انزال زودرس, حل مشکل – قسمت 1

[ad_1]

انزال زودرس است و نه زندگی را تهدید می کند و جلوگیری از بارداری. بنابراین آن را دریافت کمی توجه در ادبیات پزشکی. با این حال به طور گسترده ای پذیرفته می شود رایج ترین شکل از اختلالات جنسی مردان. این برای اولین بار در یک سری از مقالات در ‘آمدن بیش از حد به سرعت.”

چه گزینه های آیا مردان زمانی که آنها رنج می برند, با انزال زودرس ؟

گزینه 1. آنها می توانید به کاوش در اینترنت یا مجلات sex مغازه ها برای پاسخ. متاسفانه مردان شده اند بهره گرفته توسط rip-off “درمان” که به فروش می رسد در قیمت های ظالمانه. این مردان که به سادگی می خواهید برای بهبود تجربه جنسی خود را فراهم کند و رضایت بخش تر تجربه برای شرکای خود شده اند صید توسط بی پروا ‘کارآفرینان بدون اعتبار. آنها به بهره برداری رسیده است با وعده unfulfilled که اسپری و لوسیون ها و کرم ها و ویتامین ها و گیاهان و مکمل های غذایی و بی فایده تکنیک های مشکل خود را حل کند. زمانی که این لقب موفق به انجام این کار مردان در سمت چپ احساس نا امید و عصبانی و از همه بدتر نا امید کننده در مورد پیدا کردن یک راه حل است. که حتی بدتر از گرفتن پول خود را.

گزینه 2. آنها می توانند با توسل به داروها که ممکن است آهسته انزال. داروهای ضد افسردگی هستند اغلب استفاده می شود. در حالی که حدود 1/3 از مردان انجام می دهند در پاسخ آنها باید از ادامه مصرف دارو را به طور نامحدود و وجود دارد بسیاری از بالقوه عوارض جانبی برخی بسیار خطرناک است. تجاوز و خودکشی در حال جدی ترین و این اتفاق می افتد اغلب در افراد جوان این گروه است که به احتمال زیاد به این مشکل است. متاسفانه بیشتر پزشکان تجویز این داروها عمدتا به دلیل آنها را هم در خود مشغول شیوه برای رسیدگی به این مشکل در غیر این صورت.

امروز یک تهدید جدید نهفته است در افق.

یک داروی جدید است که در مطالعات بالینی در ایالات متحده آمریکا و کانادا است. سازنده قصد دارد آن را در بازار به طور خاص برای انزال زودرس. آنها ادعا می کنند که خود را کوتاه تر half-life را از بین بردن عوارض جانبی اما ثابت نشده است. اگر پزشکان شروع به تجویز این دارو در پاسخ به مطالبات از بیماران, تاثیر چشمگیر خواهد بود, پس از برآورد از وقوع انزال زودرس. در مردان جوان محدوده تا 70٪.

زمانی که شرکت های دارویی شروع به ریختن میلیون ها دلار به تبلیغات به عنوان انجام شده است با اختلال نعوظ بی شماری از مردان جوان شروع خواهد شد با استفاده از این دارو است. بسیاری از هرگز متوقف خواهد شد. تعداد مردان مبتلا به انزال زودرس است که پنج برابر بزرگتر از شماره با اختلال در نعوظ. یکی فقط می توانید تصور کنید که این منابع خواهد شد که متعهد به تبلیغات به مخاطبان از این اندازه.

نهایی تراژدی در زیر هر کدام از این دو گزینه ذکر شده در بالا این است که راه حل انزال زودرس نهفته است با هیچ یک از آنها را. انزال زودرس می تواند به درمان با دارو و نه می توان آن را حل و فصل هر یک از گران لقب آنلاین ارائه می گردد.

من از نوشتن این مقاله به دلیل رشد تعداد وب سایت های نا مشخص سطل زباله به علاوه تهدید در حال رشد گسترده ضد افسردگی استفاده کنید. مردان نباید بچه را به خرید بی فایده محصولات و یا با استفاده از به طور بالقوه مضر مواد مخدر است که نه آدرس ریشه مشکل. این می تواند منجر به یک نسل از مردان که وابسته به مواد مخدر است که ایجاد شده است برای تنها هدف از ایجاد یک بازار سودآور برای شرکت های دارویی. در صورتی که می آید به عبور از آن خواهد شد به یاد ماندنی تراژدی به دلیل آن است که کاملا غیر ضروری است.

در قسمت 2 از این سری ما را نگاه کنید در گزینه سوم که به رسمیت شناخته شده توسط کارشناسان به این روش درست برای حل مشکل انزال زودرس.

[ad_2]