انعطاف پذیر کسب و کار خود را حرکت مردم به ابر

[ad_1]

هر سال به عنوان کومودو روش های کسب و کار بسیاری آزار دهنده تحقق است که آنها در معرض خطر به دلیل فاجعه بار “Black Swan” رویداد. Black Swan حوادث یک منبع ثابت از خطر در ایالات فلوریدا که در آن بسیاری از جوامع به موضوع اختلال به علت طوفان ساحلی. این خطر است بخصوص برای کسب و کار است که بستگی به ذخیره سازی بر روی خط اطلاعات در صورت وجود شانس خود اطلاعات مهم خود می تواند تبدیل به از دست رفته و یا خراب شده. اما این تهدید از Black Swan حوادث نیست و محدود به فلوریدا و نه آن را محدود به مقیاس بزرگ مخل حوادث مانند طوفان است.سیاه و سفید قو نظریه یا تئوری black swan حوادث توصیف مخل صورتی که می آید به عنوان یک شگفتی است اثر عمده ای است و اغلب نامناسب توجیه پس از این واقعیت با بهره از حقیقت. این اصطلاح بر اساس یک باستان گفت که فرض قوها سیاه وجود نداشت اما گفت: بازنویسی شد و پس از قوها سیاه کشف شد در وحشی. زیر نظر سناریو…

“ما تمایل به فکر می کنم از بلایای طبیعی در شرایط حمله به مرکز تجارت جهانی طوفان کاترینا یا دیگر مگا حوادث. اما کمتر قابل توجه حوادث رخ می دهد که می تواند فاجعه بار بر روی کسب و کار. در فوریه سال 1981 آتش سوزی در زیرزمین دولت ساختمان اداری در بینگهمتون نیویورک در سراسر زیرزمین ساختمان تنظیم آتش به یک ترانسفورماتور حاوی بیش از یک هزار گالن از سم مملو از نفت است. در ابتدا تصور می شود PCBs از سموم به زودی تعیین می شود شامل دیوکسین و dibenzofuran دو نفر از خطرناک ترین مواد شیمیایی تا کنون ایجاد شده. آتش بود و دود و به سرعت پر از ساختمان 18 طبقه با دود. به عنوان ترانسفورماتور سوخته دوده وارد ساختمان تهویه شفت و به سرعت گسترش سمی دوده در سراسر ساختمان. این ساختمان آنقدر آلوده است که در آن زمان 13 سال و بیش از $47 میلیون برای تمیز کردن قبل از ساختمان می تواند reentered و یا استفاده می شود. به دلیل ماهیت آتش در ساختمان و محتویات آن از جمله تمام پرونده های کاغذی, کامپیوتر و شخصی از افرادی که در آنجا مشغول به کار شد و قابل بازیابی نیست. این نوع رویداد خواهد بود غیر قابل جبران برای بسیاری از کسب و کار.” – عملیات به دلیل سعی و کوشش منتشر شده توسط McGraw Hill

چه تحت تاثیر قرار خواهد فاجعه بار طوفان که تحت تاثیر یک منطقه و یا کل یک موضعی مخل رویداد مانند یک آتش سوزی در عملیات کسب و کار شما? می تواند به شما برای زنده ماندن است که نوع وقفه و یا از دست دادن ؟ به عنوان وابستگی بر روی خط اطلاعات رشد کرده است تقریبا در هر نوع از کسب و کار طوری است که خطر از دست دادن داده های خود را می تواند مختل عملیات کسب و کار و در نتیجه حتی در آن شکست کامل. در پاسخ به این تهدیدات شده است وجود دارد یک تحول در روش های مورد استفاده برای کاهش این خطرات به عنوان حجم در خط داده شده به رشد خود ادامه داد. در اصل مفهوم بازیابی (DR) به عنوان یک کاهش استراتژی است که با تمرکز بر بازیابی از اطلاعات مهم خود را پس از یک مخل رویداد دادن به کسب و کار توانایی بازگرداندن آن را مختل عملیات.

