انتخاب یکی از بهترین – Stark آشپزخانه “انتخاب فقط یکی است”

[ad_1]

در زمانهای گذشته آشپزخانه ها استفاده می شود کوچک فضاهای محصور اما در حال حاضر آنها را یک مقدار زیادی از فضا که در آن ما صرف ترین زمان با خانواده ما. آشپزخانه باید در طراحی و تولید شده در چنین راهی که آنها را به انجام برسانند نیاز برای انجام فعالیت های اساسی مانند پخت و پز و شستشو و نوشیدن و اجتماعی. بدون در نظر گرفتن چقدر زیبا است این نیز مهم است برای حفظ سازمان و طرح در ذهن است. اگر شما به دنبال یک متخصص حرفه ای برای ساخت و پس از آن شما باید برای انتخاب کردن استارک آشپزخانه. این یکی از مشهور ترین طراحان و تولید کنندگان در بننی. طرح های خود را در یکی از بهترین ها در بننی صفحه اصلی بهبود کسب و کار است.

همه چیز در ذهن نگه دارید در حالی که برای تولید

مثلث آشپزخانه انسداد

سه پایه سایت در یک دمای آشپزخانه مراجعه به سینک, یخچال و فریزر و اجاق گاز است. آن است که همچنین به عنوان مثلث آشپزخانه. باید آن را طراحی و با برنامه ریزی دقیق و بدون مانع راه است.

اتلاف فضای ذخیره سازی

آشپزخانه شامل فضای ذخیره سازی. یک مقدار عجیب به شکل چیزهایی که پنهان در پشت کابینت آشپزخانه. این ممکن است نیاز به فضای ذخیره سازی اضافی. هوشمند بازسازی آشپزخانه آماده سازی مورد نیاز است برای به حداقل رساندن ضایعات.

به اندازه کافی فضای ضد

مشتریان اغلب در مورد شکایت نداشتن فضای کافی برای شمارنده. با توجه به تمام فعالیت های که در یک آشپزخانه وجود دارد باید فضای کافی برای نگه داشتن بزرگ لوازم خانگی.

بد روشنایی

آشپزخانه فضایی است که در آن ما نمی توانیم به نور کافی. بیشتر از نور شما استفاده در آشپزخانه خود را بیشتر به شما خواهد بود قادر به برجسته کردن تمام عناصر طراحی. نورپردازی در آشپزخانه مورد نیاز است برای اهداف ایمنی نیز هست.

پرش Backsplash

یک backsplash یک پوشش است که پوشش می دهد این منطقه از دیوار بین ضد و کابینه. در حالی که طراحی و یا ساخت یک آشپزخانه, مردم معمولا فراموش نکنید که برای طرح مورد backsplash. این ممکن است به کاهش هزینه های خود را در کوتاه مدت اجرا شود اما ممکن است شما هزینه های زیادی از زمان و تلاش در دراز مدت است.

تهویه ضعیف

طراحی آشپزخانه شما ممکن است کامل باشد اما اگر کسی قدم به آشپزخانه خود را و از آن بوی نفرت انگیز است. این زمانی است که شما متوجه خواهد شد که اهمیت داشتن یک سیستم تهویه خوب. این سیستم مورد نیاز است به منظور افزایش کیفیت هوا در محل خود.

نه کار با آشپزخانه ساخت حرفه ای

طراحی یک آشپزخانه خود را ممکن است به شما هزینه های زیادی از پول. نه تنها اتلاف پول, اما آن را نیز در نتیجه اتلاف زمان و تلاش.

استارک آشپزخانه یکی از فروشندگان پیشرو premium طراحان و تولید کنندگان از آشپزخانه در بننی. تیم خود را متعهد به در حال توسعه به طور مداوم با تنظیم جدید روند و معیار در طراحی ساختمان برای آشپزخانه. آنها بسیار پرشور در ساخت واحد آشپزخانه. مواد مختلف و لوازم جانبی مورد استفاده توسط آنها را با کیفیت بالا.

[ad_2]