الکترونیکی صورتحساب های پزشکی – باید به شما استفاده از یک پاکسازی خانه و یا لایحه به طور مستقیم به شرکت های بیمه

[ad_1]

پزشکی الکترونیکی صورتحساب از طریق تهاتری و یا رفتن مستقیم

اکثر مردم فکر می کنم که تنها انتخاب این است که آیا به لایحه بر روی کاغذ و یا ارائه ادعاهای خود را به صورت الکترونیکی. در واقع اگر شما تصمیم به پرونده ادعای خود را به صورت الکترونیکی است که فقط درب باز می شود به بسیاری از دیگر تصمیماتی است که باید ساخته شده است.

اول از همه توسط خود نرم افزار قادر به تشکیل پرونده الکترونیکی? اگر شما مطمئن نیستید که شما نیاز به بررسی خود را با فروشنده نرم افزار برای پیدا کردن. به احتمال زیاد اگر شما نرم افزار قادر است از دست زدن به NPI شماره و سپس آن را قادر به تشکیل پرونده الکترونیکی.

هنگامی که شما تعیین کنید که خود نرم افزار قادر است شما نیاز به تصمیم می گیرید اگر شما می رویم به استفاده از یک تهاتری. تهاتری طول می کشد تمام الکترونیکی خود را ادعا می کند و پس از آنها به صحیح حامل بیمه. همه ادعای الکترونیکی خواهد بود batched با هم به یک فایل و سپس آپلود به تهاتری. پس از آن شما خواهد دریافت گزارش از تهاتری در وضعیت تمام ادعاهای شما آپلود.

این روش دارای مزایای آن از آنجا که شما لازم نیست که برای جدا کردن ادعای شما فقط دسته ای آنها را همه با هم و ارسال آنها را در یک فایل. این تهاتری معمولا هزینه هر یک ادعا می کنند هزینه در حدود $0.39 هر ادعا. اگر شما یک حجم بالایی از ادعای این می تواند بسیار پر هزینه است.

اکثر clearinghouses را نیز رها کردن هر گونه ادعا می کند که نمی توان فرستاده شده به صورت الکترونیکی به کاغذ و ایمیل آنها را برای شما. برخی از ادارات مانند این روش از آنجا که آنها فقط می تواند دسته ای همه ادعا و ارسال آنها را به تهاتری و با آن انجام می شود. هیچ چاپ چاشنی در پاکت نامه پستی. معمولا قطره به کاغذ اتهام است که کمی بالاتر از هر ادعا می کنند هزینه به صورت الکترونیک است.

یکی دیگر از روش های الکترونیکی پزشکی صدور صورت حساب است که به پرونده آنها را به طور مستقیم به حامل بیمه خود را. شما نیاز به نرم افزار خاصی برای این کار علاوه بر تمرین خود را مدیریت کند اما در واقع شما خواهد شد اقدام به خود تهاتری. نرم افزار مورد نیاز هزینه می شود اما شما در حال از بین بردن هر ادعا می کنند هزینه. اگر شما ارسال حجم بالایی از ادعای هزینه ممکن است ارزش آن. به عنوان خدمات حسابداری و مدیریت صدور صورت حساب برای بیش از 50 دهندگان در سراسر آمریکا این گزینه با این نسخهها کار به خوبی برای ما است.

ما در حال راه اندازی مستقیم با ما بزرگترین حامل مدیکر Excellus, پزشکی و یک زن و شوهر از دیگران است. سپس باقی مانده از ادعا می کند از طریق یک شرکت است که به عنوان یک تهاتری. ارسال مستقیم به حامل بیمه می توانید برش تا 3 روز زمان پردازش.

بنابراین هنگامی که شما تعیین که شما می خواهید برای ارسال ادعای خود را به صورت الکترونیکی شما نیاز به تعیین اینکه کدام روش می خواهد بهترین ها را برای دفتر خود را. مطمئن شوید که شما تحقیقات همه گزینه های خود را. موفق باشید!

[ad_2]