بازیابی (DR) شامل مجموعه ای از سیاست ها و روش های است که قادر به ترمیم حیاتی کسب و کار داده و اجازه می دهد تا زیرساخت های آن برای ترمیم به قبل از دولت است. دکتر در ابتدا دیده می شود به عنوان دامنه آن بخش که داده شد مسئولیت برای کاهش این خطر است. برای به حداقل رساندن خطر, سیستم, پشتیبان گیری برنامه ریزی شده بودند و اغلب تهاجمی DR برنامه که شامل سرور شروع به سرد روش ها و پشتیبان گیری داده ها اجرا شد.

هدف این بود برای بازگرداندن زیرساخت به آخرین نقطه ای که داده شده بود تا حمایت (در آن زمان به طور معمول در نوار). قابل قبول DR شیوه در آن زمان اجازه این سیستم به بوت شود که مرکز قدرت بود و در نهایت ترمیم… مگر اینکه آن را در یک منطقه سیل و یا خارج از سایت پشتیبان گیری از تسهیلات ذخیره سازی تا به حال نیز نهفته است. در هر صورت بهره برداری از این تاسیسات به طور بالقوه می تواند مختل شود برای برخی از زمان و ترمیم داده ها نیز به طور بالقوه در معرض خطر بسته به جایی که پشتیبان گیری ذخیره شد.

در حال حاضر اجازه دهید رول تقویم پیش رو… به عنوان تکنولوژی تکامل یافته به طوری که فاجعه بازیابی استراتژی که منجر به مفاهیم جدید که تکامل یافته به الزامات مورد نیاز برای یک کسب و کار راه حل تداوم به عنوان ابزاری برای کاهش خطر. هنوز هم دیده می شود به عنوان دامنه آن به عنوان تکنولوژی حرکت به سمت راه حل های مانند سایه سرورهای توزیع داده های مکان و با سرعت بالا به صورت فله انتقال داده ها با hyper اتصال. اطلاعات دیگر تا به حال به “بهبود” آن را فقط به حال به آن وصل می شود در توزیع مکان های که در آن می تواند از راه دور قابل دسترسی است. تداوم کسب و کار و کاهش خطر از دست دادن داده ها و اجازه کسب و کار به بهبود بسیار سریع تر و کارآمد از یک قوی سیاه رویداد به دلیل آن سرور و رفت و هرگز به طور کامل پایین.

تداوم کسب و کار در اصل شامل برنامه ریزی و آماده سازی برای اطمینان حاصل شود که یک سازمان زیرساخت های آن دست نخورده باقی مانده را قادر می سازد کسب و کار به طور موثر بازیابی به عملیاتی دولت ظرف یک منطقی دوره کوتاه پس از Black Swan رویداد. تکنولوژی امروز تکامل یافته نسبت به ابر راه حل قرار داده است که هر دو داده ها و برنامه های کاربردی از راه دور به “ابر” مکان پس از آن به نظر می رسد که این مسئولیت برای کاهش خطر ابتلا به خط از دست دادن داده ها یا فساد حل شده است. با شدت متصل به طور کامل توزیع راه حل های برخی از مردم احساس می کنید نیاز به تداوم کسب و کار ممکن است محو در بحرانی. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت…

واقعیت این است که خطر هرگز تنها در از دست دادن داده ها اما از دست دادن کسب و کار و توانایی به کار گیرند. وجود دارد کسب و کار است که نمی تواند تحمل کند و هر گونه اختلال در عملیات خود را. این شامل بهداشت و درمان و بیمه و شرکت ارتباطات بحرانی لجستیک و تامین کنندگان و ارائه دهندگان حمل و نقل و دولت های محلی. آن را در طول Black Swan حوادث است که خدمات و محصولات این کسب و کار ارائه می کنند ممکن است بیشتر مورد نیاز است. الزامات دیگر کمتر بحرانی کسب و کار که عملیات می تواند قطع شود برای چند روز یا حتی هفته اما که ممکن است به صورت قابل توجهی ریسک مالی نیز ممکن است خود را ادامه عملیات موضوع شرکت بقا.

