]