امروز تکنولوژی به طور کامل انتزاعی کسب و کار پردازش و اطلاعات از کاربر با حرکت انتقادی آن زیرساخت به ابر. تکنولوژی ابر کاربران را قادر می سازد به کار از مکان های از راه دور اما با استفاده از ابر نیست به طور کامل کاهش ریسک عملیاتی است. این بدان معنی است که مردم در حال حاضر جایگزین کامپیوتر به عنوان مسیر بحرانی به عملیات خود ادامه داد. عملیات کسب و کار است که بیشتر احتمال دارد به طور قطع به دلیل پرسنل کلیدی آماده هستند برای حفظ عملیات در طول یک Black Swan رویداد. آنها لازم نیست که یک مرکز است که فعالانه برنامه ریزی شده برای حمایت از عملیات در طول مخل حوادث است که می تواند برای ساعت ها روز و یا هفته. به خصوص در مناطقی مانند فلوریدا که در آن بزرگ بلایای طبیعی مانند طوفان می تواند مختل خدمات به کل جوامع انعطاف پذیر کسب و کار نیاز به آماده سازی در پیشبرد پایدار برای عملیات در طول یک مخل رویداد. توانایی کسب و کار برای ادامه عملیات خود را در طول زمان از پریشانی اندازه گیری کسب و کار تابآوری.

کسب و کار تابآوری: طول می کشد تداوم کسب و کار به سطح دیگری به دلیل آن باعث می شود آن را حوزه مدیریت عملیات به جای خروج از آن تنها به عنوان دامنه آن بخش. هنگامی که برنامه ریزی برای بازیابی و یا تداوم کسب و کار بحرانی لینک در حال حاضر افرادی که مورد نیاز برای راه اندازی سیستم های حیاتی از راه دور. بله وجود دارد موارد که در آن کارکنان می تواند کار از خانه و یا از راه دور از امکانات کسب و کار ممکن است کار این است که همیشه یک پاسخ رضایت بخش و حتی زمانی که آن را کسب و کار اغلب خودشان تکاپوی به بازی گرفتن تا تلاش برای کشف کردن که چه کند و “چگونه ما می توانیم آن را انجام داده و تحت این شرایط موقعیت. در طول Black Swan حوادث منطقه ای از جمله اختلالات مانند طوفان یا محلی اختلالات مانند آتش سوزی بسیاری از مردم کسب و کار متکی ممکن است قدرت اینترنت و یا حتی یک تلفن مورد نیاز به آنها را قادر به کار از خانه. چون شما نمی توانید مردم در ابر کسب و کار تابآوری نیاز به برنامه ریزی آموزش و تمرین به طوری که کارکنان خود را می داند که چگونه و چه زمانی به بسیج.

انعطاف پذیر کسب و کار ادغام Black Swan واکنش به ادامه عملیات به طوری که زمانی که آنها مورد نیاز در زمانی که کسب و کار و افراد تحت استرس هستند هر کس می داند که چگونه به پاسخ کارآمد و موثر و به کجا بروید برای ارائه که پاسخ. کسب و کار تابآوری نیاز به تسهیلات اختصاص داده شده است که سخت به مقاومت در برابر Black Swan حوادث و طراحی شده است به ارائه خدمات پشتیبانی مردم و زیرساخت های آن را به هر دو نیاز دارید. کسب و کار تابآوری نیاز به فعال برنامه ریزی و ادغام روش های عملیاتی به کسب و کارهای عملیاتی استاندارد برنامه شامل عملیات کنترل از راه دور توسط روت بحرانی کارکنان که بسیج برای پاسخ دادن طول مخل حوادث و نیاز به فعال عمل به اطمینان حاصل شود که هنگامی که عملیات کنترل از راه دور مورد نیاز مردم آماده هستند.

[ad_2]